Depresja wieloletnia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja wieloletnia

przez MrHanzfull 09 kwi 2013, 20:06
Witam

Jestem nowym użytkownikiem tego forum więc wszystkich odwiedzających ten wątek Ciepło Witam ! :yeah:

Piszę ponieważ mam pewne pytania co do mojej sytuacji (może znajdzie się osoba , która będzie mi w stanie pomóc albo była w podobnej sytuacji ).

Trochę o mojej sytuacji

Od jakiś 2 tygodni chodzę do psychologa (co tydzień spotkanie 1 godzinne. Jest przedstawicielem psychologii psycho-dynamicznej ) i na pierwszym spotkaniu Pani Psycholog "wstępnie" stwierdziła ,że mogę mieć depresję wieloletnią.
I tutaj zaczynają się schody.
Ponieważ ogólnie rzecz biorąc pod względem emocjonalnym czuje się dobrze. Nie mam myśli samobójczych , doła, nie jestem a-społeczny. Mam dobre relacje z moimi rówieśnikami i posiadam sporą grupę zaufanych przyjaciół . Aktywnie spędzam czas i tak dalej i tak dalej. (Rodzinę również mam w porządku)

Jedyne objawy , które spowodowały ,że zasięgnąłem pomocy psychologa były wieloletnie bóle głowy ,przy których farmaceutyczny sposób leczenia nie przynosił rezultatów, oraz problemy z koncentracją tzn gdy chciałem się pouczyć , natłok myśli skutecznie mi to nie umożliwiał (jestem w 2 klasie Liceum )

Obecnie zażywam dwa lekarstwa od dwóch tygodni
Memotropin (1200mg rano)
Anafranin (10mg na noc)
Nie czuje żadnych skutków ubocznych ani żadnej poprawy

I teraz pytanie
Jaką inną chorobę mogę mieć jeśli nie depresje ? (jeśli te pytanie ma w ogóle sens )

Depresja wieloletnia

przez kaja123 09 kwi 2013, 21:18
MrHanzfull, cześć :D depresja maskowana?

Depresja wieloletnia

przez MrHanzfull 09 kwi 2013, 21:19
dobre ;)
Ale to nie wyczerpuje tematu xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Depresja wieloletnia

przez kaja123 09 kwi 2013, 21:22
MrHanzfull napisał(a):dobre ;)
Ale to nie wyczerpuje tematu xD

no nie wyczerpuje i powiem więcej wydaje mi się że nigdy nie wyczerpią się Twoje wątpliwości ;)

Depresja wieloletnia

przez MrHanzfull 09 kwi 2013, 21:29
kaja123 napisał(a):no nie wyczerpuje i powiem więcej wydaje mi się że nigdy nie wyczerpią się Twoje wątpliwości ;)

Bez kolejnych smoków do pokonania ,życie by straciło trochę na barwie ;)

I rzeczywiście depresja maskowana najbardziej pasuję bo łapią się do tego jeszcze moje problemy ze snem.Czas pokaże trzeba być cierpliwym. Dzięki Wielkie za radę

Depresja wieloletnia

przez MARIAN1967 09 kwi 2013, 21:58
A w jakich okolicznościach ,albo sytuacjach pojawia się ten ból?
О белые розы ,что с ними сделал снег и морозы ... Don't worry ,be happy ...Всё будет хорошо ...it's a beautiful life .......

Depresja wieloletnia

przez MrHanzfull 09 kwi 2013, 22:08
W Losowych. Na dzień dobry kiedy się obudzę, w środku dnia , pod koniec (jak teraz).

Nie mówiąc ,że będąc niskociśnieniowcem "drzemki" w środku dnia dla mnie są męczarnią. Potrzebuje pół godzinny albo i lepiej żeby się wybudzić i reguły nie ma czy po godzinnej/półgodzinnej drzemce czy 3 godzinnym "maratonie".

Sortuj wg