Nie zasługujesz na miłość ziom

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez socorro 19 sie 2013, 22:00
założenia i plany w porząchu, brakuje mi jednego: ,,Mam wyje**** więc będzie mi dane,, .

piszesz o tych wszystkich manewrach, które robisz, żeby poznać i poderwać dziewczynę. chodzisz na kurs tańca, pisałeś kiedyś o planach imprez w krakowskich klubach. spoko, dobrze że działasz. ale działasz pod napięciem - spinasz się- idziesz na kurs tańca, żeby KOGOŚ POZNAĆ, korzyścią dodatkową jest to, że ,,nauczę się tańczyć,, , idziesz na imprezę, żeby KOGOŚ POZNAĆ, korzyść dodatkowa- ,,może będę dobrze się bawił,, , idziesz na siłownię, żeby KOGOŚ POZNAĆ, korzyść dodatkowa- ,,będę lepiej czuł się w swoim ciele,, . czyli wychodzi na to, że nic nie robisz tak naprawdę dla siebie, chociaż w sumie biorąc kota pod włos- dla siebie, bo robisz to po to, żeby czuć się lepiej, jak już kogoś odpowiedniego poznasz. z tego całego mojego biadolenia wyciągnij esencję, czyli pierwsze zdanie. idź na imprezę, żeby miło spędzić czas, idź na siłownię, żeby poczuć się lepiej na treningu [kursie tańca], idź na kurs tańca- żeby dobrze się bawić.
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Gabriela1 19 sie 2013, 22:07
Dean, a jednak ktoś tam jest w pikawce i z jakąś sobie pisałeś, więc nie jest źle :P Widzisz, umiesz jednak uderzyć do kobiety ;) Skoro tak, to może idź w jakieś miejsce gdzie kręci się dużo ludzi - np. dyskoteka, jeśli lubisz. Podejście masz chyba dobre... nic więcej nie mogę rzec, bo sama jestem trochę nieudacznicą w tej dziedzinie :P

-- 19 sie 2013, 22:11 --

Do deader - nie jest sam, ma dziewczynę :)

przez Flea 19 sie 2013, 23:05
Nameless, ile Ty masz lat synku?
Czyli Twoim zdaniem im bardziej sztuczny i nienaturalny tym bardziej atrakcyjny?
Powodzenia życzę.
Wiesz, że to można podciągnąć pod odpowiedni paragraf? Chyba, że u was w gimbazie taka komunikacja to norma. Nie potrafisz pisać pełnym zdaniem? Jak z ludźmi rozmawiasz to też filmikami i głupimi zdjęciami się posiłkujesz? Na telefonie pokazujesz? Ja wiem, że język polski jest trudny, ale żeby aż tak?
To się popisałeś...jestem pod naprawdę ogromnym wrażeniem. Szkoda, że negatywnym.

( Dean )^2,
No właśnie o to chodzi :) im bardziej będziesz na luzie bez kurczenia się w sobie, w oczekiwaniu na cios, tym lepiej dla Ciebie.
Bądź naturalny. Jak ma być Twoja to pokocha Cię takiego jakim jesteś bez późniejszych rozczarowań, że nagle się zmieniłeś.
Z drugiej strony patrząc, jak kobieta widzi (czuje), że facet jest namolny i się łasi, to raczej odpycha a nie przyciąga. Zaloty to dość skomplikowana ale i fajna rzecz :)
Dasz radę!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nameless 19 sie 2013, 23:36
Nameless, ile Ty masz lat synku?

Mniej-więcej tyle:

Obrazek

@Flea

Jak widzisz młody nie jestem i wiele widziałem. A takich bzdur jest tutaj pełno: Będzie dobrze, wszystko się ułoży, coś Ci wyskoczy, coś na smyczy etc, itp.

Dla przypomnienia:
Miłość sama z krzaków wyskoczy i zanim się obejrzysz będziesz na smyczy.

Porady oparte na bezsensownych i pustych frazesach trącą infantylnością bardziej niż groźby obrazkowe.

Czyli Twoim zdaniem im bardziej sztuczny i nienaturalny tym bardziej atrakcyjny?

A jak ktoś naturalnie jest introwertykiem, zawsze patrzącym na swoje stopy podczas rozmowy. Do tego stroniącym od socjalnych i publicznych spotkań. Według mnie lepiej, aby poudawał kogoś zupełnie odmiennego, chociaż nie wyjdzie mu to dobrze za pierwszym czy setnym razem.
Trust me, I'm an engineer.

przez Flea 20 sie 2013, 08:09
Nameless, coś Ci się pojęcia pomyliły. Poczytaj o introwertykach.
To po co się tu kręcisz pod nogami, skoro to same bzdury i frazesy?
Chętnie poczytam Twoje posty, mądre i oparte na fachowej literaturze. Czuję się zaszczycona mogąc poczytać opinie takiego eksperta w sprawach serca i duszy.

przez Ferdynand k 20 sie 2013, 09:34
k...... nie można welloftu wziąć dostać serotoninowo-katecholaminowego aktywizatora
i normalnie z ludźmi żyć?
można leczyć takie stany :hide:
Naczelny Użyszkodnik

przez tanczaca_skarpetka 20 sie 2013, 14:05
Przecież z natury jesteśmy poligamistami i celem facetów jest zapłodnić i spier-dolić :) Monogamia została stworzona po to by zmniejszyć rywalizację u samców, tak żeby mniej więcej na jednego samca przypadała jedna samica. Naukowcy robili badania i okazało się, że facetom w związku po jakimś czasie, bodajże po pół roku, zaczyna spadać libido.

