Problem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Problem

przez Muszka2 22 cze 2013, 13:23
Czy powiedzielibyście partnerowi o tym, że próbowaliście popełnić samobójstwo? W moim przypadku było to już kilka lat temu, ale boje się, że on nie będzie w stanie przejść nad tym do porządku dziennego.

W sumie to podejrzewam, że moja wypaczona podświadomość DDD chce znaleźć sobie ofiarę, na którą mogłaby przerzucić ciężar życia. :( Masakra tak wszystko analizować, a później kumulować to w sobie, w obawie przed brakiem zrozumienia.

Problem

przez i-hate-u-life 22 cze 2013, 13:46
Muszka2,

Wydaje mi się, że nie powinnaś nic mówić, takie wyznanie można różnie odebrać . Mogłoby mu być ciężko żyć z taką świadomością, że osoba którą kocha kiedyś chciała się zabić.
Ja też nigdy nikomu nie powiedziałam o swojej próbie.
Zdes­pe­rowa­na ni­by wróżka ułoży ci ho­ros­kop do po­duszki, a Ty prze­siąknięty przesąda­mi uwie­rzysz w ich czar, wpa­dając w dep­resje włas­nych urojeń.

Sortuj wg