Szukam osób podobnych do mnie..

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Josie_86 08 paź 2013, 13:37
Wiele osób na tym forum jest w związkach, więc moim zdaniem Ty też znajdziesz prędzej czy później kogoś.. Poza tym psychika psychiką, ale nie wierzę, że nie masz zalet ;) Jestem przekonana, że można zwrócić na Ciebie uwagę. Już sam Twój sposób pisania wskazuje, że jestes osobą wrażliwą i inteligentną
jeśli chcesz mnie zatrzymać (spójrz odchodzę)
podaj mi rękę, jeszcze może zatrzymać mnie ciepło twojej dłoni

przez grsec 08 paź 2013, 13:43
Uwagę najpierw zwraca sie wygladem kogo tam wrażliwość interesuje..
grsec

przez Josie_86 08 paź 2013, 13:50
Grsec No tak.. taka prawda, że w pierwszym momencie zawsze wyglądem, ale znasz chyba osoby bardzo atrakcyjne fizycznie, a mimo to nieciekawe ze względu na inną wrażliwość, inteligencję, światopogląd..

czkawkaa U mnie wie tylko mama i bardzo mnie wspiera, ale mieszka daleko ode mnie i to wsparcie głównie podczas rozmów telefonicznych i smsów.. Tata nie wie, bo nie rozumie takich problemów i narobiłabym sobie tylko kłopotu mówiąc mu..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez grsec 08 paź 2013, 14:17
No znam i w okol nich zawsze sa wlasnie fajne dziewczyny nie widac wcale zeby im ta niska wrazliwosc (chyba to wlasnie jak facet ma jej za duzo nazywany jest ciota) czy inteligencja w czymkolwiek przeszkadzala..
grsec

przez Josie_86 08 paź 2013, 15:42
Może te dziewczyny nie są tak fajne na jakie wyglądają:/

przez grsec 08 paź 2013, 17:21
Takie usprawiedliwienie na sile z dwojga zlego ten "zuy" jest bardziej zajebisty bo ma powodzenie a dziewczyny (zwlaszcza mlode a inne mnie nie interesuja bo jestem mlody) takich lubia ot co..
grsec

przez Ksa 08 paź 2013, 19:12
Czytając to czułem się jakbym ja to pisał, tylko inna cyferka przy wieku.
grsec napisał(a):No znam i w okol nich zawsze sa wlasnie fajne dziewczyny nie widac wcale zeby im ta niska wrazliwosc (chyba to wlasnie jak facet ma jej za duzo nazywany jest ciota) czy inteligencja w czymkolwiek przeszkadzala..

grsec napisał(a):takich lubia ot co..

Raczej nie chodzi o inteligencję czy wrażliwość, a o to że tacy są przeważnie dość otwarci, a Ty (jak i zresztą ja) boisz się i unikasz kontaktów z płcią przeciwną. Nic więc dziwnego, że dziewczyny wolą takich niż kogoś z kim nawet nie mogą normalnie nawiązać dialogu.
Ksa

przez Abbey 08 paź 2013, 19:22
Ksa napisał(a):Czytając to czułem się jakbym ja to pisał, tylko inna cyferka przy wieku.
grsec napisał(a):No znam i w okol nich zawsze sa wlasnie fajne dziewczyny nie widac wcale zeby im ta niska wrazliwosc (chyba to wlasnie jak facet ma jej za duzo nazywany jest ciota) czy inteligencja w czymkolwiek przeszkadzala..

Raczej nie chodzi o inteligencję czy wrażliwość, a o to że tacy są przeważnie dość otwarci, a Ty (jak i zresztą ja) boisz się i unikasz kontaktów z płcią przeciwną. Nic więc dziwnego, że dziewczyny wolą takich niż kogoś z kim nawet nie mogą normalnie nawiązać dialogu.

to startujcie do tych nieśmiałych dziewczyn ;)
Nie mówię tu o Bóg wie jakich podrywach, ale próbie oswojenia się z płcią przeciwną.
Nie mówię, że będzie łatwo, ale moim zdaniem i tak łatwiej od stawiania sobie najwyższej poprzeczki jaką można.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Sayace 08 paź 2013, 20:12
Po co komu dziewczyna? ;)
A tak na poważnie, ciężko w obecnym świecie o dziewczynę "na poziomie".
Wiele jest jednak takich, które nie potrafią docenić tej wrażliwości faceta, jeśli takowy ją posiada.
´Cause it's always raining in my head,
forget all the things I should have said.

~ Staind - Epiphany

przez Rebelia 08 paź 2013, 20:15
A tak na poważnie, ciężko w obecnym świecie o dziewczynę "na poziomie".

Idąc tym tokiem myślenia, o faceta na poziomie też ciężko ;)

przez Sayace 08 paź 2013, 20:17
Rebelia, indeed, cóż, inaczej myśleć już nie potrafię, jestem strasznie płytki...

~ Staind - Epiphany

przez grsec 08 paź 2013, 20:39
Vett napisał(a):
Ksa napisał(a):Czytając to czułem się jakbym ja to pisał, tylko inna cyferka przy wieku.

to startujcie do tych nieśmiałych dziewczyn ;)
Nie mówię tu o Bóg wie jakich podrywach, ale próbie oswojenia się z płcią przeciwną.
Nie mówię, że będzie łatwo, ale moim zdaniem i tak łatwiej od stawiania sobie najwyższej poprzeczki jaką można.

Tylko problem z niesmialymi jest taki ze sa "ukryci" - jakby mnie jakas chciala odznalezc to by miala nielada problem bo mnie "nigdzie nie ma" wiec gdzie takich skrytych szukac..

-- 08 paź 2013, 20:41 --

Sayace napisał(a):Po co komu dziewczyna? ;)

Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..
grsec

przez tanczaca_skarpetka 08 paź 2013, 20:52
Zeby miec sie do kogo przytulic, pocalowac, wyjechac na wakacje, obejrzec w jesienny i chlodny wieczor film, zeby razem uprawiac np sport a o rzeczach takich jak seks to juz nie wspominajac..

A może ty jednak chłopaka szukasz? Bo wiesz facet jest w naszej kulturze stroną dającą a kobieta biorącą. Więc ty powinieneś kobiecie dać poczucie bezpieczeństwa, czasami śmieszkować gdy ma zły humor, znosić jej fochy. W nagrodę dostajesz dostęp do cipuszki.

Dlatego spierdolina-facet rzadko kiedy ma dziewczynę.

przez Sayace 08 paź 2013, 21:06
grsec napisał(a):
Sayace napisał(a):Po co komu dziewczyna? ;)

Dzięki za info ;).

~ Staind - Epiphany

Sortuj wg