Co to ma wspólnego z miłością? Ano, to bardziej twór cywilizacyjny niż naturalny. Te słowo jest tak rozdmuchane i wyidealizowane, że stało się puste. Niektórzy uważają, że jedyną prawdziwą i bezinteresowną miłością jaka jest na tym świecie, to miłość matki do dziecka i ja się zgadzam z tym poglądem.

Dla mnie jedynie miłość bezwarunkowa jest prawdziwa, ponieważ ona kocha całościowo, za wady i zalety. W związkach dominuje biologia, kobiety dobierają facetów dla własnych korzyści, według statusu społecznego. Dlatego faceci niezaradni życiowo, z silnymi problemami mają takie problemy ze znalezieniem partnerki, nawet jeśli mają głęboką i wrażliwą osobowość. Kobiety z problemami, zwłaszcza te ładne, nie mają takich problemów.

Zauważyliście taki schemat, że jak facet staje się bankrutem to żona od niego odchodzi wraz dzieckiem? To się często zdarzało podczas ostatniego kryzysu w USA. Facet przestał być potrzebny więc się go rzuca. Ktoś powie, że to zwykłe wyrachowanie, ale to natura. Jest też procent, nie pamiętam jaki, mężczyzn, którzy wychowują nie swoje dzieci. To też jest uwarunkowane naturą. Playboye mają lepsze geny, ale są kiepskimi ojcami, więc niektóre kobiety idą na kompromis i zachodzą w ciąże z Alfa, a Bety i Omegi wychowują nieswoje potomstwo, z wiarą, że to ich.

U podrywaczy, że jest takie powiedzonko, że najłatwiej uwieźć się kobiety w związkach i ,że nigdy nie można mieć pewności czy twoja kobieta kiedyś cię nie zdradzi.
Ostatnio edytowano 20 sie 2013, 14:14 przez tanczaca_skarpetka, łącznie edytowano 1 raz

przez Ferdynand k 20 sie 2013, 14:10
tanczaca_skarpetka, no pocieszasz ku...a aż miło
powiem tyle nie jesteśmy zwierzętami i mamy na tyle rozwinięte kresomózgowie
że my wybieramy czy zachować się jak sku......... ku..........a i zdradzić czy nie
a nie nasz instynkt
Naczelny Użyszkodnik

przez Nameless 20 sie 2013, 14:22
@tanczaca_skarpetka

Trafiłeś w sedno. 100% poparcia.

powiem tyle nie jesteśmy zwierzętami i mamy na tyle rozwinięte kresomózgowie

Idź na typowe męskie chlanie. Tematy reprodukcyjne są w przewadze. Nikt tam nie gada o ufo czy polityce.

przez tanczaca_skarpetka 20 sie 2013, 14:22
komuniści i inni idealiści teoretycy nie brali pod uwagi natury i dlatego ich teorie, wprowadzone w życie, szybko zdychały. Człowiek jest istotą rozumną, ale podlega swojej naturze. Można ją tłumić, ale przynosi to tylko frustracje. I tak np. ascetów kusił diabeł erotycznymi wizjami :)

Jeśli nie mam racji to proszę cię o zmianę orientacji. Spraw, żeby ci się nagle faceci zaczęli podobać albo zmień swoją osobowość, o tak, ze smutasa zostań śmieszkiem, który dobrze się czuje jedynie przy ludziach.

przez Ferdynand k 20 sie 2013, 14:29
ze smutasa to się akurat zmieniłem więc ci to nie wyszło :D :o

tanczaca_skarpetka, :lol:
jak dla mnie to ja mam kontrolę nad sobą a nie ta część mózgu co ssaki odziedziczyły po gadzinach

wam może bliżej do gadów :mrgreen:

Nameless, nie chodzę na takie spotkania bo mi wątroby i neuronów szkoda
(jeśli znasz choć trochę anatomię)
poza tym wolę otaczać się mądrymi ludźmi
zamiast tego możesz iść do małp w zoo też taki poziom przedstawiają taniej bilet wyjdzie niż flaszka
:mrgreen:
Naczelny Użyszkodnik

przez Nameless 20 sie 2013, 14:44
Ktoś lubi się napić to od razu głupi i równy małpom. To otaczaj się mądrymi bo Ci jeszcze trochę brakuje.

przez Ferdynand k 20 sie 2013, 14:51
idealna rozrywka napić się
i to często pewno do nieprzytomności :brawo:

wam za to do padalca co nie wiadomo gdzie tył ma a gdzie przód mało brakuje :great:
Naczelny Użyszkodnik

przez tanczaca_skarpetka 20 sie 2013, 14:51
No mam nadzieję, że nie chodziło mu o taką mądrość jaką miała nasza kochana szlachta, która doprowadziła to rozbiorów i upadku kraju :D Oni byli wykształceni, oczytani i gadali o światowych sprawach co nie zmienia faktu, że to była straszna hołota.

Sortuj wg