Pomogę Wam, jest nadzieja !

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Hope1994 21 kwi 2013, 22:38
Witam Wszystkich!

Chcę Wam pomóc !

Podobnie jak większość z Was miałem problemy natury psychicznej. Dokładnie cierpiałem na depresję wraz z zaburzeniami nerwicowymi. Moje dolegliwości, problemy, choroba - jakkolwiek to nazwać - zaczęły się w wieku 15 lat,dokładnie styczeń 2010. Trwały by cały czas, gdyby nie przypadek, nazywam to nawet cudem, łaską od Boga. Może być to dla Niektórych dziwne, co taki chłopak w moim wieku wie o problemach nie znając jeszcze życia, ale z własną psychiką żyję się od urodzenia, a czasem i walczy, o czym dobrze wiecie. Warto mimo wszystko wiedzieć, że wiele chorób, nie tylko psychicznych ujawnia się w okresie dojrzewania, jak i przekwitania.

Do rzeczy.
Mój dar polegał na tym, że będąc w sklepie(empik), mama powiedziała mi, żebym wybrał sobie książkę na mikołajki 2012, ale ,,ma być z działu psychologicznego, bo żadne leki mi nie pomagają, to może w książce coś wyczytam i zrozumiem, że da się jakoś żyć mimo choroby". Ze stu różnych pozycji książek o tematyce psychologicznej wziąłem jedną

Byłem wtedy w takim stanie, że po nie mogłem się do niej zabrać i dopiero po 20 dniach od zakupu przeczytałem ją. W Wigilię 2012 zacząłem stosować owy kod. 3 razy dziennie po 4min: rano, południe, wieczór (razem 12min - po min na każdą pozycję ułożenia rąk).

Wiecie jakie to niesamowite uczucie poczuć wiosnę po 4 latach. (ostatni raz będąc zdrowym czułem wiosnę w 2009r. ).

Bardzo ważne jest żeby przeczytać książkę( 300 stron dużą czcionką), 30 zł to jest nic w porównaniu to tysięcy jakie wydaliście na wizyty u psychiatry, psychologa, terapie czy lekarstwa. Autor opisuje kod, w którym za pomocą własnej wewnętrznej energii, można pokonać depresję, przygnębienie, bóle, lęki czy NOWOTWÓR. Wszystkie choroby biorą się ze STRESU, a stres prowadzi do choroby SERCA. Autor 12 lat szukał lekarstwa, sposobu na depresję żony. W 2000r. został natchniony i wynalazł kod - odpowiednie ułożenie rąk wokół głowy, które prowadzi do redukcji stresu. 2 lata opracowywał metodę wraz z znanym i szanowanym onkologiem, który kod zaczął stosować na swoich pacjentach. Pacjenci pokonali raka. Żona autora jest zdrowa i szczęśliwa. Ja jestem szczęśliwy i MOGĘ SIĘ UCZYĆ PO 3 LATACH, czeka mnie matura w tym roku.

Nie wiem czy każdą chorobę jest się w stanie wyleczyć, zwalczyć kodem, ale ja jestem świadkiem jego działania. Życie bywa ciężkie, straconej osoby się nie przywróci, jednak można pogodzić się z jej odejściem i żyć dalej. Myślę, że kod będzie służył w tym pomocą.

Przez 3 lata regularnie, odwiedzałem psychiatrę, kupowałem i zażywałem leki: początkowo te za 30 zł, później za 60zł, 100 zł, nawet brałem 3 miesiące Valdoxan (około 180zł). Miałem natrętne myśli samobójcze. Leczyłem się u profesora psychiatrii, także to nie była zwykła ,,3-letnia chandra".

Kod stanowi część leczenia, ja oprócz tego, że go stosuję, biorę jeszcze profilaktycznie lekarstwa. Wszystko jest dokładnie opisane w KSIĄŻCE. Nie rezygnujcie z terapii czy wizyt u psychologa, psychiatry w czasie jego stosowania.

Ważna jest tez WIARA. Dużo się modliłem. Nie zapominajcie o Bogu ! To również jest istotne, o ile nie najważniejsze.

Życzę Wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia, być może nadchodzące wakacje będą jednymi z najlepszych w Waszym życiu.
Hope1994
Ostatnio edytowano 22 kwi 2013, 00:42 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: usunięto link

przez słoneczna_dusza 21 kwi 2013, 22:54
jeśli jest to na zasadzie kodu, jakiegoś systemu układania rąk to raczej nie pochodzi od Boga. Bóg tak nie uzdrawia.
Natomiast zło również ma moc uzdrawiania i robi to na różne w tym typie sposoby, również bioenergoterapią, napromiennikami. Joga, wewnętrzne rozwijanie się, czakry, to też nie pochodzi od Boga.
"Nie ma bezsensu życia. Jest tylko brak zrozumienia sensu."
Polecam - Eksperyment Roesenhana - http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Rosenhana

przez Candy14 21 kwi 2013, 23:27
Czy ktos moze wywalic tego spammera?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bittersweet 21 kwi 2013, 23:29
Juz chyba wszystkich skutecznie zniechęcił do tek ksiązki :mrgreen:
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez Candy14 21 kwi 2013, 23:36
ups. nie bedzie premii :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg