Co robicie w domu?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co robicie w domu?

przez pink_hope 04 kwi 2013, 16:40
Chciałam spytać jak w temacie ...co robicie w domu gdy choroba nie pozwala normalnie funkcjonować?
Mam silną depresję, silne stany lękowe i agorafobię która uniemożliwia mi wychodzenie. Oprócz standardowych domowych czynności nie potrafię wymyślic nic sensownego...zabija mnie to jeszcze bardziej, ponieważ jest za dużo czasu na myslenie. O pracy mogę zapomnieć, choc tak dla fantazji wysyłam swoje cv do pracodawców,,oczywiście bez odp. Prosze o parę rad i pomysłow. Zawsze byłam pracoholikiem, a od momentu choroby jest to dla mnie dramat.Książki, krzyżówki, druty itp. odpadaja, przerabiałam to już.....Hobby to fotografia i podróze..jak na ironie losu....Poradźcie coś.....
Raz tylko w zyciu człowiek może być szczęśliwym.....

Co robicie w domu?

przez nomorewords43 05 kwi 2013, 20:46
Nie sądzę, bo kogoś interesowało , jak spędzałem czas przez 13(?) lat ostrej agorafobii.
Piszesz, że książki przerabiałaś. Są z pewnością książki, których jeszcze nie przeczytałaś.
Dla jednego książką, która zmieni jego życie jest Biblia PHP, dla innego Biblia NLP.
Ale na początku dużo czasu spędzałem w sieci. Potem przez 10 lat zajmowałem się psem.
Dzięki zwierzakowi zacząłem wychodzić z domu trochę. Choć to odpowiedzialność duża.
nomorewords43

Sortuj wg