Depresja kontra otyłość...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez korres1 10 lis 2006, 09:49
a zeby juz tak na maxa Cie pocieszyć, to Ci powiem, ze wiekszość moich kolegow nie lubi chudych kobiet:)))

ciesze sie z mojej wagi

przez basia34 10 lis 2006, 10:11
Zaczełam, sie leczyć w pażdzierniku ubiegłego roku.Ważyłam wtedy 42 kg przy wzroście 158.Po pół roku leczenia czyli gdzies koło maja wazyłam 60 kg. Teraz waże 66 kg i jestem szczesliwa ze nie znac mi wszystkich kości jak u jakiejs anorektyczki. Musze dodać ze nigdzy nie miałam problemów z jedzeniem , teraz jem tyle samo co rok, 3 lata i więcej temu. Mieszkam w małej miescowosci gdzie wszyscy sie znają i najlepsze, najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to że niektórzy znajomi pytali się latem kiedy będę rodzić :lol:
"...Przytul się do nadziei, a w ciszy będzie umierać to co jest twym bólem ...."

przez Aniesia 10 lis 2006, 22:06
Dzieki dzieki dzieki za to ze mi pomagacie jakos dzis normalnie popatrzylam w lustro!!! Fajnie tylko jak dlugo juz tylko kilka dni do terapii nowej tym razem ide do terapeuty od zburzonej oceny siebie wczesniej choidzilam w zwiazku z depresja i nerwica natrectw oraz lękami a teraz zobaczymy na czym ma to polegac!!!
Rano nawet sobie pomyslam ze chyba Martusia ma racje mimo tego wzglednie obwislego brzucha i troche grubych ud nie jest tak xle ze mna jak na kobiete po pol roku od porodu!!!
Bosko sie czuje!!! I nwet pozwolilam mężowi dotknąc ojej faldki na brzuchu heheh buziak dla was dzieki ze jestescie!!!!
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Dolores 10 lis 2006, 22:55
Aniesia, masz dziecko, które kocha Cię bezgranicznie, za to, że jesteś.
To najważniejsze :D

przez Martusia 12 lis 2006, 19:15
Aniesia napisał(a):Bosko sie czuje!!! I nwet pozwolilam mężowi dotknąc ojej faldki na brzuchu

Jesteś twardziel !!!
Gratuluję.
Nie da się skasować wspomnień, ale da się z nimi szczęśliwie żyć.
Przyjaciel forum

przez korres1 14 lis 2006, 00:48
Sam nie wiesz co mówisz. Jak można kobiet nie lubić? I jak w takim razie dyskutować, nawet na forum, z kimś kogo się nie lubi? Taki mały masochizm?

Re: jestem tłusta jak baleron!!!!

przez Adas30SK 16 lis 2006, 00:00
Aniesia napisał(a):jestem gruba mam 17o cm wzrostu i waże przeciętnie 70-74kg zależy od tego jaki mam miesiąc. mam dosyć nie wiem co zesoba zrobić z jdnej strocny chce jeść z drugiej boje sie tego że jeszcze bardziej przytyje!!!

Wcale nie jestes gruba serduszko! 170 i waga 70 to niejest zle!Statystyczna angielka według polskich standardów ma wiekszy problem bo wazy srednio 80 kg...Napisze tak,spróbuj porady u dietetyka oraz u trenera od cwiczen ciała,zgraj to wszystko i zacznij sie stosowac do zalecen a bedzie dobrze.Nic nie jest za free trzeba troszke popracowac...Nawet Panie puszyste sa piekne zalezy kto co lubi,głowa do góry zycie jest piekne.serdecznie pozdrawiam.

przez Adas30SK 16 lis 2006, 12:48
malcolm od kłótni macie PMy,to po co wypisujecie sie w topicach nie na temat?Do modów prosze usunac te dwa posty,dziekuje.

przez korres1 16 lis 2006, 20:18
MOże i masz troche racji Adasiu. Ale to nie są jakieś straszne kłótnie. Poza tym to co chciałam napoisać Aniesi, napisałam na forum. Czekam teraz na jej ponowny ruch :)))

przez Czarownica_Akara 18 lis 2006, 18:09
a ja sie znowu najadłam...mam ochote pojsc do toalety i to wszystko zwrocic....pamietam jednak jak to mnie bolalo kiedy to kiedys robilam....bede wiec trzymac to w sobie i czuć się jak ostatnie zero.
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

przez Adas30SK 18 lis 2006, 22:17
Czarownica_Akara napisał(a):a ja sie znowu najadłam...mam ochote pojsc do toalety i to wszystko zwrocic....pamietam jednak jak to mnie bolalo kiedy to kiedys robilam....bede wiec trzymac to w sobie i czuć się jak ostatnie zero.

Ze sie najadłas czy ze nie zwróciłas?

przez Czarownica_Akara 18 lis 2006, 23:47
Że się najadłam i że nie potrafię tego zwrócić...naprawde, czuję się w takich momentach jak totalne zero, jak przegrana. Szkoda gadać...
" Wlasna, wolna i swobodna wola stanowi
najkorzystniejsza korzysc, w skutek ktorej
diabli biora wszystkie systemy i teorie "

F. Dostojewski

Sortuj wg