Znajomi źle mnie traktują.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy to ze mną jest problem ?

Tak
0
Brak głosów

Nie
1
100%

Liczba głosów : 1

przez x_X 17 maja 2013, 18:07
Cześć, mam pewne problemy w szkole i poza nią. Znajomi traktują mnie raz lepiej raz jak szmatę. Cały czas wymyślają różne "śmieszne" historyjki o mnie i mojej rodzinie (z grubsza coś takiego: Darek władca pałek). Często jestem pośmiewiskiem, a gdy już ktoś mi bardzo zalezie za skórę jestem na niego obrażony, ale po kilku dniach wszystko jest tak jak dawniej. Często też robią mi afery o byle co np. Raz nie poszedłem z nimi na rower i była ogromna obraza majestatu, bo coś mi wypadło i nie mogłem, a oni gdy się ze mną umówili i nie przyszli nie powiedziałem nawet słowa. Nie wiem dlaczego tak jest, może problem tkwi w tym, że mam baardzo niskie poczucie własnej wartości, czy może przez moją rodzinę. W mojej rodzinie sytuacja jest napięta, wieczne konflikty z ojcem(o byle co, zawsze się mnie czepia), z resztą ma różne głupie pomysły i muszę robić bardzoo różne rzeczy, czasami najgłupsze tylko po to, żeby mi uprzykrzyć życie. Możecie mi jakoś pomóc ?
x_X

przez Ferdynand k 17 maja 2013, 19:19
witaj :papa:
rozumiem co przeżywasz ja teraz to bym takim po prostu piekło uczynił większe niż mi zgotowali :twisted:
możesz opisać choćby ostatnie ich zaczepki?
proszę :tel2:
Naczelny Użyszkodnik

przez niebieskie.niebo 18 maja 2013, 14:57
Obawiam się, że wpadłeś w pozycję ofiary. Ciężko ci będzie z tego wyjść.

Więc czy w tobie jest problem? Tak bo pozwalasz by cię poniżali.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez x_X 18 maja 2013, 21:49
Co do tego,że nie posłem z nimi na rower kolega zadzwonił i coś mi tam powiedział sorry czy coś i jest tak jak dawniej (nie umiem odmawiać ludziom i im nie wybaczać). Ponadto moje poczucie własnej wartości jak już wcześniej zaznaczyłem jest baardzo niskie. Mozna coś z tym zrobić ?
x_X

Sortuj wg