Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Reiben 25 sie 2013, 21:50
Ja ciągle oglądam tego księdza, ostatnio ciężko o jakiś dobry stand-up
Reiben

przez anna.anakaia 25 sie 2013, 21:53
uspokój się. Szatan Tobą miota.

nie stać Cię na coś bardziej kreatywnego? Jesteś żałosna...

Dajcie sobie siana. To jest forum, nie jesteście z piwem na osiedlu.
anna.anakaia

przez Flea 25 sie 2013, 21:53
Reiben, przyznam, że tak dobrego "performance" dawno nie widziałam. Chłop ma dar! Gdyby żył w innych czasach to stałby na czele Inkwizycji.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niktita 25 sie 2013, 22:02
Flea napisał(a):Reiben, przyznam, że tak dobrego "performance" dawno nie widziałam. Chłop ma dar! Gdyby żył w innych czasach to stałby na czele Inkwizycji.

A ty Flea zapewne na czele Abu Nidala.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez Flea 25 sie 2013, 22:18
Niktita napisał(a):
Flea napisał(a):Reiben, przyznam, że tak dobrego "performance" dawno nie widziałam. Chłop ma dar! Gdyby żył w innych czasach to stałby na czele Inkwizycji.

Po prostu przestań. Potraktuję to jak kiepska i nieudana próba zażartowania.

przez Niktita 25 sie 2013, 22:26
Flea napisał(a):
Niktita napisał(a):

Po prostu przestań. Potraktuję to jak kiepska i nieudana próba zażartowania.

A co, nie miło, jak ktoś wkłada Cię do woreczka terrorystów? Może teraz twoja mózgownica zacznie pracować i pomyślisz jak ja się poczułem, gdy stwierdziłaś, że stałbym na czele inkwizycji? Słowa potrafią ranić. Jednak są ludzie niereformowalni i zapewne moje słowa nic nie zmienią.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez anna.anakaia 25 sie 2013, 22:28
Niktita,ona mówiła o księdzu z obrazka w poście Tomcio Nerwica, nie o Tobie.
anna.anakaia

przez NadziejaWBeznadzieji 25 sie 2013, 22:29
Widzę że stanowcza WIĘKSZOŚĆ osób w tym temacie pozjadała wszystkie rozumy...

Teoria o Tym że Bóg istnieje, jest tak samo nielogiczna jak teoria "Wielkiego boom", ba, ta druga nawet bardziej, bo nic nie dzieje się "z niczego", zawsze jest coś, co musi to coś stworzyć, a "boom" nie jest przyczyną, tylko wynikiem w przeciwieństwie do Stwórcy. Ale nie mi to oceniać i niemam zamiaru nikogo przekrzykiwać czy wyszydzać jego zdanie. Setki lat temu ludzie żyli na płaskiej planecie niewiedząc nawet o istnieniu innych, i z pewnością każdy z Was, wyśmiałby wtedy teorię o tym, że stąpamy po kuli.

Oczywiście, nawet to, że kościół z niewyjaśnionych przyczyn stał się dla Ciebie czymś odpychającym, niemusi odrazu oznaczać opętania, ale niemożna wiecznie polegać tylko na tym co wiemy DZIŚ. Nikt nie wie co będzie po śmierci, ale czasem wygląda na to że są ludzie któzy najwidoczniej umierali już miliard razy skoro z taką pewnością mówią o tych grząskich tematach.

Media wepchnęły wam obraz kościoła jako wielkiego banku, a księdza jako pedofila czy fanatyka(np. Natanek), gratuluje samodzielnego myślenia :105:

Niewypowiem się już o tym jak potraficie pomagać. W tym wypadku "kult psychologów" chyba faktycznie na tym forum nabiera sensu. Lepiej napisać; "Przejdź się do psychologa" i zostawić wątek niż upadlać kogoś milionami bezwartościowych postów nie na temat.

Pozdrawiam.

przez Flea 25 sie 2013, 22:35
Niktita, nie zrozumiałeś kontekstu. Mówiłam o Natanku i jemu podobnych. Oprócz umiejetności lingwistycznych czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Mój drogi, rozumiem Twoją frustrację ale poważnie weź kilka głębszych oddechów i zastanów się. Słowo raz napisane zostaje tu na zawsze. Chcesz być postrzegany przez pryzmat pieniacza i kogoś kto obraża innych? Cały czas próbujesz mnie obrazić ale muszę Cię jednak sprowadzić na ziemię. Krzyk, inwektywy, porównania i bezładny bełkot nie robią na mnie wrażenia ani nawet nie obrażają. To tak jak gniewać się na dziecko bo pokazało w swojej frustracji środkowy palec. Jednak kara musi być i konsekwencje z takiego zachowania.
Uczciwie ostrzegam, jeżeli napiszesz publicznie jeszcze raz coś po moim adresem to zgłaszam Cię do Moderacji. Nie z chęci zemsty czy dlatego, że poczułam się dotknięta. Po prostu i zwyczajnie musisz wiedzieć, że każdy czyn niesie swoje konsekwencje.

przez Reiben 25 sie 2013, 22:58
Obrazek
Reiben

przez Ferdynand k 25 sie 2013, 23:09
anna.anakaia napisał(a):
uspokój się. Szatan Tobą miota.

nie stać Cię na coś bardziej kreatywnego? Jesteś żałosna...

Dajcie sobie siana. To jest forum, nie jesteście z piwem na osiedlu.

czasem na forum to ciężko odróżnić :P :mhm:

-- 25 sie 2013, 23:11 --

NadziejaWBeznadzieji, ja sam myślę i media mi mogą ...............
i widzę że Nikita ma problem prawdopodobnie urojenia i potrzebuje pomocy
Naczelny Użyszkodnik

przez 1234qwerty 25 sie 2013, 23:51
NadziejaWBeznadzieji, ja wiem co będzie po śmierci :D

przez deader 25 sie 2013, 23:58
Reiben napisał(a):Ja ciągle oglądam tego księdza, ostatnio ciężko o jakiś dobry stand-up

Obrazek

Wrzuciłbym do Top Postów, ale bez kontekstu to "nie zadziała"... :( BTW koleś jest faktycznie "nawiedzony", myślałem że Natanka nikt nie przebije a tu proszę :D
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Ferdynand k 25 sie 2013, 23:59
1234qwerty, g........
i ziemia :lol:
a i naukowcy ustalili czemu mamy zwidy jak nam serce staje ponoć mózg po odcięciu tlenu dostaje hiperaktywności i potem dopiero pada a noradrenalina odpowiada za haluny
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg