Pomocy!!!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Pomocy!!!

przez TAO 22 cze 2013, 01:18
i-hate-u-life, Nieee to
do czasu...
jest super, zawsze było, tylko trzeba było to zobaczyć ... :)))
TAO

Pomocy!!!

przez i-hate-u-life 22 cze 2013, 01:21
TAO ja odczuwam tak ogólny bezsens mojego życia, że już mam wszystko gdzieś...
Zdes­pe­rowa­na ni­by wróżka ułoży ci ho­ros­kop do po­duszki, a Ty prze­siąknięty przesąda­mi uwie­rzysz w ich czar, wpa­dając w dep­resje włas­nych urojeń.

Pomocy!!!

przez Flea 22 cze 2013, 08:14
i-hate-u-life, niech te imbecyle sobie mózgi naprawią, wtedy Ty rozważ możliwość naprawienia nogi. Co za ułomni ludzie?
Nie poddawaj się i nie chowaj za parawanem wstydu. Wstyd to zachowywać się jak debil i wytykać komuś jego niesprawną nogę. Kocha się sercem a nie nogami. A jak ktoś patrzy tylko na skorupkę, to ulituj się nad biednym emocjonalnie człowiekiem i zasuwaj dalej, bo szkoda czasu na głupców.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pomocy!!!

przez i-hate-u-life 22 cze 2013, 09:27
Starałam się nie zwracać wielkiej uwagi na to co mi mówią (najczęściej faceci), wtedy stanęłam przed lustrem popatrzyłam na siebie .... jeszcze obok mnie stanęła siostra , spojrzałam na nią i pomyślałam "z czym do ludzi dziewczyno!" wtedy tylko odwróciłam się i odeszłam ze łzami w oczach, ja przegrałam swoją walkę żeby było dobrze. Wiem to dobrze.

Życie z kimś pod jednym dachem, kto na każdym kroku daje ci odczuć , że jesteś inna jest dobijające. Tyle razy już płakałam z tego powodu i co to dało ? Nic... Wprowadzało mnie tylko w większy stan bezsensu i doła. Patrzę na swoją siostrę , jak ona chodzi w szpilkach i robi wiele innych rzeczy, których ja nie mogę i widzę w niej rywalkę , kogoś na kogo patrzę ze złością, bólem i żalem w sercu.. to moja siostra , ale o wiele lepsza....

Mój najlepszy przyjaciel nawet nie rozumie , że ja się wstydzę wychodzić do ludzi, których nie znam. Wczoraj rozmawiając z nim usłyszałam "Jak się nie przywitasz z chłopakiem koleżanki twojej siostry , tylko uciekniesz , będziesz miała u mnie przesrane... " Zachciało mi się wyć! ;( inny znajomy kiedyś powiedział, że nie chce się ze mną zobaczyć bo , tak postanowił i tyle.. nie dał sobie wyjaśnić że ja sama miejską komunikacją to tak nie bardzo , uznał że jeżdżenie busem to dla mnie stres .. a mi tak zależało....
Zdes­pe­rowa­na ni­by wróżka ułoży ci ho­ros­kop do po­duszki, a Ty prze­siąknięty przesąda­mi uwie­rzysz w ich czar, wpa­dając w dep­resje włas­nych urojeń.

Pomocy!!!

przez TAO 22 cze 2013, 10:16
i-hate-u-life,

Nooo to zaczynam widzieć to inaczej..... przypomina mi to historię, "ludzie mnie nie lubią"
Czy kiedykolwiek rozmawiałaś z psychologiem?
TAO

Pomocy!!!

przez i-hate-u-life 22 cze 2013, 10:19
TAO Tak raz rozmawiałam, ale moja mama stwierdziła, że idę do niego z pierdołami. Potem przestała mnie zabierać na te spotkania, gdyż nie miałam 18 lat. Powiedziała mi na spotkaniu tym jednym parę cennych rzeczy, ale cóż ... wtedy moje problemy były hmmm inne... jeszcze nie czułam stresu przed spotykaniem nowych ludzi, nie wstydziłam się tak siebie...

