Stowarzyszenie dla osób cierpiących na depresję - reaktywacj

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy jesteś zwolennikiem powołania takiego stowarzyszenia?

Ankieta wygasła 09 cze 2013, 20:33

1.TAK, WŁĄCZĘ SIĘ W DZIAŁANIA.
2
50%

2.TAK, ALE NIE MAM SIŁY NA JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU.
1
25%

3.NIE.
1
25%

Liczba głosów : 4

przez Kalebx3 16 lip 2013, 14:26
Ja będę zawsze glosował przeciwko ludziom promującym zboczenia ( homo itd), liberałom , socjalistom - komunistom, i całej reszcie bandy > Marzy mi sie Polska suwerenna , cos w kierunku Węgier. Opodatkować Banki , trzymać gnojowisko bankowe - lichwe na smyczy i kontrolować we wszystkim . Państwo ma instumenty. Zlikwidować ustawy śmieciowe , rozliczyć UB - wysłac do Chile jak Honekera , albo do pudła . Chaotycznie dzis gadam,ale jakoś tak jestem dziś usposobiony .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez deader 16 lip 2013, 14:39
wykończony napisał(a):deader tylko umywasz ręce
wybierz tak by przynajmniej te największe świnie przy korycie mniej miejsc miały

Przestałem wierzyć w sens takich głosowań po tym jak nabrałem się kilka lat temu na "druga Irlandię". Teraz już wiem że wszystkie świnie takie same, niczym się nie różnią. Niby demokracja a "Folwark Zwierzęcy" i tak jest grany.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Filista12 16 lip 2013, 14:58
Deader - przede wszystkim pomoc, a nie żadne WYŁUDZANIE PIENIĘDZY oraz stworzenie warunków do rozwoju wspólnoty osób chorych na depresję. To prawda - rządzą nami nieuczciwi ludzi, jednak skoro czujemy się niepotrzebni to powołajmy wspólnotę, w której każdy z Nas będzie czuł się potrzebny,. Zróbmy wszystko, by razem przeciwstawić czoła temu stanowi rzeczy!!! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 16 lip 2013, 15:27
po tym jak nabrałem się kilka lat temu na "druga Irlandię"

Łykłeś ten bajer ? Ja od początku wiedziałaem ,że to pijarowska ściema Tuska i jego nieudolnego rządu.
Nie każdy rządzący to świnia, choć w tej dyscyplinie można się nią łatwo stać, zejść na manowce własnych interesów , a wiadomo ,możliwości tam wiele i pokus .
Im własnie o to chodzi ,abyś za wiele nie myślał , by tak Cię przycisnąć problemami o przeżycie , b y mogli z Toba zrobić wszystko. A potem wcisnąć każdy bajer ,,,
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Filista12 16 lip 2013, 15:45
Zatem przygotuję ten statut i tutaj wrzucę, a dalej sami zdecydujecie.

przez deader 16 lip 2013, 15:48
Kalebx3 napisał(a):
Łykłeś ten bajer ? Ja od początku wiedziałaem ,że to pijarowska ściema Tuska i jego nieudolnego rządu.
Nie każdy rządzący to świnia, choć w tej dyscyplinie można się nią łatwo stać, zejść na manowce własnych interesów , a wiadomo ,możliwości tam wiele i pokus .
Im własnie o to chodzi ,abyś za wiele nie myślał , by tak Cię przycisnąć problemami o przeżycie , b y mogli z Toba zrobić wszystko. A potem wcisnąć każdy bajer ,,,

Tzn. nie do końca nawet łyknąłem bajer o Irlandii, nawet bardziej dałem się można powiedzieć nabrać na akcję "głosujcie na PO bo Kaczor wygra i pozamiata" no i zagłosowałem, bo kurdupla nie lubiłem. Wyszło jak wyszło. Po prostu po paradzie Giertychów, Lepperów, Kaczorów itd byłem na tyle naiwny że myślałem że jak się zmieni świnie przy korycie to wysrają nam jakieś bardziej strawne odchody. Dupa, świnie inne - to samo gówno, po kostki. Ja nawet gdybym chciał to nie mam na kogo zagłosować bo nie ma ani jednej partii której program by mi odpowiadał (a to jedni chcą małżeństw dla gejów, a to drudzy chcą krzyże w szkołach, inni wymachują sztucznymi fallusami...). NIE - MA.
Filista12 napisał(a):Deader - przede wszystkim pomoc, a nie żadne WYŁUDZANIE PIENIĘDZY oraz stworzenie warunków do rozwoju wspólnoty osób chorych na depresję. To prawda - rządzą nami nieuczciwi ludzi, jednak skoro czujemy się niepotrzebni to powołajmy wspólnotę, w której każdy z Nas będzie czuł się potrzebny,. Zróbmy wszystko, by razem przeciwstawić czoła temu stanowi rzeczy!!! :)

Problem jest jeden, jak ja to widzę. Chcesz założyć coś co wymaga dużego wkładu pracy, zaangażowania, na forum pełnym ludzi w depresji - bez motywacji, bez siły, bez chęci do działania... :D Trochę to parodią trąci. Tym się musieliby zająć "zdrowi" ludzie. A "zdrowi" ludzie to się zorganizują prędzej w coś co IM przyniesie pozytywy.
No ale ja nie jestem aż takim pesymistą (dziś coś mam wybitnie zgryźliwy stetryczały nastrój, sorry) więc dalej, zapodawaj swój plan, zobaczymy co ty tam dokładnie masz na myśli.

przez Filista12 16 lip 2013, 17:36
Sam cierpię na coś, czego objawy są tożsame z objawami depresji...więc nie widzę tej różnicy. Robię to, ponieważ zginiemy, jeśli nie będziemy trzymać się razem. Nie pomogą nam psychiatrzy, którzy nie umieją przytulić, wyrazić szczerej empatii, liczy się abyśmy, byli RAZEM!

-- 17 lip 2013, 16:55 --

Statut będzie już jutro wieczorem.

przez _Jack_ 18 lip 2013, 00:50
Pomysł tego projektu pojawił się rok temu. Było kilka wstępnych rozmów w których uczestniczyłem. Niestety na dobrych chęciach się skończyło. Każdy musi liczyć sam na siebie i ewentualnie na lekarzy, którzy w wielu przypadkach są gorsi od polityków. Prawda jest taka ,że nikogo nie interesuje nasze zdrowie, liczy się ogromna machina finansowa, którą napędzamy i zwiększamy koniunkture na psychiatrów i na leki. Tylko jak tu wyjść z tego bagna i wyzdrowieć?
F33 Zaburzenia Depresyjne Nawracające
10 mg Escitalopram
https://www.youtube.com/watch?v=IMZFvs-qy44

przez Filista12 18 lip 2013, 08:27
Wiem, iż być może jesteście zrażeni do tego pomysłu na skutek niepowodzeń. Wszakże trzeba próbować - bo co mamy do stracenia? Pozdrawiam!

-- 18 lip 2013, 08:27 --

Wiem, iż być może jesteście zrażeni do tego pomysłu na skutek niepowodzeń. Wszakże trzeba próbować - bo co mamy do stracenia? Pozdrawiam!

przez deader 18 lip 2013, 08:55
No to czekam na szczegóły...

przez Filista12 18 lip 2013, 09:55
Twoja odpowiedź była dla mnie bardzo motywująca. PRZYŚPIESZAM PRACĘ I PODAJĘ GG: 36775806. Tylko jak ten Statut uzupełnić, bo w spotach chyba nie ma takiej funkcji. Założę nowy temat, dobrze?

przez Ferdynand k 18 lip 2013, 17:39
Filista a w zarządzie będziesz ty?
czemu nie wybrać demokratycznie?
Naczelny Użyszkodnik

przez Filista12 18 lip 2013, 19:08
Skąd ten pomysł? Oczywiście, że demokratycznie, na Walnym Zgromadzeniu, zgodnie zresztą z Ustawą o stowarzyszeniach.
Dlaczego wszyscy posądzają mnie o złe intencje? :(

przez deader 18 lip 2013, 19:27
Żadne podejrzewanie o złe intencje, po prostu pomysł tak szalony że aż trudno nam uwierzyć jak to miałoby wyglądać więc pytamy, pytamy :D

Ja nadal nie wiem na czym miałoby to polegać i jak funkcjonować, czekam na detale...

Sortuj wg