Depresja kontra otyłość...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez agapla 29 lip 2007, 16:17
kochana bo zeby się odchudzać to trzeba to robić z głowa ! przy każdym odchudzaniu trzeba brać koniecznie witaminy ! to podstawa bo inaczej wykończysz sobie organizm a i tak dalej nie będzie efektów odchudzania , do tego gimnastyka nie ma lekko ,chcesz być piękna musisz pocierpiec , ja codziennie zachrzaniam na przyrzadzie do ćwiczeń , też sporo przytyłam i mnie to załamuje ,tak samo jak ty zazdroszcze chudym laskom ale niestety żeby coś osiągnac trzeba wysiłku ! jeść wszystko oprócz słodyczy i alko i tylko do 18!!!!!! ,kontrolować wagę codziennie ,jeżeli zobaczysz że przytyłaś zwiekszyć cwiczenia .W ten sposób organizm bedzie zdrowy a takze twoja psychika aha i pij wodę , możesz tez gotować zupki z mrożonek na kostkach albo na kucharku zdrowe i mało kalorii.Mam trochę pomysłow na zdrowe odchudzanie jak coś przetestuje to dam znać ,też musze uwazac na siebie bo niedawno wyszłam z nerwicy a przez nieprawidłowe odchudzanie może wszystko wrócić ,dlatego sport ponad wszystko !!!

przez Ti. 29 lip 2007, 16:36
witaminy ja biorę. gimnastykę mam w pracy przy regałach, potem juz jestem tak padnięta że na wiecej nie mam siły. wiem że odchudzanie nie jest łatwe, ale żeby mi tak psychika nie siadała, byłoby lepiej. A tymczasem jest mi coraz ciężej...
Ti.

przez rakken 29 lip 2007, 16:37
Z tym jedzeniem tylko do 18 to przetestowane i sprawdzone, działa!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ti. 29 lip 2007, 16:48
wierzę... i wiem, tez to sprawdziłam...
Ti.

przez Jovita 29 lip 2007, 19:23
Wiesz co Ti. KONIECZNIE NAPISZ NA MOJ GG to ci wszystko wytlumacze z jedzeniem, sportem i psychika najbardziej jedzeniem, trenuje na silowni i interesuje sie dietetyka.

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:25 pm ]
tylko koniecznie bo tu raczej nie znajdziesz fachowej porady!!! bez obrazy ale interesuje sie tym i to moja pasja!!!

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 7:31 pm ]
pomoge ci :D tylko to musisz byc cierpliwa bo na to trzeba sporo czasu a juz widze ze masz organizm rozregulowany :!: w dodatku robisz wiele bledow w zywieniu.
A gdy nastaną deszczowe dni , nauczę się przechodzić między kroplami
ExModerator

przez Goplaneczka 29 lip 2007, 20:06
Na takie problemy, po za lekarzem, najlepsza jest terapia behawiorystyczna. Zrób sobie fotki-w kostiumie, przed lustrem, potem je porównaj ze zdjęciami normalnych kobiet (normalnych, nie Kate Moss).
Jak kiedyś, po dwóch miesiącach tylko z facetami, ubzdurałam sobie, że mam za szerokie, męskie ramiona, przyjaciółka, której się z tego zwierzyłam, wzięła po prostu miarę, pomierzyła kilka znajomych i mnie. Okazało się, że mam najwęższe... Teraz pewnie będę się natrętnie ludziom na dłonie patrzeć...
Goplaneczka

przez inez3 30 lip 2007, 11:40
Droga Ti., mi sie osobiscie wydaje, ze problem z waga jest w tym momencie najmniejszy. zebys mogla sie odchudzac i pracowac nad swoim cialem najpierw musisz poradzic sobie ze sfera psychiczna, bo z tego co czuytam to w twoim zyciu jest duzo chaosu (wystarczy przeczytac to co napisalas, w jaki sposob to napisalas). Powinnas isc do lekarza, zdecydowanie. Wiem, trafilas na jakiegos idiote, ale tak nie musi byc. Poszukaj w internecie jakis placowek w twoim miescie i idz sie zapisz. Nie potrzeba ci skierowan do psychologa czy psychiatry (nawet w panstwowej poradni). Dziewczyno, pomoz sobie, bo chyba nie chcesz tak dalej wegetowac... Musisz poukladac sobie zycie, a zobaczysz, ze przemeczenie zniknie i zaczniesz zyc pelnia zycia. pozdrawiam cieplo

