Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mark123 08 wrz 2013, 23:26
1234qwerty napisał(a):mark123, masz na to jakiś dowód?

Niepotrzebny jest dowód, wystarczy logicznie pomyśleć. Duchy (jeśli istnieją) to po prostu istoty z innych wymiarów, które prowadzą "życie" wg zasad swojej rzeczywistości, tak jak ludzie i istoty z innych planet prowadzą życie wg zasad rzeczywistości, którą widzimy; a prawdziwe opętanie (jeśli jest możliwe) to prawdopodobnie coś w stylu splątania kwantowego świadomości człowieka i świadomości istoty z innego wymiaru.
A co do duchów zmarłych ludzi, to istnieje hipoteza w fizyce kwantowej, że świadomość (dusza) może istnieć poza ciałem. Za świadomość mogą być odpowiedzialne specjalne cząstki elementarne, których istnienia jeszcze nie odkryto lub też może to być "informacja" która poprzez splątanie kwantowe może przenieść się do cząstek w dowolnym miejscu kosmosu; za życia "informacja" ta znajduje się w mikrorurkach, które znajdują się w neuronach. Oglądałem o tym program na Discovery Science jakiś czas temu. Było tam też jeszcze o tym, że podobno jakiś fizyk kiedyś jakoś zmierzył masę ludzkiej duszy i wyszło mu, że wynosi ona 21 gram.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez 1234qwerty 08 wrz 2013, 23:28
ja nie zamierzam się zabijać do cholery!!!!!!!!

Tak trzymaj! To się nazywa wola życia :mrgreen:

przez zima 08 wrz 2013, 23:31
1234qwerty, juz wiem-dopadly mnie skutki uboczne cloranxenu-omamy, a wczesniej bylo za duzo setraliny.

tlumacze lekarzowi ze nie chce benzo bo na uspokojenie to mialabym chyba je brac co chwile. to on mowi ze xanaxu nie bedzie przepisywal ( pomijajac fakt ze polowa opakowania lezy nietknieta) i przepisuje cloranxen. myslę sobie- o coś innego, może bardziej dlugofalowy i rozkrecajacy sie w czasie, a tu patrze i to samo gówno benzo z adnotacja ze powoduje uzaleznienie. to po cholere on mi to daje! co ja z tego bede miec?!
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 1234qwerty 08 wrz 2013, 23:35
Niepotrzebny jest dowód, wystarczy logicznie pomyśleć. Duchy (jeśli istnieją) to po prostu istoty z innych wymiarów, które prowadzą "życie" wg zasad swojej rzeczywistości,

Nie ma żadnych solidnych podstaw, aby twierdzić, że duchy istnieją, więc po co dalszy wywód z fizyką kwantową?

Nie ma też przesłanek, by twierdzić, że świadomość może występować poza ciałem. Jest ona związana z pracą mózgu, którego poza ciałem, ani po rozkładzie ciała nie ma.

Było tam też jeszcze o tym, że podobno jakiś fizyk kiedyś jakoś zmierzył masę ludzkiej duszy i wyszło mu, że wynosi ona 21 gram.

Nie wyszło 21 gram tylko różne wyniki. Zresztą sam eksperyment to farsa.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Duncan_MacDougall

-- 08 wrz 2013, 23:39 --

zima, a daje ci coś jeszcze, bo benzo to tylko objawowe leczenie doraźne jak mi się zdaje.
Na dłuższą metę to chyba się nie sprawdza. Nie znam się na lekach :bezradny:

przez zima 08 wrz 2013, 23:41
nic nie daje. prawie nie dziala. troche tylko.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez mark123 08 wrz 2013, 23:51
1234qwerty napisał(a):Nie ma też przesłanek, by twierdzić, że świadomość może występować poza ciałem. Jest ona związana z pracą mózgu, którego poza ciałem, ani po rozkładzie ciała nie ma.

Na razie nie wiadomo dokładnie, czy świadomość to coś, co może istnieć osobno, czy jest ona związana z pracą mózgu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez 1234qwerty 09 wrz 2013, 00:16
mark123, to, że jest związana z aktywnością mózgu jest oczywiste.
Jak ktoś mnie rąbnie w głowę i stracę przytomność, to w tym momencie tracę również świadomość.
Jak ktođ mnie rąbnie siekierą w głowę i umrę, to moja świadomość przestanie istnieć.

przez mark123 09 wrz 2013, 01:30
1234qwerty napisał(a):mark123, to, że jest związana z aktywnością mózgu jest oczywiste.
Jak ktoś mnie rąbnie w głowę i stracę przytomność, to w tym momencie tracę również świadomość.

Trochę źle napisałem; chodziło mi o to, że nie wiadomo czy świadomość, to tylko aktywność mózgu, czy może ona także istnieć osobno.

1234qwerty napisał(a):Jak ktođ mnie rąbnie siekierą w głowę i umrę, to moja świadomość przestanie istnieć.

A to już wg naukowców nie jest do końca oczywiste. No chyba, że w sensie, że dla ciała świadomość przestanie istnieć, to akurat jest oczywiste.

przez 1234qwerty 09 wrz 2013, 17:03
mark123, http://pl.wikipedia.org/wiki/Świadomość

przez Niktita 09 wrz 2013, 18:46
1234qwerty napisał(a):mark123, http://pl.wikipedia.org/wiki/Świadomość

http://www.youtube.com/watch?v=eaADQTeZRCY moja odpowiedź na temat wikipedii.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez mark123 09 wrz 2013, 18:58
Jeszcze wiele lat minie, zanim będzie jednoznacznie wiadomo, czym tak naprawdę jest świadomość.

przez deader 09 wrz 2013, 19:10
mark123 napisał(a):podobno jakiś fizyk kiedyś jakoś zmierzył masę ludzkiej duszy i wyszło mu, że wynosi ona 21 gram.

;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez 1234qwerty 09 wrz 2013, 20:22
Niktita, Wikipedia zawiera czasem błędy, ale to szybkie i dosyć dobre źródło informacji przy czym od Polskiej Wiki na pewno lepsza jest angielska.

Jeżeli nie pasuje ci tamta definicja świadomości, to śmiało możesz podać inną, żebyśmy wiedzieli o czym rozmawiamy.

przez Niktita 11 wrz 2013, 20:39
Ja się zastanawiam, czy nie wejść do kościoła i przeżegnać się wodą święconą. Widziałem wypowiedź jednego księdza na YT, co mówił, że opętany reaguje na wodę święconą tak, że rzuca go na ziemię, ponieważ to jest jak wylewanie wrzątku na szatana.

-- 15 wrz 2013, 20:31 --

http://www.youtube.com/watch?v=TmKSZmb8o6U tutaj macie dowody na apokalipsę!
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Sortuj wg