nawet nie wiem od czego zaczać

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez agiw 02 mar 2013, 06:38
zalogowałam się już jakiś czas temu , i kończyło się to tylko tym ze ....zaglądałam i wychodziłam, chciałam napisać i gubiłam sens :cry: teraz tez mam wrażenie ze nazbierało sie tyle w moim życiu , przeszłości i terazniejszości, ze jak zacząć ? jak to opisać ? kiedy siły brakuje by zebrać to w sens , i kilka pierwszych zdań :( wszystko zaczeło przerastać , za dużo tego ..... nie radze sobie sama ze sobą chociaż na co dzień kompletnie tego nie pokazuje :( noce nie przespane , a dzień ? zbieram siłę by go przeżyć a najbliższym pokazać ze jestem silna i wszystko jest ok ...... bo dojrzałam do tego że we mnie samej , myślach , duszy , sercu już nigdy nie będzie ok :( boje się ....dlatego tu jestem !

Odp: nawet nie wiem od czego zaczać

przez IgorusQ 02 mar 2013, 09:48
To ja zapytam tak: czyli jak rozumiem sprobowalas juz absolutnie wszystkiego i nic nie pomoglo? Bo chyba tylko wtedy nie ma zadnej szansy na poprawe. Bez gornolotnych porad brzmiacych jak z ciasteczka - tez tak myslalem, tez bylem tego pewien. Okazalo sie, ze to kwestia perspektywy, a sam teraz sie dziwie, ze tak to postrzegalem. Zlap oddech, wybierz jedna z rzeczy i zmien wlasnie ja. I tak po kolei ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
"I may not have gone where I intended to go, but I think I have ended up where I intended to be." - Douglas Adams

przez Saraid 02 mar 2013, 10:00
agiw, napisz cos więcej o sobie?skoro czujesz się tak żle może wybrałabyś się do lekarza specjalisty?Będzie dobrze tylko samo się nic nie zrobi ,trzeba działać możemy Cię wspierać ale największa pracę musisz wykonać Ty sama.
Saraid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez vifi 02 mar 2013, 14:31
Witaj.
Myślę że dobrze byłoby wybrać się do psychiatry i opisać swój stan. Pewnie przypisze ci jakieś leki i ew. skieruje na terapię. Nie przejmuj się że nie widzisz sensu, zacznij od małych rzeczy.

Sortuj wg