Pierwszy dzień pracy... jestem przerażona

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Sabina24 01 paź 2013, 22:35
Jestem w rozsypce totalnej, już dawno się tak źle nie czułam. Myślałam, że już ze mną lepiej i że jestem silniejsze psychicznie, a teraz...
Po ponad roku bezrobocia i aktywnego szukania pracy znalazłam... nie mogę sama uwierzyć. Jutro zaczynam. Przecież tak bardzo chciałam mieć pracę, naprawdę chciałam! Czekałam na ten moment! A teraz siedzę i wyję, bo jestem przerażona. Boję się, tak bardzo.
Proszę, niech mnie ktoś wesprze, nie wiem jak jutro przeżyję ten dzień...
Dodam, że leczę się na dystymię, jestem w trakcie terapii i biorę leki.

przez Lusesita Dolores 01 paź 2013, 22:40
dasz rade zobaczysz, teraz Cie to przeraza ale jak pojdziesz to jakos zleci.
Jeszcze zalezy jaka to praca.
Czy taka ktora lubisz czy taka w ktorek bedziesz sie meczyc psychicznie odliczajac godziny do wyjscia.
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez ala1983 01 paź 2013, 22:45
Właśnie, wszystko zależy od tego jak będzie się pracować. Dużo też zależeć będzie od tego jak szybko się aklimatyzujesz, jak będziesz budować relacje z innymi. A początki zawsze są trudne, szczególnie kiedy trzeba się przestawić z trybu bezrobotnego na pracujący. W pełni Cię rozumiem. Życzę Ci dużo siły!
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sabina24 01 paź 2013, 22:48
Znalazłam pracę jaką chciałam, więc powinnam się cieszyć i na początku rzeczywiście tak było. Sęk w tym, że jestem bardzo nieśmiała i ciężko mi rozmawiać z ludźmi, jestem zamknięta. I jeszcze ten strach, że sobie nie poradzę, że coś źle zrobię.

Sortuj wg