Mam chęć zniknąć,popełnić samobójstwo ...Proszę pomóżcie mi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kaja123 06 cze 2013, 22:12
nniinnaa0 napisał(a): Czuję się jak szmata ...Te wspomnienie mnie prześladuje ...zapominam o nim na 10 min ,ale po chwili wraca na nowo ...Ja chyba nie dam sobie rady z takim ciężarem .Nie wiem czy nie powiedzieć o tym mamie...,ale boję się jej reakcji , ona nie dałaby mnie nigdy skrzywdzić ...kocham ją bardzo.Nie potrafię tego dłużej trzymać w tajemnicy ..., ja chyba nie wytrzymam ...
Zacznę od tego że Ci bardzo współczuję bo musi to być dla Ciebie bardzo trudne tak bić się z myślami. Z doświadczenia wiem że pewne trudne dla nas sprawy trzymane w tajemnicy stają sie kilka razy trudniejsze i większe. Jak wypuścisz z siebie te emocje to tak jak powietrze z wentyla. Nie obwiniaj się za to że się upiłaś bo to się kazdemu może zdarzyć - to doświadczenie masz już za sobą. Niczemu nie jesteś winna. Zacznij może od mamy jak napisałaś bardzo Cię kocha czyli kontakt macie chyba dobry. Zobaczysz wtedy czy lepiej się poczujesz czy napięcie się zmniejszy.
Pisząc na forum też pewnie trochę lepiej się poczułaś spuszczając z siebie dawkę emocji? Pozdrawiam.

przez słonko1 06 cze 2013, 22:13
nniinnaa0, Po pierwszym razie bys czula ze doszlo do czegos
słonko1

Sortuj wg