Depresja - Czy Ja umieram ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Adrian1995 14 wrz 2013, 16:42
Witam mam na imię Adrian mam 18 lat mieszkam w Wolsztynie Urodziłem się 04.09.1995 mam bardzo silny problem nie wiem czy dokładnie z depresją ale odrazu przejdę do rzeczy i zacznę opisywać moją sytuację otóż gdy siedzę w domu sam czy z rodziną mam bardzo straszne myśli na temat samobójstwa oczywiście na myślach się kończy bo w życiu nie odebrał bym sobie życia bo to dar od Boga

mam jeszcze takie problemy silne bóle głowy czuje puls w głowie masakra totalna jest bo nic nie mogę zrobić oczywiście na tym się nie kończy trzęsą mi się ręce cały czas z byle jakiego powodu ciągle jestem napięty nerwowo w ogóle to nie ustaje

oświadczam że jestem osobą bezrobotną niedawno złożyłem wniosek o dowód osobisty mam go odebrać 11 Października ale jak sobie pomyśle o tym że będę musiał iść do urzędu pracy i wpisać się na listę bezrobotnych to aż mi nogi się robią z waty i cały się trzęsę w ogóle zdania lub słowa nie mogę wypowiedzieć a nie mówiąc już o patrzeniu komuś prosto w oczy bo zaraz wzrok kieruję mi się gdzieś indziej

jednym słowem wyglądam tak jak bym brał jakieś narkotyki albo środki odurzające a w ogóle nie biorę proszę o szybką pomoc mój kontakt gadu gadu 2054034

przez Łapa 14 wrz 2013, 16:59
Cześć! Uczysz się? Rozważasz wizytę u psychiatry lub psychologa?
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Adrian1995 14 wrz 2013, 17:09
rozważam tylko jak mnie gdzieś wyślą tego najbardziej się boję że do jakiegoś ośrodka i na prochach będę ciągle ^^

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Łapa 14 wrz 2013, 17:26
Raczej dopóki nie będziesz po próbie "S", albo po jakiś ostrych jazdach to nigdzie bez Twojej zgody Cię nie wyślą. A bycie ciągle na prochach? Ja jestem i jakoś żyje ;).
ObrazekObrazekObrazekObrazek

przez Auman 14 wrz 2013, 17:28
Adrian1995 napisał(a): tylko jak mnie gdzieś wyślą tego najbardziej się boję że do jakiegoś ośrodka i na prochach będę ciągle ^^

Jestem w trakcie hospitalizacji i powiem Ci że nie ma się czego bać.
Auman

Sortuj wg