Nie mam siły żyć

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie mam siły żyć

przez mattb 02 paź 2013, 15:27
Wielokrotnie rozmawiałem z nią na ten temat. Prosiłem aby nie dzwoniła do mnie tak często, jednak nic to nie pomogło. Za każdym razem kiedy do mnie dzwoni, mówi że jej smutno bo siedzi sama w domu. Ojciec od roku jeździ tirem po Europie więc w domu nie bywa za często. I wygląda to tak, że mam telefon w T-Mobile UK, a ona ma taką usługę, dzięki której ma nielimitowane rozmowy do t-mobile w całej Unii, więc do mnie dzwoni. A sieci komórkowej zmienić nie mogę bo mam telefon w abonamencie z dość atrakcyjną taryfą.

Czasem kiedy mam ochotę porozmawiać, a ostatnio bardziej interesuje się stanem zdrowia swojej siostry, to puszczam sygnał i ona wtedy oddzwania.

W 80% przypadków ona inicjuje rozmowę, a większość rozmów jest o niczym i trwają one 2-3 minuty. A nie będę odrzucać połączeń bo nie chcę jej sprawić przykrości.

Wolałbym jednak żeby rzadziej do mnie dzwoniła. Wtedy można byłoby dłużej porozmawiać bo przez tydzień wydarzy się więcej ciekawszych rzeczy niż przez jeden dzień.

Nie mam siły żyć

przez hania33 02 paź 2013, 15:33
mattb, Ja byłam u lekarza , kazał mi kontaktować sie z rodzina w kraju tylko raz na 2 miesiące, powiedział , ze częste rozmowy mogą wzmóc moja nerwice.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Nie mam siły żyć

przez mattb 03 paź 2013, 20:37
hania33, czy zostajesz w Niemczech na stałe? czy masz tam jakichś znajomych, jakieś wsparcie itp?

Dopiszę jeszcze co mnie dręczy. Otóż mam stany lękowe. Nie ma praktycznie nocy kiedy nie obudzę się kilka razy. Zwykle budzę się tuż po godzinie 3, i drugi raz po godzinie 4. Najbardziej doskwiera mi ten problem kiedy mam pierwszy dzień roboczy czyli np. dzisiaj. Po prostu na samą myśl, że muszę iść do tego SYFU bo tak ja to określam, to aż mi niedobrze i mnie po prostu dusi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mam siły żyć

przez hania33 09 paź 2013, 10:04
mattb, Tak , mam wsparcie ..lecz muszę i tak sama z tego wybrnąć, nikt tutaj nie pomoże...to jest walka z samym sobą.
Mam nerwice lękowa , wiec tez mi trudno , do kraju chyba juz nie wroce , nie dostane tam pracy , znów bym nie miała na rachunki i chleb.Czasem już sama nie wiem co robic , to wszystko jest smutne :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Nie mam siły żyć

przez maniak 10 paź 2013, 23:53
Jestem tak cholernie leniwy że nawet nie chce mi się czytać tego o czym piszecie.
Kim jest człowiek który nie kocha samego siebie.

Sortuj wg