Depresja objawy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Re: Ból brzucha ma coś wspólnego z psychiką?

przez Natis 27 wrz 2008, 22:52
mnie bolał dół brzucha okropnie.. mialam goraczke i podwyzszone CRP,bylam wtedy w szpitalu no i zrobili mi wszystkie badania lacznie z ginekologiem no i nic nie wykazalo - a potem samo przeszlo... takze nerwica... az sama sie dziwilam,ze takie cos jest mozliwe

Re: Czy to jest DEPRESJA ??

przez Gosiulka 28 wrz 2008, 17:31
u mnie też zauważyłam spadek nastroju nie chce mi się nic to co kochałam robić najbardziej teraz nienawidzę Nie mam ochoty na sprzątanie w ogóle na nic Kiedyś uwielbiałam robić i plewić na mojej kochanej działeczce a teraz nic jak tylko przyjdę na działkę to siadam na tarasie i potrafię tam przez kilka godzin siedzieć albo chodzić między grządkami i nic Nie mam natchnienia aby cokolwiek zdziałać W pracy tak samo (chociaż teraz mam urlop) robię wszystko z przymusu i to co mi każą i nic więcej żadnej przyjemności z tego nie mam nie tak jak kiedyś W domu nic nie jest zrobione obiad ugotowany byle jak oby tylko był nie myślę już o tym aby było dobrze tylko aby jak najszybciej Ja tak nie chcę Chce żyć normalnie cieszyć się życiem i w ogóle mam już dość mam myśli samobójcze a przecież kiedyś tak nie było
Przyjaciel forum

przez zawodnik17 28 wrz 2008, 20:24
jeszcze oprócz brzucha boli mnie z boku nie wiem jak to określić poniżej brzucha po mojej prawej ... tzn to nie jest ból tylko takie coś przeszkadzające np. jak sie nachylam albo zginam i czasem piecze :-|

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gekko 29 wrz 2008, 09:31
To byś miał po jakimś czasie tak jak ja nadżerki , wrzody , blizny powrzodowe i pofałdowaną dwunastnicę.
Bardzo atrakcyjne przeżycia.

przez zawodnik17 02 paź 2008, 23:51
:(

przez Macrel 04 paź 2008, 09:32
To może być Depra. Najlepiej to wpisz sobie te twoje objawy w google :D . A tak na marginesie słyszałem o rewelacyjnym terapeucie na SKYPE jego nick to e_psycholog czy jakoś tak. Kumpela miała taką terapie przez Skype i mówiła, że gościu jest zdolny - pomogł jej.

co sądzicie o tych objawach?

przez bioxetin 04 paź 2008, 21:57
Depresyjni spójrzcie proszę na mój wątek w "nerwicy lękowej", co o tym sądzicie?Z góry dzięki...

moje-objawy-co-o-tym-sadzicie-t14300.html

Re: co sądzicie o tych objawach?

przez panna_nikt 05 paź 2008, 01:33
ja mam takie objawy dokladnie te same tylko jeszcze z kilkanascie bym musiała dopisać u mnie to jest ciezka depresja.

wodny ptak śpi.
kołysząc się na rzece pomiędzy
życiem a śmiercią.

przez doti306 05 paź 2008, 15:13
witam.Zaglada ktos tutaj jeszce na to forum? chciala bym opowiedziec swoja historie ale czy wogole ktos na nia odpowie?

O to moja historia-

Z okolo miesiąc temy wylądowałam w szpitalu,bo zemdlalam

porobili mi badania i z EEG wykazalo ze mam prawdopodobnie mam padaczke

po wyjsciu ze szpitala czulam sie ok,dostalam zwolnienie na tydzien czasu z pracy,

zwolnienie od pracy skonczylo mi sie ,poszlam do pracy.ktoregos ranka jak wstawałam do pracy-
i nie moglam ooddychaC SLABO MI BYLO NIE MOGLAM NABRAC POWIETRZA cos jak by mnie scisnelo w okolicach zoladka i płuc i nie chcialo puscic i nie moglam zlapac normalnego glebokiego oddechu
te objawy zaczely sie coraz częsciej pojawiać na początku co 2 dni az potem stalo sie to codzienne,ktorejś nocy nie moglam spać nie przespalam calej nocy i na 2 dzien pojechalam na pogotowie-i mowie co mi jest

oni mowia ze to nie sa napewno objawy padaczki

moze nerwica

i skierowali mnie do psyhiatry

i neurologa

pojechalam do neurologa i znowu nawiajm co mi jest

a p.neurolog mowi ze psyhiatre jak naarzie prosze sobie odpuścić

i wybrac sie do kardiologa i na badanie pluc(SPIROMETRIA)

poszlam zatem do lekarza rodzinnego po skierowanie na badanie płuc

i to wlasnie badanie mam na 22 paź.

