16 lat nigdy nie miałem dziewczyny, samotność.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Abbey 04 paź 2013, 15:56
No właśnie niepopularną, w tym rzecz. Jeśli i jedna strona, i druga są mi obojętne, to byłam po prostu dobrą osobą do oceny. I mało ludzi znam, więc mogły pojęczeć na kogo tam chciały, bo i tak nie wiedziałam o kogo chodzi. Albo jak jedna dziewczyna z drugą się pokłóciły, to ja musiałam wysłuchiwać, bo jako jedyna NIE byłam w ich paczce i nie byłam przywiązana do nikogo.
jestem kujonicą, czytam książki, więc powinnam wiedzieć wszystko o wszystkim! ;)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez zannia 05 paź 2013, 21:46
kupmitrumne napisał(a):Zastanawiam się , dlaczego młodzi ludzie chcą tak szybko dorosnąć , mając 16 lat nigdy nie zastanawiałam się nad posiadaniem chłopaka , nie byłam nawet na to emocjonalnie nastawiona ... Mając lat 16 ciężko jest co kolwiek powiedzieć o życiu , tak na prawdę całe życie masz jeszcze przed sobą i nie ma co się oglądać na rówieśnikami , na wszystko przyjdzie czas , głowa do góry :)

16 to chyba niewiele mniej od 18, a tyle mam ja. Jako jedyna z klasy jestem ciągle sama. Kilka osób jest w kilku letnich związkach. W sumie to nawet ciekawe co sobie o mnie myślą. No i jest u mnie w szkole 15 czy 16 latka w ciąży ;) Czytałam niektóre tylko wypowiedzi w temacie i zastanawiam się czy wypowiadają się tu tylko 30/40 latki... Więc mówicie, że skoro mam 18 lat to nie mam prawa czuć się samotnie, nie mogę się zakochać i mam się zabrać do nauki a nie myśleć o głupotach bo na to mam czas?
zannia

przez carlosbueno 05 paź 2013, 21:54
zannia,
Więc mówicie, że skoro mam 18 lat to nie mam prawa czuć się samotnie, nie mogę się zakochać i mam się zabrać do nauki a nie myśleć o głupotach bo na to mam czas
ja jestem po 30-ce i wcale tak nie twierdzę oczywiście nie ma przymusu związku w tym wieku, ale to jak najbardziej normalne że ma się w tym wieku partnerów, miłości itd przecież to okres największego wyrzutu hormonów i ktoś kto gada że masz na to czas że najpierw szkoła itd jest głupi. Później się tylko żałuje straconych lat, no i brak doświadczeń w pewnym wieku tez jest przeszkoda zwłaszcza we własnej samoocenie.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zannia 05 paź 2013, 22:04
Moja rodzina podobno dyskutuje za moimi plecami co jest ze mną nie tak, że jako jedyna nikogo nie mam...
zannia

przez elo 05 paź 2013, 22:07
gadanie ze wszystkie nastolaty sa takie doswiadczone zwyczajnie mnie smieszy. ja w tym wieku sie nie calowalam ani nic i nie bralam tego za anomalie :bezradny:
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez carlosbueno 05 paź 2013, 22:10
zannia napisał(a):Moja rodzina podobno dyskutuje za moimi plecami co jest ze mną nie tak, że jako jedyna nikogo nie mam...

Lepsze takie gadanie niż gadanie że przed ukończeniem szkoły średniej szlaban na wszelkie miłości. No ale na pewno przyjemnie Ci z tym nie jest że tak mówią i że jesteś sama a większość rówieśników kogoś ma lub miała. A to przez nieśmiałość nikogo nie masz czy że tak powiem tak się złożyło, bo z tego co pamiętam nawet ładna dziewczyna jesteś.

przez zannia 05 paź 2013, 22:13
No nie wiem, po prostu nikt sie mną nigdy nie interesował.
zannia

przez carlosbueno 05 paź 2013, 22:22
zannia napisał(a):No nie wiem, po prostu nikt sie mną nigdy nie interesował.

Może interesował ale był nieśmiały albo nie zwróciłaś uwagi. Zresztą chłopacy w tym wieku mają zwykle duże wymagania, ja sam miałem spore właściwie nie wiedzieć czemu liczyłem na jakąś super piękną księżniczkę o odpowiednim charakterze zamiast zainteresować się zwykłymi, miłymi dziewczynami czego teraz żałuje. No i trzeba czasem pomóc sobie w zwróceniu uwagi czyli brać udział w różnych imprezach, urodzinach, dyskotekach, kołach zainteresowań itd no ale nie każdy to lubi zresztą ja sam unikałem to się mądrzyć nie będę.

przez zannia 05 paź 2013, 22:31
Huh no to z tym faktycznie może być problem ;)
zannia

przez nieboszczyk 06 paź 2013, 15:05
detektywmonk napisał(a):Dla pocieszenia, ja mam 36 lat.Jestem nadal prawiczkiem.

dobry jesteś.ja straciłem dziewictwo w wieku 25 lat mimo że jestem terminalnie schorowany
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez NieznanySprawca 06 paź 2013, 15:06
nieboszczyk, :great: no i widzisz nieboszczyku, Ty do trumny sie chcesz juz pchac, a cale zycie przed Toba ;)
NieznanySprawca

przez nieboszczyk 06 paź 2013, 15:12
NieznanySprawca napisał(a):nieboszczyk, :great: no i widzisz nieboszczyku, Ty do trumny sie chcesz juz pchac, a cale zycie przed Toba ;)

to było dawno i nie prawda.i się więcej nie powtórzy.to było nie to co opowiadali inni.miałem z tego przyjemność tylko wizualną.patrzenie na partnerki dochodzące do władzy.w druga stronę nieda rady w żadnym wypadku.a wygląda na to że niejest całe życie przedemną.pewnie 4 miesiące albo rok.bo pluję krwią i boli mnie w klatce piersiowej.niemam gorączki,kaszlu ani braku apetytu ani świszczącego oddechu. ani bólów w barku.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez tanczaca_skarpetka 06 paź 2013, 15:35
Tak mi się skojarzyło, true story
Obrazek

przez Ksa 06 paź 2013, 16:53
tanczaca_skarpetka napisał(a):Tak mi się skojarzyło, true story
Obrazek

Historia mojego życia.
Tutaj opisałem tylko to co mi najbardziej doskwiera. Ogólnie to nie mam jakiegokolwiek życia towarzyskiego, przyjaciół. wszystkie moje znajomości ograniczają się do "cześć-cześć" w szkole. Nawet z nikim nie piszę przez internet czy smsy. Całe dnie spędzam przed komputerem nie wiedząc co ze sobą zrobić.
Napisałem to dlatego bo myślę, że to jest jeszcze odpowiedni wiek, aby to zmienić, jednak nie potrafię. Kontakty z innymi ludźmi sprawiają mi ogromne problemy.
Ksa

Sortuj wg