Mam chęć zniknąć,popełnić samobójstwo ...Proszę pomóżcie mi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nniinnaa0 06 cze 2013, 21:37
Najbardziej nurtuje mnie to czy do czegoś doszło , resztę jakoś przeboleję ,chociaż też będzie ciężko.Uważacie ,że czułabym coś po kilku godzinach snu ,gdyby do czegoś doszło ,tym bardziej ,że jestem dziewicą ???Jakieś bóle ??? I czy przypomniałabym sobie ból ,który mi podczas tamtej koszmarnej sytuacji doskwierał ?? Ja właśnie nic nie czułam po tych kilku godzinach,żadnego bólu!Czułam się tak samo jak przedtem (prócz obwiniania się,wstydu,depresji) ...Bożee ,ale to jest żałosne ...,ale może tym mi w pewien sposób pomożecie .
''Powodem, dla którego ludziom tak trudno jest być szczęśliwymi jest to, że zawsze widzą przeszłość lepszą niż była, teraźniejszość gorszą niż jest i przyszłość mniej pewną, niż będzie."

przez *Wiola* 06 cze 2013, 21:38
nniinnaa0, Nie mogę mówić za wszystkie dziewczyny, ale ja czułam ból długo , długo , na pewno bym tego nie przegapiła ;)
Moderator

przez Artemizja 06 cze 2013, 21:39
nniinnaa0, myślę, że coś byś czuła, ale żebyś miała pewność, to może idź do lekarza?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ferdynand k 06 cze 2013, 21:42
no badanie ginekolog może ci to załatwić a jak coś to gościa oskarżysz bo wykorzystał twoją
bezradność taka jest ustawa kodeksu karnego
Naczelny Użyszkodnik

przez nniinnaa0 06 cze 2013, 21:42
Nie wiem czy już na lekarza nie jest za późno...trochę czasu minęło od tamtego zdarzenia...Nie wiem czy on mi pomoże ...
Lukrecja szanuje Twoje zdanie ,ale wyzwiska tutaj nic nie pomogą ...
''Powodem, dla którego ludziom tak trudno jest być szczęśliwymi jest to, że zawsze widzą przeszłość lepszą niż była, teraźniejszość gorszą niż jest i przyszłość mniej pewną, niż będzie."

przez carlosbueno 06 cze 2013, 21:43
nniinnaa0, jak wciąż jesteś dziewicą to do seksu nie doszło chyba że oralnego. Nie dramatyzowałbym tak, wszyscy byli pijani nikt nic nie pamięta, takie rzeczy się wśród młodych ludzi dość często zdarzają, już parę razy słyszałem podobne albo znacznie mocniejsze historie.
Najgorsza jest ta niewiedza, myślimi że mogło dojść do jakiś strasznych rzeczy a wcale tak nie musiało być, no ale taki urok utracenia filmu jest.
Największy Forumowy Maruda

przez Artemizja 06 cze 2013, 21:44
nniinnaa0, zrób badanie dla samej siebie, żeby wiedzieć, czy do czegoś doszło.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez zmienny 06 cze 2013, 21:45
kur.wa już nawet swojego zdania nie można wyrazić. piła na umór to ma za swoje

chyba ci sie cos pomylilo, chocby chlala codziennie od rana do wieczora, to sobie robi krzywde i to jest jej sprawa, wiec nie pisz ze dostala "za swoje", jakby kogos tym krzywdzila.
ze tez takie proste sprawy trzeba tlumaczyc doroslym ludziom. :?
zmienny

przez siostrawiatru 06 cze 2013, 21:48
Lilith napisał(a):nniinnaa0, zrób badanie dla samej siebie, żeby wiedzieć, czy do czegoś doszło.

Też tak myślę. Inaczej będzie Cię to gryzło nie wiadomo jak długo. A może nic się nie stało i niepotrzebnie się zamartwiasz.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez nniinnaa0 06 cze 2013, 21:52
Nie jestem nałogową alkoholiczką ,ani moja rodzina . Dlatego też , nie wiem jaki jest mój umiar w piciu,nie wiem na ile mogę sobie pozwolić...i dlatego też urwał mi się film.
Nie jest za późno na ginekologa ? Trochę czasu już od tamtego zdarzenia minęło .. :(

przez zmienny 06 cze 2013, 21:56
nniinnaa0,
Nie jestem nałogową alkoholiczką ,ani moja rodzina . Dlatego też , nie wiem jaki jest mój umiar w piciu,nie wiem na ile mogę sobie pozwolić...i dlatego też urwał mi się film.

ale nie masz się z czego tłumaczyć, możesz codziennie chlać do odcinki i żadna obca osoba nie ma prawa Cię za to karać, oczywiście nie polecam picia, bo jest niebezpieczne i niezdrowe, chodzi mi o samą zasadę.

idź na badania jutro i zadzwoń też pod ten numer: Telefon Zaufania dla ofiar i sprawców przemocy seksualnej

22 828-11-12

http://www.funpzs.org.pl/
Ostatnio edytowano 06 cze 2013, 21:56 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

przez Artemizja 06 cze 2013, 21:56
nniinnaa0, to nie ma znaczenia, ile minęło czasu. Gdybyś chciała zgłosić gdzieś sprawę, to faktycznie, miałoby to znaczenie. Jednak jeżeli robisz je tylko dla siebie, to czas nie ma tu nic do rzeczy. Jeśli wcześniej nie uprawiałaś seksu a do czegoś doszło, to badanie to wykaże.

Administrator

przez nniinnaa0 06 cze 2013, 22:03
Czytałam gdzieś na forum (czytam już wszędzie ,gdzie się da ,żeby tylko sobie samej pomóc) ,że niektóre kobiety rodzą się bez błony dziewiczej ,albo tracą ją przez nadmierne ćwiczenia itp...jeżeli akurat mnie to spotkało (zakładam każdą możliwość ) ?? To jak wtedy ginekolodzy wykryją ,że do czegokolwiek doszło ???

przez słonko1 06 cze 2013, 22:07
Lukrecja., czlowiek prosi o pomoc to jest powazna sprawa,ciarki mi przeszli kiedy zobaczylam ten watek,strach pomyslec,zeby wiecej ludzi wypisyealo takie bzdury jak ty,forum sluzy zeby pomagac a nie dolowac
słonko1

Sortuj wg