Jestem w 99 % pewna, ze mam depresje...

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez malaaczarnaa 11 maja 2013, 11:42
Czuje sie fatalnie nie mam na nic sily, moja samoocena diametralnie spadla, wszyscy w okol wytykaja mi, ze jestem smutna, jestem samotna, nie mam zadnych zainteresowan. Moje zycie to praca - dom i tak w kolko. Nie rozmawiam w ogole z domownikami, siedze zamknieta w swoim pokoju... Ogolnie trwa to ok. 3 lat, ale od pol roku sie to nasililo. Nie wiem, co mam robic. Czytalam, ze leki, terapie niezbyt wam pomagaja... Mecze sie sama ze soba...

przez znudzona-ona 11 maja 2013, 11:46
leki i terapia POMAGAJĄ, poprawiają komfort życia, powodują zanik lub zmniejszenie objawów. idź do lekarza, to masochizm tak się męczyć 3 lata
Małgorzata. Pomagam w angielskim.

przez Saraid 11 maja 2013, 11:48
malaaczarnaa, zamiast czytać byle co idż do lekarza powiedz jak się czujesz .
przeczytaj posty ludzi tutaj czy leki i terapia im nie pomogły?Nie wszytkim tak samo,ale każdy jest inny.Jesli chcesz coś zmienić w swoim życiu musisz na jakiś krok się zdecydować.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez malaaczarnaa 11 maja 2013, 11:50
Czuje, ze nic mi nie pomoze dopoki moje zycie nie zmieni sie na lepsze. A wiem, ze sie nie zmieni...

przez Saraid 11 maja 2013, 12:19
malaaczarnaa napisał(a):Czuje, ze nic mi nie pomoze dopoki moje zycie nie zmieni sie na lepsze. A wiem, ze sie nie zmieni...

Samo sie nie zmieni tylko Ty możesz sobie pomóc jesli tego chcesz naprawdę.
Saraid

przez Lux24 11 maja 2013, 14:31
malaaczarnaa, jeśli zostaniesz w tym stanie w jakim jesteś, będziesz z czasem czuć się jeszcze gorzej. Jeśli nie chcesz leków i terapii to możesz postarać się zrobić coś sama - poznać ludzi, znaleźć nowe zainteresowania, ale jak nie masz na nic siły to bez pomocy z zewnątrz będzie trudno.

Sortuj wg