JESTEM ZALAMANY

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

JESTEM ZALAMANY

przez messi1992 08 kwi 2013, 20:48
Witam, wszystkich jestem nowym urzytkownikiem mam 21 lat musze z kims sie z tym podzielic a wiec zakochalem sie w mojej kuratorce ona ma corke w moim wieku nie jest to zauroczenie poprostu zakochalem sie w niej nie moge przestac o niej myslec ma ok 40 lat ale wiek mi nie przeszkadza chcialbym ulozyc sobie z nia zycie nie mam odwagi jej o tym powiedziec poniewaz boje sie jej reakcji prosze o porade jak sobie z tym poradzic.Pozdrawiam

JESTEM ZALAMANY

przez NadziejaWBeznadzieji 08 kwi 2013, 22:20
Witam,

Rozumiem Cię w pełni chłopaku, całkiem niedawno miałem tak z moją instruktorką, starszą o 9 lat. Przeczekałem to i jakoś minęło choć przyznam że z początku niebyło łatwo.
Możesz spróbować jej to powiedzieć jeżeli sądzisz że jest na tyle dojrzała że będzie w stanie Cię zrozumieć. Ja jakoś niestety nieprzekonałem się do tej pewności i teraz trochę tego żałuję a niemam z nią już jako-takiego kontaktu ... Sam zadecyduj, albo przeczekasz, a uwierz mi, że choć też traciłem nadzieje na to że jeszcze kiedyś to uczucie minie to wkońcu powoli zaczęło gasnąć, albo pójdziesz na całość i przynajmniej może potem niebędziesz żałował że nie spróbowałeś. Ja właściwie dalej ją kocham, ale jak siostrę poprostu, zakochałem się w niej ze względu na jej jakieś wewnętrzne dobro które miała w sobie i pozytywną energię a nie za wygląd zewnętrzny, życzę jej jak najlepiej, ale niemam już w głowie jakiejś takiej natrętnej myśli która każe mi sądzić że to moja jedyna, wybranka.

To doświadczenie napewno nauczyło mnie bardziej patrzeć na kobiety przez pryzmat ich charakteru, duszy, mniej przez sam wygląd zewnęrzny.

Pozdrawiam i życzę mądrej decyzji.

JESTEM ZALAMANY

przez boniek 09 kwi 2013, 09:03
A ona jest żonata ? Choć wątpię czy masz jakiekolwiek szanse u niej .
Polska strona gry Neverwinter Online - Znajdziesz u nas poradniki, recenzje oraz szybką pomoc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

JESTEM ZALAMANY

przez messi1992 10 kwi 2013, 11:39
Witam , ponownie dzieki za wszystkie odpowiedz zakochalem sie w niej nie ze wzgledow zewnetrznych tylko w tym co ma w srodku charakter oraz milo mi sie z nia rozmawia czesto sie usmiechamy do siebie ale nie mam odwagi wprost powiedziec co do niej czuje , obraczki na rece nie ma wiec jest wolna nie wiem jak mam sie za to wszystko zabrac jak umawiam sie z nia na wizyte ( raz w miesiacu przychodzi na rozmowe) to planuje sobie ze odwaze sie i powiem jej wprost jednak gdy juz ja widze to nagle brakuje mi odwagi zeby cokolwiek powiedziec jej.

JESTEM ZALAMANY

przez Candy14 10 kwi 2013, 11:43
A ona jest żonata ?

w Polsce jeszcze takich slubow nie daja ;)

messi1992, mozre to jest pierwsza osoba w Twoim zyciu ktora okazala Ci zyczliwosc i zainteresowanie? To tak jak z terapeuta na ktorego przenosimy uczucia ktorych nie mielismy od najblizszych
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

JESTEM ZALAMANY

przez messi1992 11 kwi 2013, 12:17
Candy14 No wlasnie to nie jest pierwsza dziewczyna ktora okazala mi zainteresowanie po prostu nie interesuja mnie te w moim wieku czy tez zblizone wiekiem do mojego mysle caly czas tylko o niej ...

JESTEM ZALAMANY

przez NadziejaWBeznadzieji 11 kwi 2013, 18:21
messi1992, bez względu na to jak finalnie postąpisz, byłbym bardzo wdzięczny gdybyś mógł mi powiedzieć jak to się skończyło choćby na PW. Jestem strasznie ciekaw tymbardziej że sam miałem coś podobnego ;)

Z góry dzięki,
Pozdrawiam ;)

JESTEM ZALAMANY

przez boniek 11 kwi 2013, 19:13
messi1992, też jestem ciekawe zakończenia :D

Candy14 - Wpadka :D
Polska strona gry Neverwinter Online - Znajdziesz u nas poradniki, recenzje oraz szybką pomoc.

JESTEM ZALAMANY

przez Candy14 11 kwi 2013, 19:40
boniek, zaraz tam wpadka... jeden z mozliwych scenariuszy :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

JESTEM ZALAMANY

przez messi1992 24 kwi 2013, 18:47
Witam, kupilem nowy starter pisalem do niej caly czas milosne sms , odpisywala mi choc na poczatku nie wiedziala z kim pisze. Po paru dniach zaliczylem mala wpadke zap[omnialem zmienic starter i napisalem do niej z tego numeru co ona go ma i wszystko wyszlo na jaw. Teraz chce sie ze mna umuwic na rozmowe i porozmawiac o tym wszystkim .

JESTEM ZALAMANY

przez NadziejaWBeznadzieji 25 kwi 2013, 21:34
messi1992, Witam ponownie ;)

Dziękuję za zdanie relacji, czekam z niecierpliwością na następne wydarzenia, Mam nadzieję że wszystko skończy się pozywywnie :great:

Pozdrawiam.

JESTEM ZALAMANY

przez messi1992 27 kwi 2013, 14:54
Chyba wczoraj wszystko juz zepsulem , wypilem pare piw i zaczalem do niej pisac z mojego numeru .Wyslalem 6 sms na zadnego nie odpisala. Juz teraz nie wiem co mam zrobic...

Sortuj wg