Jak mam powiedzieć chłopakowi ,że kiedyś zostałam .....??

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hania33 06 wrz 2013, 23:45
Nina0,

Ja tez nie Jestem w Polsce , jak idę do lekarza tłumaczę na kartce ..a on mi odpowiada..przez tłumacza Google..ale polscy lekarze tez sa ,najwięcej ginekologów właśnie..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Nina0 06 wrz 2013, 23:58
hania33 napisał(a):Nina0,

Ja tez nie Jestem w Polsce , jak idę do lekarza tłumaczę na kartce ..a on mi odpowiada..przez tłumacza Google..ale polscy lekarze tez sa ,najwięcej ginekologów właśnie..

Moja droga.Też tak mogę pójść ,ale pózniej ,jeżeli go nie zrozumiem ,będę miała jakieś wątpliwości i dalej się będę zadręczać :(

-- 06 wrz 2013, 23:59 --

Nina0 napisał(a):

Moja droga.Też tak mogę pójść ,ale pózniej ,jeżeli go nie zrozumiem ,będę miała jakieś wątpliwości i dalej się będę zadręczać :(

przez hania33 07 wrz 2013, 00:01
Nina0,

Odpowie Tobie przez tłumacza, ja byłam.Dasz rade...teraz są wszędzie komputery..Postaraj się dla swojego spokoju...
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nina0 07 wrz 2013, 00:14

Odpowie Tobie przez tłumacza, ja byłam.Dasz rade...teraz są wszędzie komputery..Postaraj się dla swojego spokoju...

Dziękuje Ci bardzo ! Dzięki Tobie dostałam skrzydeł.

przez Flea 07 wrz 2013, 07:29
Nina0, wydaje mi się, że gdyby doszło do stosunku po pijaku, gdzie jako kobieta nie byłaś przygotowana to na drugi dzień na pewno byś odczuła skutki. Co najmniej ból, a na pewno otarcia.
Ciebie dręczy poczucie winy, że wypiłaś i że zasnęłaś.
To co ten facet zrobił jest obrzydliwe, ale spróbuj do tego podejść rzeczowo. Chłopina się napalił na małolatę i g.....(za przeproszeniem dostał), może też był pijany i myślał, że tak wygląda idealny podryw.
Nie wiem czy warto mówić chłopakowi o czymś co tak naprawdę nie miało miejsca. Kochasz go i nawet gdybyś z własnej woli odbyła stosunek z kimś innym ( nie będąc z nim w związku) to przecież nic się nie dzieje.
Pierwszy raz to nie wtedy kiedy faktycznie jest pierwszy raz. Ten pierwszy raz z ukochanym nawet bez obecności kawałka skórki czyli błony dziewiczej może być emocjonalnym i niesamowitym przeżyciem.

Jeżeli chcesz mu powiedzieć to zrób to. Po prostu usiądź z nim i powiedz, że Cię to męczy.
Właściwie to zastanawia mnie "dlaczego tak bardzo chcesz mu o tym powiedzieć?" Co to zmieni tak na prawdę i co osiągniesz?

Sortuj wg