Depresja kontra otyłość...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aniesia 24 sie 2007, 00:16
witam wszystkich!!! Super terapia przełożaoan na po 27 bo troche mi rzeczy wyskoczyło!!! Tak poza tym to lepiej czuje sie troche psychiczne no moze poza moimi typowymi napadami bulimicznymi i ...lękami!!! A tak to jakoś daje rade!!! Pracuje tak ciezko ze czasami sama nie daje rady!! Właśnie wróciłam z pracy. I padam!!! Lecę wiec spać no dobra zmobilizuje sie i sie umyje!!! Cmokam was
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

przez Twilight 24 sie 2007, 00:19
Hej hej, fanie, że wpadłaś :D
PersonaNonGrata

przez Pstryk 24 sie 2007, 23:45
Aniesia napisał(a):Super terapia przełożaoan na po 27 bo troche mi rzeczy wyskoczyło!!!

He, super!!! To jak z tą wizytą u dentysty: klasyczny przykład - siedzi się w poczekalni i nagle nic nie boli...
Pstryk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aniesia 26 sie 2007, 09:38
Masz racje nic nie boli a nawet lepiej im bliżej kolejnego terminu tym bardziej mi dobrze. Ale ide bo to bede tak odciagac i nic z tego nie bedzie!!! A do dentysty tez chciałbym pójść!!!! Ale tego tez sie boje jakas trauma z dzieciństwa hehehe!!
No nic odezwe sie juz napewno pooooo

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:46 pm ]
hi!!! I juz po wszystkim byłam na terapii. Czeka mnie ciężka paromiesieczna praca!! Ale... nikt nie mówił że będzie łątwo!!! Terapeutka ok pogadałyśmy troche powiedziała mi niestety to czego najbardziej sie obawiaąłm wiec... ze musze brac leki!!! No szkoda ale... mysle sobie ze skoro ona jest specjalistka w tej dziedzinie to chyba jednak warto z nia popracowac. No juz sama nie wiem w kazdym bądź razie oj chce sie leczyc wiec zaryzykuje z nią!!!
No nic trzymajcie ze mnie kciuki!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:42 pm ]
Eh widze ze sie długo a nawet bardzo długo nie odzywałam!!!! W sumie to wszystko jest ok u mnie!!! Ale czy napewno ostatnio mam takie troche ni zlego samopoczucia pewnie to przesilenie wiosenne daje znac o sobie ale ja sie tak tragicznie czuje ze masakra!!!!
Do tego w przeciagu całej zimy przytyłam 4kg!!! Siet!!! A było tak pieknie!!! Ważyłam 58kg tak normalnie bo w pewnym momencie to na wkacjch waga zeszła mi nawet do 56kg i wtedy byłam przeszczesliwa!!!! Teraz waze 62-62,5kg i juz zaczynam sie denerwowac sama na siebie ze znów nie moge nad soba panowac!!! Nad moim łakomstwem choć tak na dobra sprawe wcale duzo nie jem!!!

U mnie cóż... jestem od 3 miesiecy z mezem w separacji i .. zaczynam powoli odzywac ale... jak to długo jeszcze potrwa to nie wiem juz bym chciała byc po rozwodzie!!! Źle mi !!!
Ok ide cos porobic bo to mi pozwala jakos nerwy moje ukoić!!!!
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

Sortuj wg