Nie mam ochoty do życia

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Nie mam ochoty do życia

przez whoAsk 13 lut 2013, 02:42
Witam,

Mam tylko takie pytanie. Straciłem ostatnio wszystkie chęci do życia. Po prostu nie chce mi się żyć. Miałem nawet próbe samobójcze (efekt widać :P). Pytanie to: czy mi to przejdzie? Czy trzeba to jakoś leczyć. W głębi duszy nie chcę się zabijać, ale przychodzą takie chwile, gdy próbuję to zrobić.

Nie mam ochoty do życia

przez Marek1977 13 lut 2013, 03:11
Warto żyć i można wyjść z najgorszego doła;porozmawiaj o tym co Cie trapi z zaufaną osobą ,rodzicem,przyjacielem bądź psychiatrą.Jest tyle szans na bycie zdrowym że warto z nich skorzystać tylko trzeba się zmusić do ich zainicjowania,bo na prawde warto żyć.
Conscientia est, necesse est

Nie mam ochoty do życia

przez whoAsk 13 lut 2013, 15:14
Właśnie problem jest w tym, że rodzice mnie kompletnie nie rozumieją, a przyjaciół prawdziwych nie mam... Problem jest w tym, że wszystkie moje priorytety się posypały, a pytam tylko o to, czy ktoś z doświadczenia może wie, czy mi coś takiego przejdzie, czy należy coś z tym zrobić?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Nie mam ochoty do życia

przez niosaca_radosc 13 lut 2013, 15:18
whoAsk, może i przejdzie, ale po co się męczyć? Nie lepiej wybrać się np do psychologa i porozmawiać?
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Nie mam ochoty do życia

przez whoAsk 13 lut 2013, 16:05
Właśnie nie. Ja jestem specyficzną osobą i jestem pewien, że psycholog mnie nie zrozumie... nawet jakby to taka wizyta jest płatna. No nic, trochę głupie pytanie zadałem, sorki za kłopot ;)

Nie mam ochoty do życia

przez Candy14 13 lut 2013, 19:10
W Twoim wieku bo pewnie masz z 15 lat juz tak jest
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Nie mam ochoty do życia

przez whoAsk 14 lut 2013, 02:44
Dodaj do tych lat jeszcze 50% i prawie trafisz ;)

Sortuj wg