Ciąża niechciana

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Ciąża niechciana

przez Muszka2 10 maja 2013, 18:31
Ej co jak co, ale doradzanie aborcji to nie jest dobry pomysł. Nie będziecie z nią za 10 lat, nie wiecie jakie to może mieć konsekwencje (nawet u dentysty można zjechać), rany, skoki hormonalne, już nie mówiąc o problemach psychicznych.

Za 10 lat może kogoś poznać i pokochać, założyć rodzinę, a mając w głowie pamięć o aborcji z zimną krwią, założenie kochającej rodziny to totalna hipokryzja i trudno mi uwierzyć, że ktoś może być dobrym rodzicem po czymś takim - nie mówię o nagłym poczuciu skruchy i potrzeby zagłuszenia sumienia przez rozpieszczanie tego dziecka nr 2.

A swoją drogą to ciekawi mnie dlaczego zabicie dziecka w będącego brzuchu jest dla niektórych "zabiegiem", a zabicie i wyrzucenie noworodka to już przestępstwo za które grozi wręcz lincz społeczny? WTF? Płacisz- jesteś rozgrzeszony, nie płacisz -jesteś potępiony.

I zgadzam się z wykończonym. Jak można zwalać winę za naszą głupotę na kogoś kto się obronić nie potrafi. Może niech dokonają eutanazji bo to ich wina, że zachodzą co wcale nie jest takie łatwe. Co za paradoks, ludki wywalają kasę in vitro, a z drugiej strony propaguje się aborcję jako lek na całe zło i ratunek dla ewentualnego przyszłego smutnego dziecka. Przecież to tylko wspiera biznes, nie uleczy problemów tego świata, a wręcz taki brak zasad tylko je pogłębia.

Ciąża niechciana

przez *Wiola* 10 maja 2013, 18:56
tahela napisał(a):linka,
a sie z toba zgadzam,w polandii kosciół już ludziom namieszał w głwoie i usuwanie ciazy potepiaj nawet tzw. ateiści jak wyzej, wieać sterowanie społeczeństwem i ten szum medialny robi swoje w ludzkich mozgach

Wypraszam sobie , nikt mi nie musiał mieszać w głowie , a już na pewno nie kościół ,żebym wiedziała ,że zabójstwo z zimną krwią jest złe :!: ;)
Moderator

Ciąża niechciana

przez tahela 10 maja 2013, 19:08
to nie jst zabojstwo z zimna krwia to tylko zlepek komurek, bez mmozgu i uczuc i osoboswosci, koscól miesza , moim zdaniem , wy macie swoje zdanie ja mam swoje i tak samo mam je prawo wyrazic jak kazde inne, w koncu wolnosc słowa istnieje ;)

-- 10 maja 2013, 18:11 --

Muszka2,
ty tez z nia nie bedziesz za 10 lat , moze ona z tym dzieckiem bedzie bardziej nieszczesliwa niz bez niego co patent na moralnosc masz , bo niby dlaczego? przepowiadania przyszłosci tez raczej nie potrafisz wiec nie zakładaj z góry moze to ja unieszczesliwi moze jej pomoze,
ty doradzasz swoje , ja swoje, ale nie umoralniaj nikogo na siłe to własnie mają wszyscy indoktrynowani przez zwiazki wyznaniowe patent na prawde mniemaną objawioną, my doradzamy ,ale ona wie sama najlepeij co zrobic i jak czuje ,ale do umorlniania nikogo prawa nie ma nikt ty również szczególnie w kwesti swiatopogładowej, my nie siedzimy w jej głowie, jej uczucia i jej odczucia
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Ciąża niechciana

przez kaja123 10 maja 2013, 19:18
tahela napisał(a):to nie jst zabojstwo z zimna krwia to tylko zlepek komurek, bez mmozgu i uczuc i osoboswosci, koscól miesza , moim zdaniem , wy macie swoje zdanie ja mam swoje i tak samo mam je prawo wyrazic jak kazde inne, w koncu wolnosc słowa istnieje ;)

To jest ten zlepek komórek :(

jeszcze do pooglądania
http://www.youtube.com/watch?v=DZf9I0zVT-U
http://www.youtube.com/watch?v=LwM5UQ5494U&feature=fvwp

Ciąża niechciana

przez tahela 10 maja 2013, 19:21
Michuj napisał(a):
przyjechał za nią nawet z Angli do Polski

oj, to faktycznie się poświęcił (napisane bez ironii). :roll:

Wiesz nie musiał tam miał prace i juz poukładane troche zycie , wiec sie poswiecił,ALE TY PEWNIE BYS SIE NIE POSWIECIŁ WIEC NIE ROZUMIESZ. :? :pirate:
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Ciąża niechciana

przez Michuj 10 maja 2013, 19:22
Wiesz, ja bym się nie r...ł bez zabezpieczeń. Więc nie przwiduje takich problemów.
Loża szyderców

