Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomogę Wam, jest nadzieja !


Hope1994

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Chcę Wam pomóc !

 

Podobnie jak większość z Was miałem problemy natury psychicznej. Dokładnie cierpiałem na depresję wraz z zaburzeniami nerwicowymi. Moje dolegliwości, problemy, choroba - jakkolwiek to nazwać - zaczęły się w wieku 15 lat,dokładnie styczeń 2010. Trwały by cały czas, gdyby nie przypadek, nazywam to nawet cudem, łaską od Boga. Może być to dla Niektórych dziwne, co taki chłopak w moim wieku wie o problemach nie znając jeszcze życia, ale z własną psychiką żyję się od urodzenia, a czasem i walczy, o czym dobrze wiecie. Warto mimo wszystko wiedzieć, że wiele chorób, nie tylko psychicznych ujawnia się w okresie dojrzewania, jak i przekwitania.

 

Do rzeczy.

Mój dar polegał na tym, że będąc w sklepie(empik), mama powiedziała mi, żebym wybrał sobie książkę na mikołajki 2012, ale ,,ma być z działu psychologicznego, bo żadne leki mi nie pomagają, to może w książce coś wyczytam i zrozumiem, że da się jakoś żyć mimo choroby". Ze stu różnych pozycji książek o tematyce psychologicznej wziąłem jedną

 

 

 

Byłem wtedy w takim stanie, że po nie mogłem się do niej zabrać i dopiero po 20 dniach od zakupu przeczytałem ją. W Wigilię 2012 zacząłem stosować owy kod. 3 razy dziennie po 4min: rano, południe, wieczór (razem 12min - po min na każdą pozycję ułożenia rąk).

 

Wiecie jakie to niesamowite uczucie poczuć wiosnę po 4 latach. (ostatni raz będąc zdrowym czułem wiosnę w 2009r. ).

 

Bardzo ważne jest żeby przeczytać książkę( 300 stron dużą czcionką), 30 zł to jest nic w porównaniu to tysięcy jakie wydaliście na wizyty u psychiatry, psychologa, terapie czy lekarstwa. Autor opisuje kod, w którym za pomocą własnej wewnętrznej energii, można pokonać depresję, przygnębienie, bóle, lęki czy NOWOTWÓR. Wszystkie choroby biorą się ze STRESU, a stres prowadzi do choroby SERCA. Autor 12 lat szukał lekarstwa, sposobu na depresję żony. W 2000r. został natchniony i wynalazł kod - odpowiednie ułożenie rąk wokół głowy, które prowadzi do redukcji stresu. 2 lata opracowywał metodę wraz z znanym i szanowanym onkologiem, który kod zaczął stosować na swoich pacjentach. Pacjenci pokonali raka. Żona autora jest zdrowa i szczęśliwa. Ja jestem szczęśliwy i MOGĘ SIĘ UCZYĆ PO 3 LATACH, czeka mnie matura w tym roku.

 

Nie wiem czy każdą chorobę jest się w stanie wyleczyć, zwalczyć kodem, ale ja jestem świadkiem jego działania. Życie bywa ciężkie, straconej osoby się nie przywróci, jednak można pogodzić się z jej odejściem i żyć dalej. Myślę, że kod będzie służył w tym pomocą.

 

Przez 3 lata regularnie, odwiedzałem psychiatrę, kupowałem i zażywałem leki: początkowo te za 30 zł, później za 60zł, 100 zł, nawet brałem 3 miesiące Valdoxan (około 180zł). Miałem natrętne myśli samobójcze. Leczyłem się u profesora psychiatrii, także to nie była zwykła ,,3-letnia chandra".

 

Kod stanowi część leczenia, ja oprócz tego, że go stosuję, biorę jeszcze profilaktycznie lekarstwa. Wszystko jest dokładnie opisane w KSIĄŻCE. Nie rezygnujcie z terapii czy wizyt u psychologa, psychiatry w czasie jego stosowania.

 

Ważna jest tez WIARA. Dużo się modliłem. Nie zapominajcie o Bogu ! To również jest istotne, o ile nie najważniejsze.

 

 

Życzę Wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia, być może nadchodzące wakacje będą jednymi z najlepszych w Waszym życiu.

Hope1994

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli jest to na zasadzie kodu, jakiegoś systemu układania rąk to raczej nie pochodzi od Boga. Bóg tak nie uzdrawia.

Natomiast zło również ma moc uzdrawiania i robi to na różne w tym typie sposoby, również bioenergoterapią, napromiennikami. Joga, wewnętrzne rozwijanie się, czakry, to też nie pochodzi od Boga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×