Problem z nauką! Matura stres!

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez napieecie 18 mar 2013, 04:32
Zostało niecałe 50 dni, jakoś dziwnym trafem wciąż nie mogę się zacząć uczyć, w życiu tak długo się nie rozleniwiałem, cały czas jestem bardzo zestresowany i ciągle uciekam od tego i siedzę na internecie, jakbym się teraz już do tego przyłożył to by coś z tego było. Ale brak mi motywacji. Jest to dla mnie bardzo duży problem, a na jakiekolwiek wsparcie rodziny, nauczyciela w tej kwestii nie mogę liczyć (prędzej na ich sapanie)! Bardzo ważne jest dla mnie znalezienie w życiu dobrej pracy i osiągnięcie jakiś fajnych kwalifikacji. A do tego muszę się dostać na jakieś całkiem przyzwoite studia.

przez joanna94s 20 mar 2013, 01:13
Jak cię to pocieszy to mam tak samo :(

przez oohwowlovely 23 mar 2013, 21:14
mam ten sam problem ! moj stan zdrowia jak na nieszczescie sie pogorszyl. Mam takiego strasznego doła + natretne mysli.... a tu za kilkadziesiat dni matura, od ktorej praktycznie zalezy cale moje zycie. zamiast sie uczyc, to ja siedze na forum, fejsie , nic wiecej. uzalam sie nad soba, ze nie dostane sie na dobre studia, a tak naprawde nic nie robie.
oohwowlovely

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg