Co mam zrobić, żeby wyglądać poważniej?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez nomorewords43 21 mar 2013, 13:59
Co zrobić, by być szanowaną i traktowaną poważniej?
Np. praca nad emisją głosu i obniżenie tonu o oktawę sprawi, że będziesz traktowana z większą estymą:
Zabawa głosem to zwykły teatr. Możesz dodać parę staroświeckich konwenansów, które budują dystans.
To nie uniwersalne rozwiązanie, tylko kierunek, w którym można szukać rozwiązań.
Wielce szanowna i czcigodna Pani doc. Hanno.
nomorewords43

przez carlosbueno 21 mar 2013, 14:07
ja to bym chciał wyglądać młodziej żeby mój brak doświadczenia życiowego i poważnego podejścia do życia nie kolidował tak z wyglądem faceta po 30-ce.
a wracając do pani doktor Hanny, to musisz stać się wredna i bardzo wymagająca( w sumie może jesteś ale takiego wrażenia nie sprawiasz) wobec studentów bo to postarza ;)
Największy Forumowy Maruda

przez monk.2000 21 mar 2013, 14:08
Kup sobie chustę na głowę, taką jaką noszą stare babcie to masz od razu +50 lat . :lol:
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarnobiała mery 21 mar 2013, 22:06
carlosbueno, wymagająca to chyba jestem, w każdym razie podobno robię trudne kolokwia, a wredna to chyba nie umiem być nawet dla tych, którzy piętnasty raz przychodzą zaliczać jakieś banały. Mimo że jestem mega wkurzona, że oni tak marnują mój czas, to jestem dla nich miła.
Masz rację Wiola, powinnam przynajmniej do pracy ubierać się trochę bardziej elegancko, pomyślę nad tym.

Sortuj wg