Ciąża niechciana

przez tahela 10 maja 2013, 19:24
kaja123,
i co tez bedziesz mnie nawracac , dla mie jest zrozumcie to , pełno aborcji i tak sie robi kobiety sie truja , jeżdza za granice a nastolatki przez źle przeprowadzoną aborcje czesto nie moga miec dzieci, nie zrozumiemy sie dla ciebie nie jest , dla mnie jest o czym tu dyskutowac
Polska to jednak do Zachodu mentalnie zacofany kraj.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Ciąża niechciana

przez Michuj 10 maja 2013, 19:25
kaja123 napisał(a):
tahela napisał(a):to nie jst zabojstwo z zimna krwia to tylko zlepek komurek, bez mmozgu i uczuc i osoboswosci, koscól miesza , moim zdaniem , wy macie swoje zdanie ja mam swoje i tak samo mam je prawo wyrazic jak kazde inne, w koncu wolnosc słowa istnieje ;)

To jest ten zlepek komórek :(

dla mnie to jest. ciągle ''to'' nie ma świadomości.
Loża szyderców

Ciąża niechciana

przez tahela 10 maja 2013, 19:30
Michuj,
ale to jest ich problem a ona sie cieszy wiec sorry winetu a wspólzyj seksualnie jak chcesz twój wacek twoja sprawa,
ps. zabezpieczenia czasem szwankuja,idziesz do łózka powinienes sie liczyc z tym,ze moze sie trafic , wiec moze sie jeszcze zdziwisz , bo najlepsza jest szklanka zimnej wody zamiast
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Ciąża niechciana

przez *Wiola* 10 maja 2013, 19:32
tahela, Masz prawo , takie samo jak i inni. Ale z łaski swojej nie sugeruj ,że Ci co myślą inaczej niż Ty to mają naj.... w głowach. Bo to już nie jest wyrażanie własnego zdania a narzucanie jedynej słusznej opcji. Bo jeśli ktoś się nie zgadza z Twoim to jest głupkiem.
Dla mnie to też nie jest zlepek komórek tylko CZŁOWIEK , bez względu na to co ma już wykształcone , a co jeszcze nie,.
Moderator

Ciąża niechciana

przez Michuj 10 maja 2013, 19:34
tahela, większa szansa, że się zginie w wypadku komunikacyjnym, niż przy stosowaniu antykoncepcjii, więc taki argument nic nie wnosi.
Loża szyderców

Ciąża niechciana

przez Ferdynand k 10 maja 2013, 19:38
tahela napisał(a):kaja123,
i co tez bedziesz mnie nawracac , dla mie jest zrozumcie to , pełno aborcji i tak sie robi kobiety sie truja , jeżdza za granice a nastolatki przez źle przeprowadzoną aborcje czesto nie moga miec dzieci, nie zrozumiemy sie dla ciebie nie jest , dla mnie jest o czym tu dyskutowac
Polska to jednak do Zachodu mentalnie zacofany kraj.

Że kraj jest zacofany nie musisz pisać bo jest.
Ale wątpię że taki wpływ ma tu kościół

a zacofanie jest też w tym że większość tych nastolatek nie potrafi się zabezpieczyć (nie piszę tu o autorce wątku)
owszem jest wiele rzeczy, które można by zmienić ale ta "nowoczesność"
jaką rozumiesz to "zburzenie starego i zbudowanie nowego"
są rzeczy błędne jak np religia ale nie wszystko
:hide:
Naczelny Użyszkodnik

Ciąża niechciana

przez kaja123 10 maja 2013, 19:39
tahela napisał(a):kaja123,
i co tez bedziesz mnie nawracac

nie mam takiego zamiaru nie jestem misjonarką ;) Dla jednych istota ludzka ma wartość dla innych nie cóż poradzić, smutne :bezradny:

Ciąża niechciana

przez tahela 10 maja 2013, 19:41
nie napisłam ,ze jest głupkiem , napisałam ze Polska to mentalnie zacofany kraj, mentalne zacofanie nie ma nic wspolnego z głupotą,
do Ciebie to nie było akurat, hm, ze tak powiem ale ja sie poczułam ze pare osób mi sugeruje ze to takie straszne i zacytuje np. wstrząsajace a uzycie tego słowa jak zamordowanie sugeruje ze ja popieram morderstwo a dla mnie to nie jest zadne morderstwo i prosze ze mnie nie robic zabójcy , bo własnie sugerujecie ze ci którzy popieraja aborcje sa mordercami lub zabójcami i wam wolno , prosze mnie nie obrazac, padły tez słowa grzech hipokryzja , sorry , ale ja sadze to samo o tych co uzyli tych słow w stosunku do moich poglądów,
nie mowie ze to ty Wiola bo nie
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg