wieczne zmęczenie

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

wieczne zmęczenie

przez napoleon 21 kwi 2013, 13:51
jak sobie z nim radzić? poradźcie coś bo nie mam siły... biorę escitil 20 mg i sulpiryd 100 mg...
może to moja wina? może gdybym więcej się ruszał albo inaczej myślał byłoby wszystko ok?
boję się że zwariuję, gdy długo siedzę w domu. wtedy sam sobie zakazuje robić różnych rzeczy bo boję się że popełnie jakiś błąd, dlatego że zdaję sobie sprawę, że nie mam normalnego życia i nie funkcjonuje tak jak inni ludzie...
zdaję sobie sprawę że moje myślenie może być chore ale nie pamiętam już jak jest normalnie... mam nie analizować i zaakceptować swoją sytuację? mie wiem czego się trzymać. chciałbym nie mieć lęków i robić to co chcę... chciałbym przede wszystkim mieć zdrowe podejście do życia. ale tak jak mówiłem, nie wiem jakie myślenie jest prawidłowe a jakie nie...

wieczne zmęczenie

przez libertynka 21 kwi 2013, 19:21
jak miałbyś inaczej myśleć? przecież myślenie jest jak oddychanie, nie narzucisz sobie niczego na dłuższą metę, myślisz tak jak myślisz i czemu miałbyś to oceniać jako prawidłowe lub nieprawidłowe
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

wieczne zmęczenie

przez napoleon 21 kwi 2013, 20:54
masz rację ale oceniam mój stan nerwicowy jako coś nienormalnego i zdaję sobie sprawę ze swojego zniekształconego podejścia do życia. wiecznie analizuje i poszukuje wyjścia z tego zaburzonego postrzegania rzeczywistości...
ech... może moje podejście do mojego zaburzenia jest zaburzone... hehe
ciężkie jest życie neurotyka... :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wieczne zmęczenie

przez libertynka 21 kwi 2013, 22:10
mniej więcej rozumiem co masz na myśli. ale nie wiem co Ci doradzić. spróbuj wyluzować to by był błahy frazes. nie zazdroszczę Ci.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

wieczne zmęczenie

przez nerwa 22 kwi 2013, 16:48
a u was to zmeczenie jest takie calodniowe?
Ja generalnie tez jestem wiecznie zmeczona, ale tak zauwazylam, ze najgorzej jest rano, a najlepiej wieczorem (nawet jak np. pracuje caly dzien i powinno byc wrecz odwrotnie). Rano nie jestem w stanie robic kompletnie nic, wstaje bardziej zmeczona niż się kladę. Ehh...
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

wieczne zmęczenie

przez ineslatika 22 kwi 2013, 17:00
ja mam to samo! Zmęczenie jest all day all night! Może zła dieta? Ja np. jem codziennie dużo słodyczy.. i muszę zaczać ograniczać a wiecie, że słodycze wspierają jeszcze strach? :)
Dajcie słońce!

wieczne zmęczenie

przez napoleon 22 kwi 2013, 18:39
ja najlepiej czuję się wieczorem... ale może to przez leki. zamierzam od jutra odstawić sulpiryd i brać tylko escitil 100 mg...
nie mam nawet siły trzymać głowy...

Sortuj wg