Pomocy!!!

przez TAO 22 cze 2013, 11:30
i-hate-u-life,
Wczoraj rozmawiając z nim usłyszałam "Jak się nie przywitasz z chłopakiem koleżanki twojej siostry , tylko uciekniesz , będziesz miała u mnie przesrane... " Zachciało mi się wyć!

To bardzo nieporadna próba zmuszenia Cię do dokonania przełomu.

Czy jesteś w stanie podejść do tego w taki sposób, żeby zobaczyć że ta reakcja to oznaka bezsilności Twojego przyjaciela wobec Twoich zahamowań? To moim zdaniem dowodzi że on patrzy na Ciebie zupełnie inaczej... czy Ty choć troszkę możesz spróbować tak na siebie spojrzeć?
TAO

Pomocy!!!

przez i-hate-u-life 22 cze 2013, 12:20
TAO,

Ja zadzwoniłam , bo chciałam aby przyszedł do mnie i posiedział ze mną w czasie gdy siostra będzie miała gości, czułabym się lepiej. Ja przy swoim przyjacielu nie mam już tych problemów, znam go dobrze i wiem, że nigdy w życiu nie skrzywdziłby mnie... cały czas mi tłumaczy "przecież ty jesteś jak wszyscy", ale ja mam blokade... chyba nie chcę słyszeć tego co ludzie myślą o tym co mi jest.

Ja nie rozumiem w jaki sposób on na mnie patrzy, TAO- On jest moją 1 miłościa

Pomocy!!!

przez TAO 22 cze 2013, 12:33
i-hate-u-life,

Ale co chcesz zrozumieć, po co ci to? Najpierw spróbuj choć troszkę sama na siebie popatrzeć inaczej.
Zobacz czy jesteś w stanie wyznaczyć sobie w życiu cel? Odnaleźć drogę, która będzie twoją pasją,
miłością i życiem. Wtedy kiedy będziesz miała w tym oparcie, zobaczysz że masz w sobie oparcie,
a wtedy do Twojego życia zaczną przybywać ludzie zafascynowani Tobą i tym co robisz, a nie jak wyglądasz...

To może dla Ciebie teraz brzmieć jak kolokwializm... niemniej spróbuj odnaleźć siebie... taką jaką jesteś, nie jak myślisz że postrzegają Cię ludzie.
TAO

Pomocy!!!

przez i-hate-u-life 22 cze 2013, 13:26
TAO,

To nie jest takie łatwe , ja uwielbiam pisać wiersze i piszę je, tylko że to jest mój ratunek przed całkowitym dnem. Zdobyłam 2 miejsce , jestem z tego dumna, ale całe życie nie mogę pisać .... Wszyscy na mnie wrzeszczą w domu , że poznałam paru idiotów w życiu i teraz się blokuję... tylko, że oni są zdrowi i nic im nie jest , a ja cierpię. Ale, dla nich wszystkich to tylko pierdoły....

Pomocy!!!

przez TAO 22 cze 2013, 15:28
Wszyscy na mnie wrzeszczą w domu , że poznałam paru idiotów w życiu i teraz się blokuję... tylko, że oni są zdrowi i nic im nie jest , a ja cierpię. Ale, dla nich wszystkich to tylko pierdoły....

Tu nie wrzeszczą, tylko Ci w miarę spokojnie to samo piszą. :D
Czy to nie daje do myślenia?
TAO

Pomocy!!!

przez i-hate-u-life 22 cze 2013, 21:33
Ja nie mówię , że tutaj krzyczą .... wszyscy wysyłają mnie do psychologa , rodzina nie rozumie moich problemów , najlepiej jest stwierdzić że wymyślam... a ja czuje sie coraz gorzej...

Pomocy!!!

przez TAO 22 cze 2013, 22:28
i-hate-u-life, a pytamie przeczytałaś? ;)
TAO

Pomocy!!!

przez tahela 22 cze 2013, 22:43
kurcze to nie ludzie maja z toba problem ,to ty masz problem z ludźmi, musisz postrzeganie zmienic wtedy zmieni sie też swiat wokół ciebie,bez tej własnej transformacji w twojej głowie nic sie nuie zmieni nigdy, to sie tyczy wszystkich zreszta i trzeba pamietać ,ze nie zawsze wszytko jest super, swiat jest jeden dla wszystkich tylko róznie go widzą poszczególni ludzie
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg