Nie chce już żyć

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie chce już żyć

przez nova88 09 kwi 2013, 21:20
Jak w temacie, chcę umrzeć. Mam dosyć. Nie widzę już szans dla siebie. Mam dosyć swojego już 24 letniego życia marnego , nieciekawego , zmarnowanego.

Nie chce już żyć

przez Pieprz 09 kwi 2013, 21:23
A ja chcę żyć mimo że czasem tez mnie dół straszny dopada. Tak trudniej ale też fajniej.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Nie chce już żyć

przez Anna Maria 09 kwi 2013, 21:30
nova88, podaj mi powód dlaczego to napisałaś? Ja znam odpowiedź,ale chcę ją usłyszeć od Ciebie. ;)
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie chce już żyć

przez nova88 09 kwi 2013, 22:23
nie mam pracy, perspektyw, samotność i wyobcowanie mnie przytłacza. Sama się w to wpakowałam. nie mam oparcia w rodzinie.

Nie chce już żyć

przez Anna Maria 09 kwi 2013, 22:30
nova88, chodzi mi o to,dlaczego to napisałaś na forum?Czy to nie jest prośba o pomoc? Zwracasz się do nas bo chcesz pomocy by móc dalej żyć.Idąc dalej tym tropem to chcesz żyć tylko nie wiesz jak,póki co.
Anna Maria

Nie chce już żyć

przez Saraid 10 kwi 2013, 03:06
Jest Ci ciezko oczekujesz od nas wsparcia mozemy tylko napisac doradzic co zrobisz ze swoim zyciem zalezy tylko od Ciebie. Czy Ty sie leczysz?na depresje?co robisz by wyjsc z tego stanu w ktorym utkwilas.?
Saraid

Nie chce już żyć

przez qwertz 10 kwi 2013, 11:12
nie mam pracy, perspektyw, samotność i wyobcowanie mnie przytłacza. Sama się w to wpakowałam. nie mam oparcia w rodzinie.

nova88, no to jest nas dwoje z tym że we mnie jest jeszcze jakiś płomyk nadziei, jeśli nie masz z kim porozmawiać to możesz napisać do mnie, albo założyć jakiś temat lub wypowiedzieć się już w istniejącym ;)

Sortuj wg