Nie potrafię się cieszyc rodziną.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie potrafię się cieszyc rodziną.

przez deader 22 maja 2013, 10:30
Dla mnie czy 5 czy 12 dzieci to żadna patologia dopóki rodzice nie piją, dzieći nie kradną, w domu nie ma awantur itd. Miałem koleżankę która miała 4 albo 5 rodzeństwa, żadna tam patologia, królikarnia ewentualnie :D Nikt tam u niej nie pił, nie bił, dzisiaj każdy z tego rodzeństwa ma mniej lub lepiej płatna pracę, może nie są wykształciuchami, studiów nie robili tylko zawodówki czy technikum, ale każde jest normalną, zdrową społecznie jednostką.

A co do zasiłków to już kiedyś pisałem, ale napiszę jeszcze raz - na to najcześciej narzekają tępaki którzy sami się na te zasiłki nie składają, bo jeszcze gimnazjum nie skończyli. Ja tam nie mam nic przeciwko temu że miesięcznie ileś tam złotówek z moich podatków trafia na zasiłki. To jest w przeliczeniu na osobę groszowa sprawa więc strasznie mnie śmieszą debile pomstujacy na to że "utrzymują patologię". A chcę mieć czyste sumienie jeśli kiedyś sam będę -tfu,tfu- potrzebował zasiłku, więc nigdy nie będę jęczał że "muszę utrzymywać patologię" :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Sortuj wg