Skąd się bierze depresja?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nicky 04 maja 2013, 15:19
Prawda

przez Abbey 04 maja 2013, 15:25
veganka napisał(a):
Vett napisał(a):Gorzej jak dziecko już od małego jest odrzucane, to co ma robić? Być popychadłem rówieśników? Więc zaczynają przesiadywać przy komputerze i machina działa...

i tutaj ja jestem żywym przykładem, ale wtedy nie było komputerów więc siedziałam w książkach.
po 20 latach depresja jak malowana

No to piąteczka... O ile przeżyłam fascynację komputerami, tak teraz książki wracają do mych łask. I wcale nie uważam tego za mniejsze zło.
No i... u mnie wszystko przyszło ponad dwa razy szybciej :hide:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez libertynka 04 maja 2013, 15:33
Vett, u mnie też szybko poszło, i trwa cały czas. parę lat było lepiej a teraz znowu pustka. nawet czytanie mi zbrzydło. a związkach to nawet nie wspomnę, bo już nie pamiętam jak to jest.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 04 maja 2013, 15:53
Kestrel napisał(a):
veganka napisał(a):z pewnością lepiej działa na psychikę kontakt z rówieśnikami jak się biega za piłką niż siedzenie przed kompem i granie non stop

Jako żywy przykład potwierdzam,niestety komputer sprzyja rozwinięciu się depresji i całej reszty badziewia.

Ja w dzieciństwie spędzałem dużo na czasu na oglądaniu telewizji, graniu w karty i w gry telewizyjne, a przed komputerem zacząłem przesiadywać od nastoletniego okresu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg