Co mi dolega?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co mi dolega?

przez MIAAA 07 kwi 2013, 20:28
Mam 14 lat i jestem dziewczyną. Od pewnego czasu mam tak, że przez jakiś czas czuje się okrutnie nie mam na nic chęci, chce mi się płakać, obwiniam się o wszystko, zazdroszczę wszystkiego innym, chcę mi się wymiotować, nie chce mi się jeść, nienawidzę siebie i swojego ciała. Trwa to jakieś kilka dni, a potem czuje się super, tryskam energią i cieszę się życiem. Niestety nie trwa to wiecznie złe samo poczucie powraca. Czy ktoś z was tak ma? Czy jest to normalne?

Co mi dolega?

przez Noxon 07 kwi 2013, 20:45
Może masz po prostu gorsze dni. Poczekaj spróbuj się czymś zająć, jakieś hobby, cokolwiek. Spotkaj się ze znajomymi. Jesteś młoda i w Twoim wieku takie problemy często się pojawiają. Myśl pozytywnie a wszystko będzie dobrze. Jeśli taki stan trwa dopiero kilka dni to raczej ciężko stwierdzić czy coś Ci dolega.

Sortuj wg