a tak to kupilam sobie tab. w aptece bez recepty uspokojajace (VALIDOL I LABOFARM) ziolowe na sen i za dnia do ssania

ranio raczej zadko zdaza mi sie wziasc tab.,ale najgorzej jest nocami

jak okno mam zamkniete i nie czuje powietrza zaraz jest mi źle

ale nawet dochodzi do tego zE I okno mi nie pomaga otwarte

i wlasnie dzisiaj nie moglam spac

wzielam te tab na sen

meczyłam sie okrutnie

a najgorsze ze moja siostra dzis wraca mam z nia pokoik wspolny

a teraz noce sa zimne potem przyjdzie zima i bede musiala miec okno zamkniete bo bedzie jej zimno

i nie wiem jak to bedzie bez okna,a niestety mam z nia wspolny pokoik i za to bardzo maly :(

i tam ledwo 2 lozka sie mieszcza i mamy lozka kolo siebie wiec powietrze bedzie do niej dolatywac i bedzie jej zimno

gadalam juz z nia o tym ale musze zapomniec o otwartym oknie

nie wiem co mi jest czy to cos z płucami czy to na tle nerwowym i moze ta nerwica cholera wie!

PROSZĘ O RADE pozdrawiam doti:(

przez buuuu 05 paź 2008, 21:08
bioxetin ja mam podobne objawy tyle, że cierpię raczej na bezsenność do tego szybkie bicie serca (najczęściej wieczorem) lęki, ból brzucha i ostatnio myśli samobójcze.. i to jest niby nerwica??
heh szkoda że nie żadna choroba śmiertelna :( :( :(

Re: totalny dół

przez fleenia 05 paź 2008, 23:28
Hej, co słychać niunia1?
Powodzenia!
fleenia

przez Pstryk 07 paź 2008, 10:52
Hmm, można se gdybać i wyszukiwać w googlu ale nie ma to jak diagnoza specjalisty.
Pstryk

przez ewa2908 08 paź 2008, 09:32
Witam Wszystkich!!!Mój brat ma problem z tym że on niedopuszcza myśli do siebie że mu coś dolega...Od jakiegoś czasu zostawiła go dziewczyna i zaczeło się,ma 27 lat i prawie nigdzie niewychodzi z domu siedzie non stop przed komputerem,nikt do niego niemoże dotrzeć,ostatnimi dniami leży częściej w łożku i praktycznie nie je,,mama już nie wie co robić,chce wezwać psychiatre do domu z tym że niewiadomo jak on może się zachować..Proszę o parę zdań bo naprawde niewiemy co robić..Pozdrawiam

pomóc samej sobie....

przez mimi1982 11 paź 2008, 11:48
leczę się na depresje biore czarodziejską pigułkę szczęścia(fluoksetyne) która zupełnie wyłączyła u mnie uczucia i nie widze jakiejś szczególnej poprawy...a tak naprawde to nikt nie wie co jest w mojej głowie ...jakie mam chore czasami mysli...które przerażają mnie samą,nie potrafię sie otworzyć przed nikim ....a bardzo bym chciała to zrzucić z siebie..jak sobie pomóc????nie chodzę na żadną terapie jedynie co miesiąc do lekarza(psychiatry) po tabletki która pyta co tam ja na to wszystko ok.wypisuje recepte i żegnam,po próbie samobójczej miałam mieć terapie ale byłam raz na spotkaniu z Panią Psycholog która jakoś nie wzbudziła mojego zaufania plotłam jej jakies bzdury a ona ziewała,na pożegnanie mi powiedziała ze jak będę chciała pogadać żebym zadzwoniła i się umówimy...więcej mnie nie zobaczyła...a ja nadal duszę się z tym wszystkim i coraz częściej mam ochote wybuchnąć ....skończyc z tym raz na zawsze...i to nie to że myśle o smierci tylko jestem zmęczona sama sobą i wszyscy wokół są zmęczeni mną
mimi1982

Sortuj wg