Szatan mnie opętał i dlatego źle się czuję?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Ramanujan 28 sie 2013, 20:11
Ponoć Robert Monroe w swoich podróżach poza ciało parę razy był w niebie. :shock:
Ramanujan

przez carlosbueno 28 sie 2013, 20:13
Ja zaś widzę, że WSZYSCY najbogatsi ludzie i najbardziej wypływowi wyznają kult szatana,
znasz wszystkich najbogatszych :?:
a tak w ogóle to piszesz takie bzdury że szkoda komentować.
Największy Forumowy Maruda

przez hania33 28 sie 2013, 20:14
Robinho

Zdania są podzielone , z tego co słyszałam.Lecz indoktrynacja kościoła katolickiego temu przeczy.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Niktita 28 sie 2013, 20:15
carlosbueno napisał(a):
Ja zaś widzę, że WSZYSCY najbogatsi ludzie i najbardziej wypływowi wyznają kult szatana,
znasz wszystkich najbogatszych :?:
a tak w ogóle to piszesz takie bzdury że szkoda komentować.

Ty też piszesz takie bzdury, że szkoda komentować. Mam prawo do wierzenia w co zechcę, czyż nie? Najłatwiej kogoś poglądy zjechać w stylu "ale pierdoły", typowy poziom gimbazy...
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez carlosbueno 28 sie 2013, 20:17
Niktita, Pewnie że masz prawo pisać co chcesz, ale dla mnie to są bzdury wyssane z palca czy raczej z mało wiarygodnych źródeł.
Największy Forumowy Maruda

przez Niktita 28 sie 2013, 20:19
carlosbueno napisał(a):Niktita, Pewnie że masz prawo pisać co chcesz, ale dla mnie to są bzdury wyssane z palca czy raczej z mało wiarygodnych źródeł.

Dla mnie twoje zdanie świadczy tylko o twojej infantylności.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

przez zima 28 sie 2013, 20:26
A czytaliście "magiję" crowley'a?
Nikita, idź w końcu do tego egzorcysty i napisz jak poszlo. Tylko ciekawi mnie ile bedziesz musial za to zaplacic..Jak zbyt duzo to znajdź jakąś cygankę- na pewno będzie taniej, a gratis pozdejmuje wszystkie uroki...
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez Flea 28 sie 2013, 20:27
deader napisał(a):
Hans napisał(a):Szkoda, że ten szatan nie istnieje, bo może bym z nim jakiś pakt podpisał i przynajmniej pohulał przez te kilka lat.

Heh, to mi przypomina że już lata temu obgadaliśmy ze znajomkiem pewne związane z Szatanem zagadnienie. Mianowicie: Kościół twierdzi że za dobre uczynki katolik jest nagradzany przez Boga, dostaje leżaczek w Niebie i generalnie jest miło. Ci zaś katolicy którzy zgrzeszyli trafiają do kotła ze smołą u Rogatego. I tu się zaczyna rozkmina - skoro Szatan, wedle mitologi chrześcijańskiej, chce mącić, siać zło itd, to w pełni rozumiem że ma przyszykowane "specjalne atrakcje" dla katolików, wyznawców jego odwiecznego przeciwnika, którzy nie żyli wystarczająco dobrze żeby zasłużyć na Niebo. Ale - co z tymi, którzy poświęcili swe życie złu..? Co z mordercami, gwałcicielami, złodziejami, tyranami i dziesiątkami naprawdę złych ludzi? Kiedy odbywała się egzekucja Teda Bundy'ego, przed więzieniem stały tłumy z transparentami "Smaż się w piekle Ted!!!". Trochę to bezsensowne moim zdaniem - jeśli istniałby Szatan i Piekło, to powinien z niecierpliwością czekać kiedy skończą już przepuszczać prąd przez Teda, kiedy jego dusza trafi do piekła - i zafundować mu wielkiego browara za całe zło które dokonał w naszym świecie. Tacy ludzie powinni na logikę dostawać w Piekle luksusowe apartamenty a może i jakąś fajną fuchę przy którymś z tych osławionych kotłów, do diabła!.. Już widzę jak Ted przypieka na rożnie jakiegoś nieszczęsnego chrześcijanina który za mało się starał o dobre uczynki za życia, a Szatan ze wzruszeniem ociera łezkę, kładąc mu rękę na ramieniu i mówiąc "Ted - jesteś jak syn którego nigdy nie miałem" ;)

Ciekawa koncepcja? ;)

Dobry motyw do opowiadania. A koncepcja wymiata :)

przez Reiben 28 sie 2013, 20:28
zima napisał(a):Nikita, idź w końcu do tego egzorcysty i napisz jak poszlo.

Dokładnie, mnie też już przekonał, może nawet pierwszy lepszy lekarz go odeśle tam, wystarczy, że przedstawi mu część tego co tu napisał a psychiatra się podda.
Reiben

przez Flea 28 sie 2013, 20:34
Reiben, albo otruje dla świętego spokoju.

Sorrry, nie mogłam się powstrzymać :hide:

przez zima 28 sie 2013, 20:35
No co chcecie-ma chlopak motywację. jak na schizofrenię to chyba dobrze, nie?
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

przez deader 28 sie 2013, 20:46
Niktita napisał(a):Czemu nikt nie chce przeczytać mojej książki i popatrzeć na mój model postępowania?

Chyba błędne masz założenie. Popatrz na ilość zalogowanych użytkowników na portalu np. paranormalne.pl - to są doskonali klienci na twoją książkę. Wydałeś ją? Może to rozważ, udaj się do tego kolesia:

http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_Za.h ... 20Dybowski

on wydaje książki spoza głównego nurtu i "kontrowersyjne" a ma klientelę. A jak coś tam jeszcze o komunistach i Żydach napiszesz to na bank cię opublikuje.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez anna.anakaia 28 sie 2013, 21:00
deader, odnośnie Twojej koncepcji skojarzyło mi się:
Ateista (tu wstaw dowolnie seryjnego mordercę, złodzieja etc) trafia do piekła, diabeł go oprowadza:
- Tu mamy apartamenty, wybierzesz sobie któryś, tam są korty tenisowe, tam sauna, baseny, dżakuzi, a tam restauracje z kuchnią z całego świata i bary ze wszystkimi alkoholami jakie człowiek wymyślił, no i panienki jak zechcesz.....
Nagle mijają wielką bramę za którą panują mrok i dym, w kotłach diabły gotują ludzi, mieszają, dorzucają i dalej gotują, na to ateista:
-A to???, ty mi tu takie luksusy pokazujesz a tamci co robią???
-Eee, nimi to się nie przejmuj, to katolicy, jak se wymyślili, tak mają!

Niktita,
nie stwierdził u mnie schizofrenii.

Na koniec chciała mi wmówić lekarka, która jest z "Nimi" w zmowie, że mam schizofrenię

To są dwa fragmenty Twoich wypowiedzi.
Więc jednak, ktoś diagnozował Cię jako schizofrenika (ja nie twierdzę, że masz schizo - nie jestem lekarzem ;)).
Ja nie życzę Ci źle, ale z tego co piszesz to najlepiej z Tobą nie jest.
Piszesz o zmowach, truciu, opętaniach - to są zaburzenia myślenia, urojenia (a urojenia to nie tylko widzenie czegoś co nie istnieje, czy słyszenie głosów).
Na mnie robisz wrażenie osoby w psychozie z zachowaną świadomością (stany psychotyczne nie zawsze oznaczają schizofrenię).
Co do kasy - jeśli na nfz musisz długo czekać, to może warto odkładać kasę na prywatną wizytę.
Lekarze rożnie biorą za wizytę, ale podejrzewam, że dałbyś radę uzbierać około 100-150 zł.
Zawsze można zrezygnować z wydawania kasy na pierdoły i coś odłożyć, nie?
Tylko jest jedno wymagane założenie - trzeba chcieć się leczyć.
anna.anakaia

przez Ferdynand k 28 sie 2013, 21:03
zima napisał(a):No co chcecie-ma chlopak motywację. jak na schizofrenię to chyba dobrze, nie?

przy schizie to akurat z motywacją kłopotu nie
no chyba że depresja poschizofreniczna
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg