Depresja kontra otyłość...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aniesia 23 lis 2006, 17:47
Zuzka22 nie pije specjalnych odchudzajacych herbatek tylko zwykla zielona herbate. ponoic najlepsza na trawienie i przy okzaji przyspiesza spalanie tluszczu jem rowniez otreby z jogurtem i normalnie mieso z warzywami lub zyz, ziemniak z warzywami czyli twierdzisz ze mimo takiej diety nie schudne czy wrecz przytyje po??? Pisalam ze jest to deta dlugo terminowa i nie chudnie sie w ciagu tygodnia 5kg. Mozesz mi opisac swoja diete te o ktorej pisalas??? I dlaczego twierdzisz ze tak ktora ja stosuje jest malo skuteczna???

Malcolm chetnie pogadalabym z toba na gg wiesz z jakiego powodu nie moge wiec napisz w emilu jak naprawic usterke!!!
Swoja droga to mysle że jednak faceci ogromna role przywiazuja do ... wygladu i do wagi przeciez chca miec chude zgrabne ladne laski!!!
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

przez Zuzka25 23 lis 2006, 22:49
Aniesia zielona herbata jak najbardziej, cytat o Figurze był nie od Ciebie i tak dla wszsttkich. Zielona jest ok.
O problemach z pracą jelit pisałam właśnie po herbatkach typu Xenna czy Figura, nie po zielonej. Ta jest zdrowa i nie ma negatywnego wpływu na pracę jelit. Ale trochę sie nie zrozumiałyśmy ;)
Twoja dieta jest jak najbardziej ok. Pisałam tylko, że jak masz ochotę na cos innego niz jest w w diecie, to w małej ilości to Ci nie zaszkodzi również .Lepiej jest to zjeśc niż sobie cały dzień odmawiać. Jestem tez pewna ,ze stosując swoją dietę schudniesz, ale fajnie by było, zebyś to rzeczywiscie połączyła z ruchem ,a przeciez to lubisz. Taka dieta długoterminowa pewnie jest jak najbardziej ok, bo schudniesz powoli, a nadwaga nie wroci, gdy zmienisz jadlospis.
Ja nie pisałam o swojej diecie jakotakiej bo jestem szczupła, ale wiesz ,ze każdej dziewczynie coś się w niej nie podoba i wtedy zaczyna szukać jakiegos wyjścia. Stąd te moje herbatki. Ale powiem Ci ,że moja mama jak się uparła to schudła 25 kilo przez około rok. Nie było to dla niej oczywiście dobre bo starszy organizm gorzej znosi skoki wagi no i ja ją wolałam jak była pełniejsza.Ona siebie gdy chudła, a ponieważ stanęło to na w miarę rozsądnej wadze to nie męczyłam jej o to. Mama jadła rzeczywiscie niewiele, dużo jogurtów itp. moim zdaniem Ty masz bardziej rozsądna dietę i to jest na Twój + .a no i otremby tez dobrze działają. ale to wiesz. Ja też jadłam tylko ... po pewnym czasie... juz nie mogłam na nie patrzeć. Coż, ja i otremby przestałyśmy sie lubić :?

przez Aniesia 26 lis 2006, 10:56
Chcialam tylko nadmnienic ze dieta jest ok najadam sie do woli oczywiscie nadal panuja wrzuty sumienia po zjedzeniu czegos slodkiego ale... powoli zaczynam dostrzegac zmiane kierunku wskazowki na wadze!!! :mrgreen: i wiecie co dzis sobie tak myslalam ze odkad zaczelam jesc wiecej warzyw i owocow mam lepszy nastroj!! Mialam kiedys w rece książke traktujaca o tym jak to "niby" odpowiednia dieta pomaga zwalczyc depresje no i prosze a ja wczoraj lezac w lozku pomslalam siebie ze chce zyc fajnie nareszcie i to mimo jesiennej aury!!! Buziaki i glowa do gory!!!!
Zuzka25 dzieki za dobre rady :D :D :*

Nie wiem czy intersujecie sie ogolnie rzecz biorac psychologia ale w miesieczniku Charaktery jest bardzo fajny arytkul dotyczacy bulimikow. Ciezko im!!! :( :( :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Czarownica_Akara 26 lis 2006, 16:36
Chyba polubię tą depreche i zaburzenia nerwicowe......schudłam już 7 kilo!!!!! W takim tempie to normalnie bede super dziewuszka. Wiecie co mi dziś odbiło??? Rano sobie poćwiczyłam, po wczesniejszym gapieniu sie w ścianę..., później poszłam pod prysznic, wyglądam ekstra!! Gdyby nie waga :? ale jak juz pisałam schudłam 7 kilo i będzie jeszcze więcej, teraz jestem tak zdenerwowana, że nie przełknę nic.... no zjadłam malusieńki obiadek i na tym koniec....Chciałabym tak zawsze....ale jak to jest przy depresji jutro będzie gorzej....... :( pewnie znowu się najem..... no nie wiem, zobaczymy. Straszna głupotę napisałam na początku, żadnej choroby nie da się polubić ale jestem teraz taka szczęśliwa.....i zarazem zdenerwowana, skonczyly mi sie benzodiazepiny, kufffffffaa........jutro musze isc do lekarza po receptę. Kurcze, chciałabym żeby mi ten pałer nigdy nie minął. Chyba tak właśnie wygląda życie bez depresji :) Pozdrawiam
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez korres1 27 lis 2006, 20:30
Aniesiu, jak już zajadasz ryż i warzywa i inne zdrowe rzeczy, to polecę Ci coś fajnego (podobno działa, chociaż ja nie mam determinacji, żeby się tego trzymać). Nie wiem jak ta dieta się nazywa, ale polega na tym, żeby nie łączyć białek z węglowodanami, bo mają rózny czas spalania.
Główniem chodzi o to, żeby jeść mięso tylko z warzywami, bez zapychaczy (ziemnaiki, ryz, chleb), ale zapychacze można jesc z warzywami. Smacznego.

przez Aniesia 27 lis 2006, 22:48
Wlasnie takie cos stotuje od jakiegos czasu i wskazowka idzie w dol!! ajnie powoli bo powoli ale daje rade!!!! I o tym wlasnie pisalam powyzej!!!Pozdrawiam

przez Czarownica_Akara 29 lis 2006, 21:23
Ale nic nie jedzenie daje efekty :))))
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez korres1 29 lis 2006, 22:44
Aniesia napisał(a):Wlasnie takie cos stotuje od jakiegos czasu i wskazowka idzie w dol!! ajnie powoli bo powoli ale daje rade!!!! I o tym wlasnie pisalam powyzej!!!Pozdrawiam

Podobno można jesc dużo i nie tyc w tym systemie:)) Ja niestety nie moge się odzwyczaić od schabowego z ziemniakami i moje spodnie zaczynają niebezpiecznie trzeszczec... Ale nic to, na zime trzeba miec troche tluszczu, wtedy jest cieplej. :shock:

przez Aniesia 02 gru 2006, 01:36
Dzis jest dzien smutku!!! Taki totalny napad zlego sampoczucia ze nie wiem co sie z mna dzieje !!! Nie mam checi do niczego do zycia do smierci dzis nienawidze siebie i seojego ciala tak bardzo ze siedze tu i placze!!! Moze ktos uslyszy moj placz :cry: :cry: :cry:

Czarownico drog na ile daje ci to efekt na tydzien dwa miesiac poxniej przy normalnym jedzeniu znow bedziesz tyc!!!

przez korres1 03 gru 2006, 18:35
Nie smuć się! Nasi chłopcy są wicemistrzami świata w siatkówkę i mimo, że przerżnęli w kiepskim stylu z Brazylią, są zadowoleni. Cieszmy się z tego, co można zdobyć. pozdrawiam.
PS.mam madzieję, że choć trochę lubisz ten sport, bo jak nie to kiepskie pocieszenie moje.

przez Aniesia 10 gru 2006, 00:03
Dziś minał mi wiśmienicie dzień pomimo tego ze od rana nie miałam zamiatu nigdzie nosa wystawaic a jednak było fajnie. I po za tym wreszcie mężczyxni zwrócili na mnie uwage. Duzo by tu było pisać ale... spotkałam dziś sie z osobami które nie widziały mni kupe lat i ... każada powiedziała że zmieniałam sie na lepsze. I wiecie co czuje lekka i ładna kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisałam to i pomyślałam !!! Jestem ładna !!!!!Napewno dziś jestem ładna
Ostatnio edytowano 10 gru 2006, 16:59 przez Aniesia, łącznie edytowano 1 raz

przez korres1 10 gru 2006, 16:21
Zawsze twierdziłam, że to nie kwestia ucha czy nosa, ale przekonania.

przez Aniesia 10 gru 2006, 17:05
No tak ale mąż juz skutecznie zepsół mi mój wczorjaszy nastrój mówiac mi ze wygladam dziś ja filip z konopii masakra. Ten człowiek mnie czasami dobija tak doszczetnie ze nie moge czesto siedze i rycze przez niego tak jak dziś!!!! Mam takie przekichane życie z nim ,ze nie moge jestę młodą mężatką ale ... czuje sie z nim jakbym była conajmniej 30 lat po ślubie a co to będzie dopiero później???? Oj niewiem z tego wszytstkiego głowa mnie boli :( juz

Sortuj wg