Sytuacja prawie podbramkowa

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Payton 16 mar 2013, 22:50
Heyah

Nie mam pojęcia od czego zacząć. Jestem totalnie rozbity psychicznie.

Może tak: właśnie dostałem trzecią pałę z przedmiotu zawodowego, poza tym mam dwie pały z matematyki (rozszerzonej) i fizyki (to samo) Parę chwil temu autentycznie zbierało mi się na wymioty i trzęsły ręce. W ogóle nie mam pojęcia co robić

przez Aja 16 mar 2013, 23:19
Też tak miałam. szkoła wywoływała depresję i dołek.Teraz mam ponad 40 lat ale wtedy o tym nie wiedziałam że to depesja.
Najlepsze były by korepetycje. bo w takim stanie samemu trudno zabrać sie do roboty. A potrzeba tylko systematycznej dość wytezonej pracy.
Może pogadaj z rodzicami? Nie wiem gdzie mieszkasz ale studneta mozna znależć od 20 zł za godzinę.

Ja niestety nie miałam pomocy i powtarzałam klasę.
Aja

przez Payton 16 mar 2013, 23:22
Mam korepetycje, z matematyki. Ale to pewnie nic nie da.

btw. jak w mojej szkole nie zdasz idziesz do zawodówki ._.

-- 17 mar 2013, 20:19 --

Chyba się ogarnąłem.
Mam dwie pały z matmy, jedną z fizyki i trzy z przedmiotu zawodowego. Na semestr z matmy była czwórka, a z fizyki trójka, więc mam jako-takie plecy. Z zawodowego była na semestr dwója, więc to mi się nie podoba.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg