Mam chęć zniknąć,popełnić samobójstwo ...Proszę pomóżcie mi

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Artemizja 06 cze 2013, 20:28
Lukrecja. napisał(a):ja nie pije tyle żeby mi sie film urywał, idiotka
Za ten post dostajesz ostrzeżenie. Nie masz prawa nikogo oceniac i nie masz prawa nikogo wyzywać. To szczyt bezczelności i chamstwa. Na drugi raz pomyśl zanim coś napiszesz. Pamiętaj, że Ty również jesteś człowiekiem i czasami zdarza Ci się robić coś nieodpowiedzialnego, nie pomysleć, ale nikt tutaj Ciebie nigdy nie oceniał tylko każdy starał się pomóc.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez zmienny 06 cze 2013, 20:31
nniinnaa0, no pewnie, że pogadaj o tym z kimś dorosłym i zaufanym, razem zróbcie cos z tą sprawą.
zmienny

przez Artemizja 06 cze 2013, 20:34
nniinnaa0, również uważam, że dobrze by było, żebyś porozmawiała o tym z mamą i spróbowała poszukać pomocy u psychologa. Nie zostawaj z tym sama...

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słonko1 06 cze 2013, 20:36
nniinnaa0, Kochaniutka nie win siebie nic zlego nie zrobiłas,to facet zachował sie jak śmieć,wiesz ze Mama Ciebie kocha pogadaj z nia,mysle ze po tej rozmowie będzie Ci lzej,glówka do góry ,z czasem zapomnisz,Zycie jest piękne,jesteś bardzo mloda i czeka na Ciebie jeszcze duzo fajnych rzeczy,trzymaj sie
słonko1

przez niosaca_radosc 06 cze 2013, 20:37
nniinnaa0, porozmawiaj o tym z mamą. Koniecznie.
Piszesz, że bardzo Cię kocha, że nie dałaby Cię skrzywdzić, więc zwróć się do niej o pomoc. To będzie bolało, ale wierz mi, lepiej takie sprawy załatwiać "na świeżo". Im dłużej milczysz, tym dłużej będzie Cię to zżerało od środka. Tym dłużej i bardziej się będziesz męczyła.
Ja swojej nie powiedziałam, milczałam ponad dekadę i wierz mi, nic dobrego z tego nie wyszło. Zabrnęłam bardzo daleko w nieodpowiednią stronę i teraz będę potrzebowała wielu lat terapii, żeby zacząć w miarę normalnie funkcjonować. Nie popełniaj tego błędu, co ja.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

przez coma 06 cze 2013, 20:38
nniinnaa0, zgadzam się z przedmówcami, wywal to z siebie, pogadaj z kimś o tym i na pewno siebie nie obwiniaj... życzę Ci dużo siły, nie załamuj się
coma

przez nniinnaa0 06 cze 2013, 20:40
Ale ja się boję jej o tym powiedzieć , to znaczy wiem ,że jej będzie bardzo smutno z tego powodu ...I ja nie chcę rozdmuchiwać tej sprawy,a boję się ,że moja mama tak tego nie zostawi.Ja już chce o tym zapomnieć...

-- 06 cze 2013, 20:42 --

nienormalna21 A co się stało ,jeśli mogę wiedzieć ,może w jakiś sposób zrobi mi się lżej ,że nie jestem z tym sama ...
''Powodem, dla którego ludziom tak trudno jest być szczęśliwymi jest to, że zawsze widzą przeszłość lepszą niż była, teraźniejszość gorszą niż jest i przyszłość mniej pewną, niż będzie."

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 20:43
nniinnaa0, ale widać, że ta sprawa Cię męczy, nie będzie dobrze jeśli zostaniesz z tym sama. Dalej będziesz się zamartwiać, myślę, że niekoniecznie musisz rozmawiać z mamą, ale z kimś zaufanym powinnaś porozmawiać.

przez słonko1 06 cze 2013, 20:46
nniinnaa0, Mozesz nie poradzic sama musisz z kims porozmawiac,a Mama to najblizsza osoba,napewno zrozumie,jak bedziesz w sobie to tlumic to jest gorzej,razem se poradzicie nie zostawaj z tym sama
słonko1

przez Artemizja 06 cze 2013, 20:48
nniinnaa0, nie zostawiaj tego tak. Również popełniłam błąd i nie poprosiłam w porę o pomoc. Wierz mi, że skoro nie możesz sobie z tym poradzić, to lepiej nie zwlekać z pójściem do specjalisty.

Administrator

przez nniinnaa0 06 cze 2013, 20:56
Ale ja mieszkam za granicą.Nie umiem zbytnio języka , nie mam się komu zwierzyć prócz mamy ... to jest najgorsze w tym wszystkim .
''Powodem, dla którego ludziom tak trudno jest być szczęśliwymi jest to, że zawsze widzą przeszłość lepszą niż była, teraźniejszość gorszą niż jest i przyszłość mniej pewną, niż będzie."

przez Artemizja 06 cze 2013, 20:59
nniinnaa0, przemyśl to jeszcze. Może warto jednak porozmawiac z mamą. Najgorsze w tym wszystkim jest duszenie w sobie...

Administrator

przez czarnobiała mery 06 cze 2013, 20:59
nniinnaa0, jeśli zostaniesz z tym sama, to może się przerodzić w jakąś depresję czy nerwicę. Spróbuj pogadać z mamą, przecież to nie była Twoja wina, myślę, że mama zrozumie.

przez *Wiola* 06 cze 2013, 21:02
nniinnaa0, Nie wiem czy to Cię pocieszy , ale moim zdaniem gdyby doszło do czegoś "więcej " jeśli jesteś dziewicą, na pewno byś to zauważyła .
Moderator

Sortuj wg