16 lat nigdy nie miałem dziewczyny, samotność.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez marcins 29 wrz 2013, 19:47
rotten soul napisał(a):
internecie na forach piszą że 12-14 lat to przeciętny wiek rozpoczynania życia erotycznego

A jak to właściwie jest? Jak dwoje dzieci uprawia seks, to jest pedofilia czy wszystko w jak najlepszym porządku?

Jest w porządku, ale jeżeli już osoba dorosła z osobą poniżej 15 roku życia to już pedofilia.
marcins

przez carlosbueno 29 wrz 2013, 19:48
khaleesi napisał(a):
Dark Passenger napisał(a):Oj chłopie, pocieszę Cię, że na tym forum poprzeczka jest akurat wyżej zawieszona, bo są ludzie, którzy mają 30 lat i nie mieli dziewczyny. Także wróć za 15 lat. :P

To samo miałam napisać 8)

Ja rozumiem Ksa bo przeżywałem to samo, oczywiście jest mała szansa że chłopak powtórzy mój los no ale też bym tego tak nie zbywał bo to naprawdę może być problem dla człowieka w tym wieku, obniża samoocenę, pewność siebie, czasami jest źródłem drwin.
Największy Forumowy Maruda

przez Lord Kapucyn 29 wrz 2013, 19:49
Ale nikt tu chłopaka nie zbywa ani nie wygania, tylko najdelikatniej mówiąc próbujemy mu zasugerować, że ma jeszcze czas i wszystko z nim ok.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 29 wrz 2013, 19:50
Ksa napisał(a):
carlosbueno napisał(a):A do autora wątku podejrzewam że połowa twoich kolegów ściemnia a że w internecie na forach piszą że 12-14 lat to przeciętny wiek rozpoczynania życia erotycznego nie znaczy że tak jest bo ci co rozpoczynają później się tym tak nie chwalą.

Przeczytaj dokładnie, tu nie pisałem o wieku inicjacji, a posiadaniu dziewczyny, całowaniu itp. Po prostu o podstawach.

całowanie to element erotyki, oczywiście nie takie całusy w stylu od babci czy cioci.

przez Lusesita Dolores 29 wrz 2013, 19:54
Ksa, masz 16 lat!!!! masz jeszcze czas na dziewczyny !!! nie wierze że koledzy w wieku 14 lat mieli dziewczyne, nie wierze!!!
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Ksa 29 wrz 2013, 19:57
carlosbueno napisał(a):Ja rozumiem Ksa bo przeżywałem to samo, oczywiście jest mała szansa że chłopak powtórzy mój los no ale też bym tego tak nie zbywał bo to naprawdę może być problem dla człowieka w tym wieku, obniża samoocenę, pewność siebie, czasami jest źródłem drwin.

Dokładnie o to chodzi, już mam niską samoocenę i czuję się z tym źle. Im dłużej będę miał z poznawaniem dziewczyn problem, tym ciężej będzie mi później. No i jeszcze jedna kwestia, że chodzę do technikum z samymi chłopakami, a kiedy je skończę będę miał 20 lat. Gdzie ja niby w tym czasie mam poznać dziewczynę?
Ahma napisał(a):Ksa, masz 16 lat!!!! masz jeszcze czas na dziewczyny !!! nie wierze że koledzy w wieku 14 lat mieli dziewczyne, nie wierze!!!

Są i tacy co mieli i w podstawówce. Wtedy to może i śmieszne, ale teraz przynajmniej są pewni siebie i nie mają z tym problemów.
Ksa

przez carlosbueno 29 wrz 2013, 19:58
Ahma napisał(a):Ksa, masz 16 lat!!!! masz jeszcze czas na dziewczyny !!! nie wierze że koledzy w wieku 14 lat mieli dziewczyne, nie wierze!!!

wierzyć nie musisz ale fakty są inne nawet za moich czasów w latach 90-tych się zdarzało co prawda rzadko że 14 latki miały sympatie a sporadycznie i po seksie byli, ale to mniejszość była a dziś pewnie to częstsze.

przez rotten soul 29 wrz 2013, 19:59
Ksa,
Ło, w podstawówce to i ja miałem przez jakieś półtora miesiąca (w 7 klasie). Tylko co z tego? Nic. To była zwykła dziecinada.
rotten soul

przez Lusesita Dolores 29 wrz 2013, 20:00
Ksa, jak skonczysz 18 lat pójdziesz na dyskoteke albo do klubu i tam kogoś poznasz, a na razie masz 16 lat zajmij sie nauka
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez carlosbueno 29 wrz 2013, 20:03
No i jeszcze jedna kwestia, że chodzę do technikum z samymi chłopakami, a kiedy je skończę będę miał 20 lat. Gdzie ja niby w tym czasie mam poznać dziewczynę?
Ja chodziłem do technikum a później na studia gdzie 70-80%to były dziewczyny i nikogo nie zapoznałem. No ale dziś jest internet i może przez niego spróbuj, no i może koledzy mają jakieś wolne siostry, koleżanki, są też jakieś rzeczy typu kursy tańca, zajęcia sportowe czy inne i może tam można poznać dziewczyny, ale tez trzeba mieć jakieś minimum odwagi.

przez Ksa 29 wrz 2013, 20:04
rotten soul napisał(a):Ksa,
Ło, w podstawówce to i ja miałem przez jakieś półtora miesiąca (w 7 klasie). Tylko co z tego? Nic. To była zwykła dziecinada.

Dlatego napisałem, że to może wydawać się śmieszne i dziecinadą, ale u nich poskutkowało to tym, że teraz nie mają żadnych problemów aby jakąś dziewczynę poznać.
carlosbueno napisał(a):zajęcia sportowe

Z jakichkolwiek sportów jestem bardzo słaby, tylko bym się kompromitował.
carlosbueno napisał(a):No ale dziś jest internet i może przez niego spróbuj

Z tym to trochę poczekam.
carlosbueno napisał(a):no i może koledzy mają jakieś wolne siostry

Jak na razie jeszcze nikt siebie w klasie tak dobrze nie zna, tylko Ci którzy też wcześniej chodzili razem do tej samej szkoły. Ja jestem sam i jeszcze jeden kumpel.
carlosbueno napisał(a):ale tez trzeba mieć jakieś minimum odwagi.

No tego mi brakuje.
Ostatnio edytowano 29 wrz 2013, 20:08 przez Ksa, łącznie edytowano 3 razy
Ksa

przez carlosbueno 29 wrz 2013, 20:07
Ahma napisał(a):Ksa, jak skonczysz 18 lat pójdziesz na dyskoteke albo do klubu i tam kogoś poznasz, a na razie masz 16 lat zajmij sie nauka

Moja matka tak gadała a nawet bardziej bo mówiła najpierw skończ szkołę technikum czyli 20 lat. To bardzo źle tak mówić, jak chłopak chcę zapoznać dziewczynę, nie mówię od razu o seksie to niech to robi i przed 18- tką a takie gadki poczekaj do 18-tki i zajmij się nauką to żenada jest i później są problemy z tym często.

przez Arhol 29 wrz 2013, 20:14
Ksa napisał(a):
rotten soul napisał(a):Ksa,

Dlatego napisałem, że to może wydawać się śmieszne i dziecinadą, ale u nich poskutkowało to tym, że teraz nie mają żadnych problemów aby jakąś dziewczynę poznać.
carlosbueno napisał(a):zajęcia sportowe

Z jakichkolwiek sportów jestem bardzo słaby, tylko bym się kompromitował.
carlosbueno napisał(a):No ale dziś jest internet i może przez niego spróbuj

Z tym to trochę poczekam.
carlosbueno napisał(a):no i może koledzy mają jakieś wolne siostry

Jak na razie jeszcze nikt siebie w klasie tak dobrze nie zna, tylko Ci którzy też wcześniej chodzili razem do tej samej szkoły. Ja jestem sam i jeszcze jeden kumpel.
carlosbueno napisał(a):ale tez trzeba mieć jakieś minimum odwagi.

No tego mi brakuje.

Poznawaj ludzi,pracuj nad pewnością siebie,luzem i dystansem

Co do sportu,ćwicz we własnym zakresie,idź na "siłke",wygląd może pomóc tam zaś nikt ci nie pociśnie że masz słaby poziom.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Ksa 29 wrz 2013, 20:15
carlosbueno napisał(a):
Ahma napisał(a):Ksa, jak skonczysz 18 lat pójdziesz na dyskoteke albo do klubu i tam kogoś poznasz, a na razie masz 16 lat zajmij sie nauka

Moja matka tak gadała a nawet bardziej bo mówiła najpierw skończ szkołę technikum czyli 20 lat. To bardzo źle tak mówić, jak chłopak chcę zapoznać dziewczynę, nie mówię od razu o seksie to niech to robi i przed 18- tką a takie gadki poczekaj do 18-tki i zajmij się nauką to żenada jest i później są problemy z tym często.

No i właśnie o to chodzi. Jeżeli nic z tym teraz nie zrobię to za 5 lub 10 lat będę mógł tu przyjść i napisać coś podobnego. Wtedy to już nie będzie takie śmieszne i nikt nie napisze, że mam jeszcze na to czas.
Kestrel napisał(a):Poznawaj ludzi,pracuj nad pewnością siebie,luzem i dystansem

Co do sportu,ćwicz we własnym zakresie,idź na "siłke",wygląd może pomóc tam zaś nikt ci nie pociśnie że masz słaby poziom.

Z tym to trochę problem, bo mieszkam w małej wiosce. Namawiam rodziców już jakiś czas, żeby chociaż hantle kupili, niestety bezskutecznie. Ludzi też za bardzo nie mam gdzie poznawać.
Ksa

Sortuj wg