Zgłupiałem.

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Zgłupiałem.

przez niebieskie.niebo 17 maja 2013, 15:24
Z pozytywów brania leków to dość wyrównany nastrój, z negatywów impotencja i otumanianie. Brałem xanax i przez jakiś miesiąc silne leki antydepresyjne. Ogólnie czułem się tak jakbym był niewyspany i poddany silnemu lękowi (mniejsza sprawność umysłowa, uczucie odrealnienia).

Zgłupiałem.

przez libertynka 17 maja 2013, 15:55
ja kiedyś miałam szumy uszne. i kilka innych typu nie czułam czubka głowy, jakby włosy nie były moje. zwariować można. byłam w instytucie patologii słuchu, zbadali mnie i nie znaleźli przyczyny więc mi wpisali w kartę że szumy u mnie powoduje nerwica. doszło do tego, że bałam się każdego dźwięku, bałam się wychodzić z domu, jak już wyszłam to często wracałam w połowie drogi. dźwięki to były tortury, ale nie wszystkie tylko niektóre. np stuk łyżeczki o szklankę słyszałam 1000 razy głośniej i tak jakby wydobywał się z mojej głowy. to był jeden z najgorszych okresów mojego życia. pomógł mi lek Tanakan, rozszerza naczynia krwionośne w mózgu. nie wiem jakim cudem się z tego wygrzebałam. rozumiem Cię doskonale i szczerze współczuję.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Sortuj wg