Szkodliwośc forum?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Szkodliwośc forum?

przez lukk79 03 lip 2013, 18:46
psyche, nom.
przecież to nie prawda, lepsza czy nie lepsza, to wszystko w naszej głowie. kto z nas potrzebuje dużo uwagi to powinien zdawać sobie sprawę z tego, że tak ma (ja tak mam :hide: ) i się nie przejmować kiedy coś inaczej niż w naszej głowie.
Pierwszy Romantyk Forum

Szkodliwośc forum?

przez khaleesi 03 lip 2013, 18:47
lukk79, ja widziałam Twoje fotki. Mógłbyś laski wyrywać a nie biadolić na forum. Tak tu jest zresztą z większością na tym forum.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Szkodliwośc forum?

przez lukk79 03 lip 2013, 18:58
psyche. napisał(a):lukk79, ja widziałam Twoje fotki. Mógłbyś laski wyrywać a nie biadolić na forum. Tak tu jest zresztą z większością na tym forum.

jakie fotki, jedna jest
Pierwszy Romantyk Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Szkodliwośc forum?

przez khaleesi 03 lip 2013, 18:59
lukk79, no miała byc fotka ale juz mi się literki nie chciało poprawiać ;)
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Szkodliwośc forum?

przez lukk79 03 lip 2013, 19:12
psyche. napisał(a):lukk79, no miała byc fotka ale juz mi się literki nie chciało poprawiać ;)

to byś musiała 2 literki poprawić - twoją fotkę.
nie no, wiesz, ja w laskach wzbudzam coś niepożądanego, nie mogę tego ogarnąć, powinienem się leczyć w sensie terapii. próbowałem je podrywać ale to dłuższa historia.
Pierwszy Romantyk Forum

Szkodliwośc forum?

przez rotten soul 03 lip 2013, 19:27
psyche.,
Jakby mógł tak łatwo to by dawno to zrobił, jak większość na tym forum. Powtarzam po raz setny, że wygląd nie ma tu żadnego znaczenia w tej kwestii.
lukk79 napisał(a): to wszystko w naszej głowie

I tego się trzymajmy, a nie fizyczności.
rotten soul

Szkodliwośc forum?

przez khaleesi 03 lip 2013, 19:29
rotten soul, wiem, ze to w głowie siedzi :roll:
Mistrz Avatara

Szkodliwośc forum?

przez deader 03 lip 2013, 19:32
rotten soul napisał(a):Powtarzam po raz setny, że wygląd nie ma tu żadnego znaczenia w tej kwestii

Dupa tam, wygląd się liczy. Nie popadajmy w skrajności. Trzeba po prostu znajdować się w "Strefie Złotowłosej" - czyli mieć wygląd nie odpychający ani nie powodujący orgazmu na sam widok; umysł na tyle lotny żeby się dało z kimś porozmawiać ale nie tak przerośnięty żeby nie można było człowieka zrozumieć. Balans. Równowaga. To jest recepta na sukces, a nie powtarzanie sobie że "to" czy "tamto" się "liczy" albo "nie liczy".
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Szkodliwośc forum?

przez khaleesi 03 lip 2013, 19:34
deader, o z Tobą się zgodzę :great:
Mistrz Avatara

Szkodliwośc forum?

przez rotten soul 03 lip 2013, 19:42
psyche.,
Wiesz, ale piszesz takie rzeczy.
ja widziałam Twoje fotki. Mógłbyś laski wyrywać a nie biadolić na forum. Tak tu jest zresztą z większością na tym forum.

Jedno przeczy drugiemu.

deader,
Wiem, że atrakcyjność się liczy. Dla mnie tak samo. Chodzi mi o to że psyche. sugeruje, że mając co najmniej niezły wygląd, będziesz z automatu i bezproblemowo wyrywał laski. A tu niestety lipa, wygląd gówno Ci pomoże jeśli masz bariery w swojej głowie. Co z tego, że parę dziewczyn mi mówiło, że według nich jestem przystojny, skoro i tak mam kompleksy, a te znowuż odbierają mi moją pewność siebie, co z kolei prowadzi do niemożności "podrywania". O to mi chodziło.
rotten soul

Szkodliwośc forum?

przez khaleesi 03 lip 2013, 19:44
rotten soul, nie chodzi mi o to, że wygladając jako tako można nie miec kompleksów i śmiało zagadywać. Ale niestety na samym wyglądzie nie wiele się zdziała tez trzeba mieć dobry bajer.
Mistrz Avatara

Szkodliwośc forum?

przez mark123 04 lip 2013, 15:11
lukk79 napisał(a):to wszystko w naszej głowie. kto z nas potrzebuje dużo uwagi to powinien zdawać sobie sprawę z tego, że tak ma (ja tak mam :hide: ) i się nie przejmować kiedy coś inaczej niż w naszej głowie.

U niektórych tylko w głowie, a u niektórych chyba niekoniecznie. To chyba zależy tego, jaki kto jest. Np. w moim przypadku w bardzo wielu rzeczach jestem gorszy od innych, całość nie jest tylko w mojej głowie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Szkodliwośc forum?

przez deader 04 lip 2013, 17:31
rotten soul napisał(a):Wiem, że atrakcyjność się liczy. Dla mnie tak samo. Chodzi mi o to że psyche. sugeruje, że mając co najmniej niezły wygląd, będziesz z automatu i bezproblemowo wyrywał laski. A tu niestety lipa, wygląd gówno Ci pomoże jeśli masz bariery w swojej głowie. Co z tego, że parę dziewczyn mi mówiło, że według nich jestem przystojny, skoro i tak mam kompleksy, a te znowuż odbierają mi moją pewność siebie, co z kolei prowadzi do niemożności "podrywania". O to mi chodziło.

No, łapię, może zbyt przyszarżowałem bo nie wgłębiałem się w poprzednie strony tematu, tylko ten post akurat mi wpadł w oko. Ale w pewnym sensie to obaj mamy rację, bo jest niestety też mechanizm odwrotny w stosunku do tego który opisałeś. Mianowicie: co z tego że wiele dziewczyn mi mówiło jaki to ze mnie fajny gościu, jaka to każda laska byłaby ze mną szczęśliwa ale żeby któraś z nich się na mnie "zdecydowała" - o, to, to nie, "friendzone" z miejsca. Przy czym ja jakichś strasznych kompleksów względem wyglądu nie mam - pokazałem wam swoją mordę zresztą, widać że choć daleko mi do Johnnego Deppa to nie jestem też krewnym monstrum Frankensteina; mam trochę nadmiarowych kilogramów ale nie tyle żebym w pozycji "misjonarskiej" miażdżył partnerce organy wewnętrzne - jednym słowem, nie mam jakichś zbytnio kompleksów względem siebie, o sobie słyszę "recenzje" raczej pozytywne - ale jakoś ni cholery żadna nie chce się na mnie skusić :P I bądź tu człowieku mądry i znajdź ten "złoty środek"... :bezradny:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Szkodliwośc forum?

przez khaleesi 04 lip 2013, 17:40
deader, może te którym się podobasz już są zajęte?
Mistrz Avatara

Sortuj wg