Nie zasługujesz na miłość ziom

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Kokojoko 02 mar 2014, 20:19
Luktar, to nie od wagi zalezy, czy ktos jest w zwiazku czy sam. Z reszta Ty jestes normalna, w zadnym wypadku gruba... A i osoby z nadwaga maja partnerow i sa z nimi szczesliwe.
Przestan sie zadreczac ta waga.
Kokojoko

przez Zupapomidorowa 02 mar 2014, 22:10
Kokojoko, ale na każdym kroku można odczuć że posiadanie nawet małej nadwagi jest złe, obleśne itp. Mi chyba jednak zrył banie ostatni związek z facetem, który mi BMI wyliczał. Poza tym moja mama, która ma taką sama figurę jak ja zawsze mi dawała odczuć, że źle wyglądam jak przytyłam.

No nic zamiast marudzić, to trzeba się wziąć za codzienne ćwiczenia i dietę.
Dawniej Luktar

przez Adam Smith 02 mar 2014, 22:24
Ja tam lubię kobiety lekko przy kości i strasznie mnie wkurwia, gdy media lansują wychudzone kobiety jako ideał w oczach mężczyzn.
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kokojoko 02 mar 2014, 22:38
Luktar, masz kompleksy przez matke i bylego, a powinnas sie akceptowac i podobac samej sobie bez wzgledu na innych. Wygladac dla samej siebie dobrze i fajnie - dbac o swoje cialo i samoocene. Podobno ludzie to wyczuwaja i wtedy automatycznie w ich oczach jestes atrakcyjniejsza.
To bardzo trudne, ale mozna sie tego, z czasem nauczyc. Podobno im kobieta starsza tym bardziej sie akceptuje. Pozyjemy, zobaczymy ;)
Kokojoko

przez Zupapomidorowa 02 mar 2014, 22:45
Tomcio Nerwica, no właśnie media bardzo silnie wpędzają niektóre kobiety w kompleksy. Teraz bycie nawet lekko przy kości jest uważane za coś niestosownego. Ja to też powoli zaczynam mieć kompleks wieku (mam 27 lat). No już całkiem paranoja...

Kokojoko, ja to chyba muszę iść w końcu na jakieś zakupy. Od kilku miesięcy tylko dom, malowanie, terapia, dom malowanie do dyplomu, terapia. Do sklepu w dresie albo piżamie. Nic dziwnego, że czuję się zapuszczona.
Dawniej Luktar

przez Kokojoko 02 mar 2014, 22:52
Luktar, nowe ciuchy, jakies kosmetyki do pielengnacji ciala, domowe SPA (czesto sobie robie) i od razu poczujesz sie odrobinke lepiej ;)
A co do wieku, to na pewno, w przyszlosci bardzo przezyje 30 urodziny :/ Jednak trzydziecha na karku do czegos zobowiazuje...
Powinnam zrobic cala liste "to do" zeby miec czas na dzialanie :mrgreen:
Kokojoko

przez ( Dean )^2 02 mar 2014, 22:56
Luktar napisał(a):Tomcio Nerwica, no właśnie media bardzo silnie wpędzają niektóre kobiety w kompleksy. Teraz bycie nawet lekko przy kości jest uważane za coś niestosownego. Ja to też powoli zaczynam mieć kompleks wieku (mam 27 lat). No już całkiem paranoja...

Kłamstewko....to nie media wpędzają kobiety w kompleksy tylko same kobiety...W mediach jest też ciagle obecny ideał pieknego muskalarnego faceta i faceci mało sobie z tego robią :pirate:

<chociaż ja to się przyznam że wole szczupłe nawet chude...>

Ale mam kilka kolezanek przy kości a nawet otyłych i mają o wiele bardziej atrakcyjnych fizycznie facetów niż one same..
Najgorszy jest wiatr.

przez Zupapomidorowa 02 mar 2014, 22:56
Kokojoko, masz rację, regeneracja po tak ciężkim okresie mi się należy.
Dzięki :*
Dawniej Luktar

przez Kokojoko 02 mar 2014, 22:59
Luktar, pewnie, ze nalezy! Jak zadbasz o siebie i swoje samopoczucie inni, tez to dostrzega :)
Kokojoko

przez elo 03 mar 2014, 01:33
Luktar napisał(a):Mi chyba jednak zrył banie ostatni związek z facetem, który mi BMI wyliczał.

brzmi jak okropny zart a sugerowanie sie bmi to totalna glupota enpe ostatnio na liczniku do schudniecia wyskoczylo mi 13 kg

jeszcze dzis znajomy pytal czy zamierzam sie odchudzic takze tylko zasmialam mu sie w twarz a ten zdziwiony ze jestem jedyna laska ktora nie czuje sie zle z nadwaga (bo wlasciwie komu ona przeszkadza)
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Michuj 03 mar 2014, 16:44
xxxxx

Ostatnio edytowano 03 mar 2014, 16:48 przez Śmiercionauta, łącznie edytowano 1 raz
Powód: amfce
Loża szyderców

przez Kalebx3 03 mar 2014, 16:50
dobre Michuj i trafne.
" mało , który chłop zalicza , po to są burdele "
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Bukowski 03 mar 2014, 16:56
xxxx

opanuj się, spokojnie ziom. :D
Bukowski