Jak rozwiązać ten problem w szkole ?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez IpsoniC 14 lut 2013, 13:20
Otóż zaczęło się to na początku roku szkolnego , na początku myślałem sobie , nie miałem żadnych zastrzeżeń do klasy .
( Chodzę do 1 zawodówki ) potem jednak przyszedł przykry incydent wdałem się w bójkę z gościem który waży ponad 100kg przy moim 70kg myślałem że dam sobie radę z nim jako że przy tej masie jest wolny , wcześniej się nie biłem więc wdałem się z nim w szarpanie gdzie siłowo okazał się lepszy wywrócił mnie na ziemię i nie znacznie kilka razy uderzył mnie .
Po wszystkim myślałem że wszystko jest załatwione , nie będę miał z nim problemów jednak myliłem się od jakiegoś czasu , dokucza mi w sposób taki że , rzuca we mnie różnymi przedmiotami .
Zdarza się taka sytuacja że siedzi przede mną ktoś i zamiast we mnie trafi w niego i powiedział " sorry , nie chciałem w ciebie " .
A ja to słyszę i co ja mam sobie pomyśleć ?
Jak oddam to specjalna prowokacja żebym znowu się z nim bił , a wiadome że przegram według mnie to żałosne atakować kogoś o 40kg letszego ...
Tutaj moje pytanie czy zmienić szkołę ?
Klasa tak w ogóle jak dla mnie jest strasznie prymitywna .
Czy może , w każdej zawodówce tak jest ?
Osobiście gdyby nie było tego jednego idioty to nie miałbym powodu zmieniać .
Więc może rzeczywiście zmienić i nie martwić się tym co będzie w szkole .

przez tomek83 16 lut 2013, 23:10
Chyba złe forum.

przez BladzacyAniolek 16 lut 2013, 23:39
Czemu złe forum? Można pisać o wszystkich swoich problemach.

Drogi IpsoniC gdybym mogła cofnąć czas nie zastanawiałabym się czy zmieniać szkole, czy też nie, od razu bym to zrobiła. Bo teraz wiem, co takie dokuczanie mi przyniosło, a między innymi to, że mam niską samoocenę, wpadłam w depresję, po prostu siebie nienawidzę. Nie życzę Ci tego. Nie ma co marnować czasu, jeśli jest Ci źle, to po prostu zmień miejsce nauki. Abo drugie wyjście, postaw się....
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Paweł Gaweł 16 lut 2013, 23:44
100 kg to rzeczywiście niezły byczek.Nie masz może starszego brata/kuzyna albo jakiś kumpli wyższego wzrostu ? A czym cię rzuca ołówkami,długopisami,papierami ?Możesz też nazbierać kamieni , zrobić sobie proce i postrzelać sobie mu w nogi a jak by do ciebie naskakiwał to wyciągasz krótki nożyk.

przez Nevada 17 lut 2013, 03:19
Zmień szkołę póki możesz, błądzący aniołek rację prawi a ja potwierdzam... takie coś niszczy człowieka.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez Arhol 17 lut 2013, 03:23
letszego ...

pwnd.

A wracając do tematu - większość zawodówek i osób tam uczęszczających to łomy i bezmózgi - szkoda czasu,lepiej zmień szkołe.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Nevada 17 lut 2013, 03:26
Że jak z zawodówki to od razu barany są? A autor tematu to niby też półgłówek mieszający beton głową bo z zawodówki? W superaśnym LO też się bullying znajdzie jakiś.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez Arhol 17 lut 2013, 03:29
Nevada napisał(a):Że jak z zawodówki to od razu barany są? A autor tematu to niby też półgłówek mieszający beton głową bo z zawodówki? W superaśnym LO też się bullying znajdzie jakiś.

Napisałem że WIĘKSZOŚĆ nie WSZYSCY.

Wszędzie są ludzie a także łomy i parapety, zarówno w zawodówkach,jak i LO,jak i wszędzie.
A wykształcenie? Niema nic do tego.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Nevada 17 lut 2013, 03:34
Hmmm, no i tak się zastanawiam - IpsoniC może walczyć o swoją reputację w klasie, może przenieść się do innej klasy - ale zły fejm może za nim iść plus po lekcjach może mieć źle...

no zmiana szkoły to ostre rozwiązanie, ale ucina problem w zarodku.
nie pomagam na pw.
nie pomagam w ogóle.

przez Sorrow 17 lut 2013, 05:16
Zmień szkołę natychmiast. Od takich rzeczy możesz mieć problemy zdrowotne które by się za Tobą ciągnęły przez dekady.

przez ProstaNazwa 17 lut 2013, 05:39
Zostanę zlinczowana, ale przemyśl to dobrze, ja zmieniałam 3 razy technikum i szczerze nie polecam. Nie wiem jak jest u Ciebie w szkole, czy pedagog potrafi dochować tajemnicy, pomóc w problemach. W mojej obecnej szkole jest taka fajna babka, wszystko załatwia poufnie, pomaga i w razie takiego problemu nie wahałabym się do niej pójść może i u Ciebie jest taka możliwość? tak jak mówię wszystko zależy od otoczenia, grona pedagogicznego itp.
ProstaNazwa

przez bomba21 17 lut 2013, 16:44
wal prostą w nos i ciśnij ile wlezie i wierz w to że dasz rade, on jest zbyt tępy żeby drogą pokojową rozwiązać problem, ja wolałbym dostawać lanie niż być obrzuconym śmieciami i nie robić sobie z tego nic, przy okazji utwardzisz sobie psychikę, inaczej wpadniesz w straszną depresję która na prawde nie jest Ci potrzebna, to jest tylko byczek z zawodówki nie jakiś kryminalista czy psychopata
Będzie dobrze!

przez IpsoniC 17 lut 2013, 19:26
Dzięki za odpowiedzi .
I jednak zmienię szkołę , tylko tutaj moje następne pytanie czy nie lepiej poczekać do nowego roku szkolnego bo , jeszcze zostało kilka dni skoro tylko 3 dni nauki na tydzień .
Też myślę że to lepsze rozwiązanie bo w nowej nie patrzyli by na mnie tak , że pod koniec zmienia ciekawe dlaczego .

przez ProstaNazwa 17 lut 2013, 19:34
IpsoniC a idziesz na ten sam kierunek czy inny? będziesz musiał znów zaczynać od 1 klasy czy kontynuacja?
ProstaNazwa

Sortuj wg