Niska samoocena i niemożność rozpoznania intencji innych

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Autodestrukcja 12 wrz 2013, 15:27
pan26xyz, robisz sobie to co robił Ci Twoj tato : / mozesz sprobować przelamać ten schemat na poczatek nie obcinając sobie skrzydeł (NIE nazywając siebie glupkiem bez sensu? )
Autodestrukcja

przez zima 12 wrz 2013, 18:24
pan26xyz, a jak ma Ci sie chciec? jestes w depresji i dodatkowo brak pracy poglebia sytuacje w ktorej sie znajdujesz. To nie jesteś Ty- to jest choroba, obrzydliwy robal, który Cię zżera. Trzeba go "wyplenic". Po prostu szukaj jakiejkolwiek pracy. Ja tak robilam- dlatego mialam kilka wersji cv. znajdziesz pracę- maszeruj do psychiatry po pierwszej wyplacie po moce. jak tak bardzo chcesz sie uczyc to jak juz staniesz na nogi mozesz zapisac sie do studium np. albo porobic jakies kursy. Czlowiek sie doszkala cale zycie...
Po prostu zacznij od sprawy najwazniejszej a calą reszte dopasuj do priorytetu. To na poczatek.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez pan26xyz 12 wrz 2013, 21:59
:( dobijam się tylko strzelam sobie w kolana.
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Autodestrukcja 13 wrz 2013, 19:37
nikt Ci nie pomoże poza Tobą samym
walcz
Autodestrukcja

przez vifi 13 wrz 2013, 21:31
pan26xyz, to normalne w twoim stanie. Nie wyrzucaj tego że nie jesteś jakiśtam. Szukaj leczenia. Wiem że to wszystko boli ale z tego da się wyjść.

przez pan26xyz 14 wrz 2013, 02:00
Jestem beznadziejny, nie potrafię radzić sobie. Już mnie to wnerwia.
pan26xyz

przez zima 14 wrz 2013, 10:31
no nie. tym razem idę Cię zbesztać i sprawdzić Twoje postepy..Czy wszedłeś choc raz na strone z ofertami pracy???Proszę mi tu zdać relację. Nie produktuję się, by ktos pozostał bezproduktywny. Marnujesz swój potencjał. Weź od ojca kasę- kup sobie mp3 i nałóz słuchawy jak on do Ciebie mówi, a czytaj to, co tutaj piszemy. Każdy z nas miał przejebane. A widzisz- podnieliśmy się, żyjemy, pracujemy zakładamy rodziny.
Jedziemy na tym samym wózku, rozumiemy Cię znakomicie i te rady które tu dajemy nie są z dupy wziete, tylko są naprawde skuteczne. Wiem jak to jest czuć się jak gówno i wiem,ze to nie jest naturalny stan, tylko zamet, który powoduje choroba albo jakiś Szatan w ludzkiej skórze.
A nie nalezy słuchac podszeptów złego ani dac sie zwieśc na manowce przez jakiegos pojeba.
Chcemy bys wyszedł na prostą, to jest mozliwe. Ale musisz nas troche słuchać- stosować się do rad. Najpierw sprawy najwazniejsze- praca. Naprawdę wykształcenie nic do tego nie ma. W każdej pracy i tak ucza po swojemu, a osobiscie spotkalam sie z tym, ze odrzucaja kandydatury osob doswiadczonych- bo wola kogoś, kto im nie zrobi jakiegos przekretu np.
Odp. na moje pytanie, to pierwsze, tam na górze.
benzo one day dancer
live yourself.

przez Autodestrukcja 14 wrz 2013, 10:46
pan26xyz, to sie nazywa autosabotaż, przed sobą to Cie nikt nie obroni. zamknij myślenie, otworz działanie. tak jak mowi zima. jak nie zapraszają cie na rozmowy zmien CV, zrob fajne zdjecie, albo bez jak wolisz. pokombinuj. wychodź z domu. nie przebywaj tam. jak masz jakieś oszczedności wyjedź gdzieś na 2 dni doslownie. idź na rower, jogging. rusz do przodu. fizycznie psychicznie. i wyobraź sobie siebie z dystansu. siedzisz przed kompem , piszesz na forum obcym ludziom ze chcesz zmian bo ojciec cie katuje, poczym stwierdzasz ze w sumie jestes do dupy wiec dalej bedziesz tak siedział i płakał. sory. ale musisz wstać. zamknij to forum. zrob cv, szukaj. to norma że ogarnianie cv i ogloszen pracy w necie zajmuje wiele wiele godzin. wytrwalosci
Autodestrukcja

przez pan26xyz 14 wrz 2013, 15:04
Tak wszystko się zgadza co napisaliście. Siedzeniem w domu nic nie zdziałam. Ale mam dług, zarabiam gówniane pieniądze i nie starcza mi na spłatę. Wkurza mnie to bo chciałbym żeby zostawało mi chociaż 100zł każdego miesiąca. Mam dosyć takiego życia. To mnie wykończy.
pan26xyz

przez zima 15 wrz 2013, 08:24
pan26xyz, ale to nie bedzie trwalo wiecznie.tylko przez jakis czas.
benzo one day dancer
live yourself.

przez pan26xyz 15 wrz 2013, 21:42
To będzie trwać wiecznie, ja nie widzę końca tego. Śmierć to najlepsze rozwiązanie, mi już się nic nie chce.
pan26xyz

przez zima 15 wrz 2013, 21:52
nie widzisz, bo jestes chory. jak masz widziec, skoro Twoja psyche trawi choroba? nikt na Twoim miejscu by nie widział. Śmierć to nie jest rozwiazanie, moze byc zupelnie inaczej, choc trudno Ci w to teraz uwierzyć.
benzo one day dancer
live yourself.

przez pan26xyz 15 wrz 2013, 22:21
ja co chwilę myślę inaczej. raz nienawidzę siebie, raz świata, chciałbym mieć kogoś bliskiego choć nienawidzę kobiet
pan26xyz

przez zima 15 wrz 2013, 22:31
no ja podobnie, ale zadziwie Cie- czasem zdarza sie spotkac taka calkiem spoko, ale rzadko.
masz niekontrolowane emocje, trza Ci stabilizatorów.
benzo one day dancer
live yourself.

Sortuj wg