Nie widzę sensu życia.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie widzę sensu życia.

przez khaleesi 05 sie 2013, 19:16
Tak właściwie to ja też nie wiem po co żyję. :bezradny: Żyję bo żyję bo co to nie wiem
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Nie widzę sensu życia.

przez rotten soul 05 sie 2013, 19:31
psyche.,
Żeby umrzeć spełniona i szczęśliwa.

-- 05 sie 2013, 19:34 --

psyche.,
To raczej uniwersalna odpowiedź. Może odnosić się niemal do każdego.
rotten soul

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 05 sie 2013, 19:37
rotten soul napisał(a):psyche.,
Żeby umrzeć spełniona i szczęśliwa.

-- 05 sie 2013, 19:34 --

psyche.,
To raczej uniwersalna odpowiedź. Może odnosić się niemal do każdego.

A co, jeśli żyję tylko po to, by cierpieć w nędzy i rozpaczy?
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie widzę sensu życia.

przez monk.2000 05 sie 2013, 19:51
Niktita, no a celebrytką byś nie chciała zostać? Albo księżniczką. Cudowny mąż, pieniądze, dzieci, idylla?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 05 sie 2013, 19:55
monk.2000 napisał(a):Niktita, no a celebrytką byś nie chciała zostać? Albo księżniczką. Cudowny mąż, pieniądze, dzieci, idylla?

Nie jestem gejem.
obserwowany

Nie widzę sensu życia.

przez monk.2000 05 sie 2013, 19:56
Nie musisz się unosić.

8) Akineton

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 05 sie 2013, 19:57
Rozumiem,że mój nick występuje w formie żeńskiej, ale wielokrotnie pisałem w osobie męskiej. Jak mam się nie unosić, skoro przegrałem życie i czeka mnie starość Pariasa.
obserwowany

Nie widzę sensu życia.

przez ladywind 05 sie 2013, 20:00
monk.2000, nikita to chłopak :-)

Nikita dużo ludzi cierpi tutaj ,nie myśl że jesteś sam . Myślę że teraz powinienes skupić się na tym by dojść do siebie ,a swoje plany odłożyć,zanim staniesz na nogi .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 05 sie 2013, 20:04
ladywind napisał(a):monk.2000, nikita to chłopak :-)

Nikita dużo ludzi cierpi tutaj ,nie myśl że jesteś sam . Myślę że teraz powinienes skupić się na tym by dojść do siebie ,a swoje plany odłożyć,zanim staniesz na nogi .

Jaki tam chłopak? Stary dziad już jestem. Wiem, że inni cierpią, ale nie da się nikomu pomóc. Po prostu się nie da. Ci, co mają pieniądze są szczęśliwi, zaś zrozpaczone masy nie widzą dalej, niż kawał kiełbasy. Aby pomóc, trzeba mieć pieniądze. Ci co je mają wypinają się i kpią z biedy.
obserwowany

Nie widzę sensu życia.

przez monk.2000 05 sie 2013, 20:14
Niktita, okej przeczytałem, teraz od początku.

Choroba naszych czasów to deficyt uwagi. Każdy chwiałby być zauważony, doceniony, akceptowany. Być może w domu dla rodziców byłeś niewidoczny. Mieli ważniejsze sprawy, typu obieranie ziemniaków i oglądanie TV. Już nawet ten ziemniak, go chociaż mama wzięła w rękę i cieszyła się, że jest, bo jest co jeść. A z ciebie jaki był pożytek, tylko przeszkadzałeś w oglądaniu. Biegałeś po pokojach, zadawałeś pytania, robiłeś "dziwne" rzeczy. To taki przykład, w miejsce ziemniaków możesz wstawić cokolwiek. Nie umniejszam twoich rodziców, ale skądś to się musiało wziąć, stąd moje podejrzenia.

Teraz myślisz, że jak ktoś cię zauważy, że tworzysz filmy to W KOŃCU będziesz coś znaczył. Fajnie, że w to wierzysz, ale ja rozwieję tę iluzję: nie będziesz. Tłum nie da ci akceptacji, to rozhukane morze podobnych twarzy, gdzie każdy myśli że są wyjątkowi, choć można by tworzyć społeczeństwo metodą kopiuj-wklej.

Tak wygląda nasz świat: liczą się jednostki, reszta to nie ubliżając nikomu tłum. Może ubrani w kolorowe ciuszki, ale czarno-biali pod wieloma względami. Gotowi przyklasnąć każdemu kto podtrzyma ich iluzje.

Spotkało cię dno, to najlepszy czas na wyciągnięcie ręki z nocnika i zaczęcie życia prawdziwego, a nie iluzorycznego.

Może znajdź sobie jakiś wzór. Dla mnie to (sorry piszę to dla niego, wy już wiecie) Petroniusz i Prince. A jak chcę zasięgnąć duchowego spokoju to mam również swojego żyjącego buddę. Tak, wierzę w wiele z tych "bzdur".

8) Akineton

Nie widzę sensu życia.

przez ladywind 05 sie 2013, 20:17
Niktita, masz bardzo skrzywione postrzeganie siebie 20 lat i trzebaTy się nazywasz starym dziadem :roll: chodzisz na psychoterapie ?5
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Nie widzę sensu życia.

przez rotten soul 05 sie 2013, 20:18
Niktita,
Wtedy żyć nie warto moim zdaniem, chyba że ktoś ma zamiłowanie do ascezy i męczeństwa.
rotten soul

Nie widzę sensu życia.

przez Niktita 05 sie 2013, 20:19
Chodzę i nic to nie daje. Leczę się od dwóch lat bezskutecznie. Nikt już nie chce leczyć takiego g... nieważne. Takiego śmiecia, jak ja. Dostaję leki, po których mam parestezje i czuję się gorzej. Żalę się tutaj, bo nie mam komu. Jestem niczym duch. Niby jestem, a mnie nie ma. Niby można podać mi dłoń, ale przeniknie przeze mnie. Niby koszmar, a jednak jawa, senna jawa.
obserwowany

Nie widzę sensu życia.

przez ladywind 05 sie 2013, 20:22
Niktita, a dałeś coś od siebie na terapii ,chciałeś coś w sobie zmienić czy usilnie trzymales się utartych schematow ?

Sortuj wg