Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez hania33 28 sie 2013, 19:00
deader

Ja tego nie chce czytać :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez Ramanujan 28 sie 2013, 19:01
hania33, katolicyzm zabrania zdaje się czytania czegoś takiego. Jak zwykle wolność człowieka jest ograniczana.
Ramanujan

przez hania33 28 sie 2013, 19:02
Robinho

Ja nawet takich kazań nie słuchałam od dawna.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 28 sie 2013, 19:02
deader napisał(a):
Nortt napisał(a):przecież to był komik, a jego biblia jest kija warta...

Oczywiście masz prawo do subiektywnej opinii zarówno na temat LaVey'a jak i jego księgi, natomiast niepodważalnym faktem jest że był ona założycielem Kościoła Satanistycznego i napisał Biblię Szatana. Do opiniowania może przejdźmy kiedy autor (a może i ty) odpowie czy czytał czy nie czytał. Bo to tak samo mogę powiedzieć że Jezus to był niezły komik a Pismo Święte napisało kilku zjaranych kolesi. Pytanie czy mam do tego prawo bo przeczytałem ich dzieło. Owszem, czytałem, mam czyste sumienie, mogę się wypowiadać w temacie. A wy? Tak szczerze. To nie jest żadna podpucha, w pewnym sensie powiedzmy że to badanie socjologiczne.

Czytaliście czy tylko słyszeliście o LaVey'u, o Biblii Szatana i powtarzacie obiegowe bądź wlasne opinie wyrobione bezpodstawnie? :)

Kiedyś chciałem to przeczytać, ale gdy przekartkowałem rytuały i zapoznałem się z ogólną filozofie życia LaVey'a to podziękowałem....
Nortt

przez Ramanujan 28 sie 2013, 19:02
hania33, nie ma też czego słuchać, ciągle ta sama płyta. :lol: Choć czasem zdarzy się coś ciekawsze, ale rzadko...
Ramanujan

przez Niktita 28 sie 2013, 19:03
deader napisał(a):
Nortt napisał(a):
Nie znam twojej sytuacji życiowej, ale słyszałem o czymś takim jak praca. Jest to dość powszechnie spotykane zjawisko, wiążące się z otrzymywaniem tak zwanych pieniędzy, za które to można się prywatnie leczyć. Może cię to zaszokuje, ale wiele osób tak robi...

No ale nie zbaczam z tematu, będę cisął. CZYTAŁEŚ BIBLIĘ SZATANA?

Tak, a bezrobocie w Polsce wynosi ponad 20%, nie licząc tych, co pracują na czarno i zagranicą, bo statystyki byłyby o wiele wyższe. Szukałem pracy, ale u mnie w mieście nikt mnie nie chce. Nawet na ochroniarza w Tesco potrzebna jest 3 grupa inwalidzka. Z resztą mam orzeczoną niezdolność do pracy na okres jeszcze jednego roku i się uczę, więc skąd mam wziąć pieniążki? Naprawdę mam wrażenie, że większość tutaj żyje w jakimś urojonym świecie..
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez hania33 28 sie 2013, 19:03
Robinho

Tutaj nie chodzi o katolicyzm , lecz o mnie o moje zdanie..przeżyłam coś czego nie chce wspominać :o

Obrazek

przez Ramanujan 28 sie 2013, 19:05
hania33, doszedłem do wniosku, że katolicyzm to śmieszna religia i raczej nie mam ochoty w tym uczestniczyć. Najwyżej będzie jeszcze jeden do wożenia smoły w piekle. :mrgreen:
Ramanujan

przez hania33 28 sie 2013, 19:06
Robinho

Przecież piekła może nie być , nie napracujesz się :D

Obrazek

przez Ramanujan 28 sie 2013, 19:08
Ja tam wierzę, że jest. Nawet Franciszek coś tam przebąkiwał, że Królestwo Niebieskie jest dostępne również dla niewierzących, ale zdaje się szybko to skorygowano. :mrgreen:
Ramanujan

przez Niktita 28 sie 2013, 19:09
deader napisał(a):
Niktita napisał(a):Po drugie to ja od dawna w tym siedzę i wiem dużo na temat satanizmu. Założę się, że żaden z was nie zna prawdziwego imienia szatana, nie ma pojęcia skąd się wzięło i często nazywają go belzebubem i myślą, że to jedno z określeń na szatana. Polecam przesłuchać wykład księdza Sławomira Kostrzewy: http://www.youtube.com/watch?v=oROS0Styy9M

Ja zaś jestem w stanie się założyć o duży sok jabłkowy że nie masz najmniejszego pojęcia czym jest satanizm i Biblii Szatana nie czytałeś. Możesz odpowiedzieć na to proste pytanie? Jedno, krótkie "tak" lub "nie" mi wystarczy. Czytałeś Biblię Szatana autorstwa założyciela Kościoła Satanistycznego - Antona Szandora LaVey'a??

Niestety muszę się przyznać, że tak, czego bardzo żałuję. Kiedyś fascynowałem się okultyzmem i satanizmem i świadomością transcendentalną, tulpą i innymi rzeczami... Nawet jedna moja książka jest o... z resztą nieważne.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Ramanujan 28 sie 2013, 19:11
Ja się dalej fascynuje okultyzmem, parapsychologię i ezoteryką. Aż się boję, że za rządów PISu spalą mnie na stosie. :mrgreen:
Ramanujan

przez hania33 28 sie 2013, 19:12
Robinho :D

To faktycznie czeka Cie sporo pracy, przygotuj się , nabierz sil..za życia :D ,lecz jeżeli to skorygowano to będziesz bezrobotnym :D

-- 28 sie 2013, 19:14 --

Niktita

Przez swoja fascynacje mogłeś wpakować się właśnie w takie myślenie.

Obrazek

przez Hans 28 sie 2013, 19:15
Szkoda, że ten szatan nie istnieje, bo może bym z nim jakiś pakt podpisał i przynajmniej pohulał przez te kilka lat.
Feed your head
Feed your head

Sortuj wg