Otępienie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Otępienie

przez imbroken 07 lip 2013, 17:43
Do objawów, o których wcześniej pisałam, od dłuższego czasu towarzyszy mi otępienie i wrażenie jakby coś mi uciskało głowę. Czasem chwilowa dezorientacja. Stan porównywalny do następnego dnia po wypiciu dużej ilości alkoholu. Dzień w dzień. Czy ktoś tak miał? Czuję taką bezradność...
Kiedy wykonuję jakieś czynności, strasznie długo nad nimi myślę. Ciągle o czymś zapominam. Jestem wyraźnie otępiona. Nieporadna.

Otępienie

przez anathema87 09 lip 2013, 13:52
imbroken napisał(a):Do objawów, o których wcześniej pisałam, od dłuższego czasu towarzyszy mi otępienie i wrażenie jakby coś mi uciskało głowę. Czasem chwilowa dezorientacja. Stan porównywalny do następnego dnia po wypiciu dużej ilości alkoholu. Dzień w dzień. Czy ktoś tak miał? Czuję taką bezradność...
Kiedy wykonuję jakieś czynności, strasznie długo nad nimi myślę. Ciągle o czymś zapominam. Jestem wyraźnie otępiona. Nieporadna.

Depresja również może powodować takie objawy. Koniecznie powiedz o nich lekarzowi!

Sortuj wg