przez Aniesia 30 lip 2007, 21:22
Witajcie!!!! Po miesiacu nie obecności na forum znów jestem!!! Ale co to za bycie dalej jest tak samo a moze i gorzej!!! Nie wiem co mam robić!!! Chudne i chudne to akurat mnie cieszy bardzo ale to bardzo. Tylko teraz to juz nie jest racjonalne odchudzenie sie tylko poprostu mam takie stresy ze jeśc nie moge. ( Ważę już 57kg)
Co dzis zjadłam jedna malą bułke , dwie kromki chleba, 10 ciasteczek kruchych, danio jedno!!! Duzo to czy mało??? Sama nie wiem!!! Ale jem bo wiem ze jak nie bede jeść to znów pójde do szpitala!!!
Tak mi źłe i smutno!! Jestem sama na tym świecie. Mój maleńki synuś dzielnie sie zachowuje i dy tylko zaczynam przy nim płakać choc wcalet tego nie che podchodzi do mnie i głaszcze mnie i tuli sie do mnie!!!!! A ma niespełna półtora roku. Boli mnie to ze on to wszystko rozumie!! Nie chciłąbym zeby widział mnie w takim stanie ale czasem nie potrafie sie powstrzymać!!! :( On jest takim małym dużym facetem. Kocham go nad życie!!!
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

przez Jovita 30 lip 2007, 21:29
sory Aniesia ale nie wiem o co dokladnie chodzi ale jak tak malo jjesz to pozniej twoj organizm to nadrobi 2-krotnie i znow beda problemy, moglabym ci udzielic wielu rad jesli tylko bys chciala bo interesuje sie tym
ExModerator

przez agapla 30 lip 2007, 22:38
rany dziewczyno zmień swoje życie zanim się wykończysz !!!!!!!!,przecież tu nie trzeba być psychologiem zeby zauważyć że sie męczysz w tym związku ! normalny toxic :idea: Zaden lekarz czy tabletka ci nie pomoże dopóki sama coś ze swoim zyciem nie zrobisz ,sory za szczerośc ale taka jest prawda

przez Ti. 31 lip 2007, 05:25
z tego co czuytam to w twoim zyciu jest duzo chaosu

O tak, tu się zgadzam. Strasznie dużo chaosu panuje w moim życiu... ale postaram się to uporządkować, nie wiem jak mi wyjdzie :/. Wszystko mam rozregulowane i w ogóle...

Wiesz co Ti. KONIECZNIE NAPISZ NA MOJ GG to ci wszystko wytlumacze z jedzeniem, sportem i psychika najbardziej jedzeniem, trenuje na silowni i interesuje sie dietetyka.

Spróbuję, w najbliższym czasie, najpierw muszę się przekonać...
Ti.

przez Twilight 31 lip 2007, 06:32
Nie myśl, że jakaś grupa nacisku czy coś :D ale w 100 % popieram, że wpierw uporządkowanie siebie, a później diety-cud. Porady żywieniowe i ćwiczeniowe Jovity na pewno bardzo Ci pomogą i sie przydadzą, ale żebyś mogła obiektywnie i z czystym umysłem docenić ich efekty, dusza i umysł. Dlatego ''popieram przedpiśców'', do lekarza marsz.

Pozdrawiam
PersonaNonGrata

przez Jovita 31 lip 2007, 16:18
tak dokładnie najpierw uporzadkuj swoje zycie i sfere psychiczna nabierz sil na to zeby sie wziasc za siebie i nabrac ochoty na zycie a potem napisz do mnie ja z checia dam ci wiele porad i nie martw sie to nie beda jakies dietki z gazetki i jezeli tylko mnie posluchasz i bedziesz sie przykladac do tego co ci poradze to dasz rade , bo podstawy sa najwazniejsze a i pamietaj na wszystko potrzeba czasu, bo zazwyczaj dziewczyny ktore sie odchudzaja robia to bardzo zle i do tego chca efektow szybko, no a potem sie dziwia ze przytyly 2 razy tyle...!!!!!!!
ExModerator

przez Aniesia 02 sie 2007, 20:49
To nie takie proste jak mogłoby sie wydawać!!! Ale rzeczywiście bardzo źle mi tak jest :(
Dziś mam jakiegoś mega doła!!! Coś sie źle czuje. W nocy znów obudziłam sie z potwornym lękiem wstałam dzis o 3;40 sprzatałam zeby mi przeszło. I przeszło a teraz padam na twarz!!! Nie mam siły juz na nic i na nic ochoty tylko sobie jeb...ć w łeb!!!
Słuchajcie mam problem!!! Musze jechać na wakacje z moimi rodzicami do nas nad jezioro do domu tylko ze to jest kawał drogi 550km ale ja sie boje jechac w taka podróż jak mam im wytłumaczyć ze mam z tym lęki zwiazane ( choruje pare lat a tak na dobra sprawe to oni nic nie wiedza o mojej chorobie). Oni tak nalegają żebym jechała a ja nie mogę ta droga !!! Ja nie wiem jak ja to wytrzymam tą podróż!!! Jak im to wszystko wytłumaczyć??? Nie ma siły w moim obecnym stanie psychicznym jechac tam!!! Nie dam rady ta podróż to bedzie katorga !!!
Każdej odpowiedzi szuka sie najpierw w sobie.

Sortuj wg