Co się ze mną dzieje ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Co się ze mną dzieje ?

przez ewa96r 19 lut 2013, 16:41
W dzieciństwie ojciec znęcał się nade mną psychicznie. Rodzice wywierali na mnie duża presję. Zawsze byłam gorsza niż dzieci ich znajomych. Od ponad roku nie umiem spać, cały czas chce mi się płakać, jestem agresywna. Już od dziecka stosowałam wobec siebie autoagresję. Ostatnio nasiliła się bardzo. Mam myśli samobójcze. Kilka razy próbowałam podciąć sb żyły ale z braku doświadczenia nie udało mi się to... Czuję ciągły lęk, najbardziej nasila się w nocy. Boję się nowych ludzi. Rzadko wychodzę z domu. Byłam u psychologa, p. psycholog kazała mi się zgłosić do psychiatry po skierowanie na psychoterapie. Ale ja dalej nie wiem co mi jest. I co mam robić?. Przerastają mnie najmniejsze czynności przez co gorzej się uczę. Nie chce zawalić roku. Ale nie umiem zapamiętać niczego...

O czym świadczą moje objawy?
Jak sb radzić z tym wszystkim ?
F60.3

chlorprothixen 15 mg
Cital 20 mg

Co się ze mną dzieje ?

przez Saraid 19 lut 2013, 17:36
ewa96r, powinnaś zacząć sie leczyć to podstawa iść do psychiatry i na terapie.
Saraid

Co się ze mną dzieje ?

przez songo144 19 lut 2013, 17:42
Musisz na spokojnie iść do lekarza. To jest pierwszy krok

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co się ze mną dzieje ?

przez agusiaww 19 lut 2013, 18:11
To moze byc bordeline. Ale moze i byc depresja itd. To juz plus ze zdalas sobie sprawe, ze potrzebujesz pomocy. Po 1) idz do psychiatry, po2) rozpocznij leczenie i psychoterapie i dasz rade:)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Co się ze mną dzieje ?

przez mirek31 18 mar 2013, 23:07
Czesc witam cie serdecznie.Ja mialem w zyciu podobne bagno,moj ojciec zmienil nasze zycie w koszmar'i te skutki bede odczuwal do konca zyci.Nie boj sie zacisnij zeby i idz do lekarza,zacznij leczenje,ludzi z takimi problemami jest wiecej i nie jestes z tym sama. Jeszcze raz pisze ci nie boj sie bo to nie minje to nie grypa ale morzna temu przeciwdzialac,najwarzniejsze sa te pierwsze kroki.Trzymam za ciebie kciuki a tak apropo samobuja to zadne wyjscie pozdrawiam serdecznie

Sortuj wg