Praca w przedszkolu.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Praca w przedszkolu.

przez czołgacz 24 wrz 2013, 19:19
Witam.Jestem chora na depresję.Mam pytanie,czy po 6 tyg. pobytu w szpitalu psychiatrycznym mogę wyjść ze szpitala na własne żądanie.Drugie pytanie,czy mogę wrócic do pracy w przedszkolu.Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

Praca w przedszkolu.

przez true 24 wrz 2013, 21:23
nie radze -ja przy dwojce dzieci z depresja - bez szpitala musze sie dobrze kontrolowac a co dopiero przy calej grupce dzieciakow??

Praca w przedszkolu.

przez Zupapomidorowa 24 wrz 2013, 21:32
true dlaczego musisz się kontrolować, przed czym?
Dawniej Luktar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Praca w przedszkolu.

przez Flea 24 wrz 2013, 22:16
czołgacz, a jak się czujesz po szpitalu? Jak dobrze to chyba nie ma przeciwskazań żeby wrócić do pracy.

Praca w przedszkolu.

przez Dżejmson 24 wrz 2013, 22:28
Gdyby ktoś się dowiedział, że byłaś w szpitalu, niestety mogłabyś wylecieć z pracy. A gdyby dowiedzieli się o tym rodzice dzieci, to już na pewno byłaby wojna. Ktoś z bliskiej rodziny pracuje w przedszkolu od 25 lat i coś wiem na ten temat. Niestety wielu pracodawców nie dopuściłoby przedszkolanki do pracy wiedząc, że bierze psychotropy. Może u Ciebie będzie inaczej i tego Ci życzę.
Dżejmson

Praca w przedszkolu.

przez zima 24 wrz 2013, 22:31
Dżejmson, dokladnie. lepiej sie nie przyznawaj. a jesli wylądowałaś w psychiatryku to musiało być poważnie.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Praca w przedszkolu.

przez Sorrow 24 wrz 2013, 23:45
Librulizm ma to do siebie że ludzie żyjącym w tym systemie się regularnie okłamują nawzajem żeby przeżyć.
Nie mów prawdy, nieważne jak Twoja depresja wpłynie na dzieci, którymi się opiekujesz. Najważniejsza jesteś Ty. Jakby była solidarność społeczna, mogłabyś się zastanawiać nad przejściem na zasiłek, czy też rentę, ale tak, to nic im nie mów.

Praca w przedszkolu.

przez czołgacz 25 wrz 2013, 12:28
A czy lekarz medycyny pracy podpisze mi zdolność do pracy (w przedszkolu) jak sie dowie ,że leczyłam się w szpitalu psychiatrycznym.

Praca w przedszkolu.

przez alicja_31 25 wrz 2013, 12:36
A tak od innej strony - jak nie wylądować w psychiatryku pracując codziennie z roztupaną, rozwrzeszczaną gromadką. Ja tam podziwiam przedszkolanki, sama ustawiłabym w szeregu i kazała stać bez ruchu przez 8 godzin. Który się ruszy to w łeb :mrgreen:

Praca w przedszkolu.

przez Dżejmson 25 wrz 2013, 14:02
czołgacz, w medycynie pracy raczej nie będą tego wiedzieć, nie wydaje mi się. Chyba nie mają dostępu do takich informacji. Gdyby pytali o jakieś leki, zaprzecz wszystkiemu.
Ja np. chciałem pracować w policji, ale niestety przy kwalifikacji oni mają informacje odnośnie zdrowia psychicznego i o tej pracy mogę pomarzyć co najwyżej. Nikomu z F-ką broni do ręki nie dadzą ;)
Dżejmson

Praca w przedszkolu.

przez true 25 wrz 2013, 19:24
Luktar napisał(a):true dlaczego musisz się kontrolować, przed czym?

przed nerwami i utrata kontroli nad nimi

Sortuj wg