Depresja objawy

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Depresja objawy

przez halenore 22 cze 2011, 21:42
Lady_B, ja powiedziałabym prawdę. Tyle, że ta prawda wygląda następująco: zapadam się w chorobie i zaproponowano mi szpital p. Ciekawe jaka byłaby reakcja??? Może tak pogram. Jak mój ukochany Tim Roth w Magii kłamstwa.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Depresja objawy

przez Guzik 22 cze 2011, 21:49
brak uczuć napisał(a):ja mogę robić rzeczy o których marzyłam i ani garama przyjemności...cokolwiek to jst to jakiś fragment mojego mózgu odpowiedzialny za odczuwanie przyjemnosci, motywację, napęd, uczucia - zablokował się :( Tylko, że u mnie to trwqa 2,5 roku...a każdy dzien jest męczarnią
ja umiem się np. rozesmiać z czyjegoś zartu, ale w srodku mnie to nie smieszy...taka pustka

Jejkuś, brak uczuć, mam podobnie, tyle że ja do tego jeszcze nie mam tej czepności, jakiejść tożsamości z tym moim działaniem. Kiedyś miałąm marzenia, jakieś tam ambicje, pasje, pragnienia, ale się rozpadłam, i teraz babram się w takim popiele przeszłości tej osoby którą byłam kiedyś, ale to wszystko takie puste, zawieszone w próżni. 3 lata.

Depresja objawy

przez brak uczuć 22 cze 2011, 22:12
TO ja jestem próżnią przepełnioną bólem/cierpieniem...i leki na tę próżnię nie pomagają
Tiruriru, no to mamy podobnie...a jak funcjonujesz? Robisz cos w ogole ? Studiujesz, pracujesz?
brak uczuć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Depresja objawy

przez Guzik 22 cze 2011, 22:41
Jak funkcjonuję? Jakoś. Studiuję. Teraz robię sobie roczną przerwę i mam nadzieję że będzie jak kiedyś, że wrócę do siebie. Jest dość sztucznie, czuje się jak kiepski aktor w teatrze. Który coś gra, nie wiadomo co i po co i taka płycizna wychodzi. No ale żyję, leki coś tam robią, nawet był moment że było dobrze, ale szybko minęło, albo ja tak bardzo chciałam aby było dobrze i w to uwierzyłam. Nie wiem.

-- 22 cze 2011, 22:41 --

brak uczuć, myślisz że to może być depresja?

Depresja objawy

przez Agasaya 22 cze 2011, 22:47
Guzik, powiem Ci szczerze że nie wiem czy to mogła być depresja... dla mnie Twoje objawy są kompletnie nie pojęte... ale współczuje Ci bardzo...

halenore, ja tak sobie właśnie myślę że będziemy jutro w takim gronie że w razie głupich pytań powiem po prostu prawdę... trudno najwyżej będą się głupio patrzeć na mnie... w dumie to już mam
Agasaya

Depresja objawy

przez Guzik 23 cze 2011, 14:21
Lady_B napisał(a):Guzik, powiem Ci szczerze że nie wiem czy to mogła być depresja... dla mnie Twoje objawy są kompletnie nie pojęte... ale współczuje Ci bardzo...

Właśnie jak ja czytam o depresji, jak czytam co osoby tutaj piszą to ja jakoś tego nie czuję, nie wiem skąd lekarzowi się ta depresja wzięła, ale już bardziej podoba się mi pomysł depresji niż jakiś urojeń bo to dla mnie jest niepojęte, bo czegoś takiego to ja na pewno nie mam. No ale właśnie. Nie mam pojęcia co mi jest. A w sumie też nie wiem czy to takie ważne. Bardziej mnie interesuje moje samopoczucie a ostatnio jest coraz gorzej, i sama zwiększyłam sobie dawkę leku. Najwyżej lekarz na mnie nakrzyczy, trudno. Ja chcę jakoś żyć. Dziś jestem umówiona na spotkanie z przyjaciółką a uwiądzie to się nie da.
Czy ktoś pojmuje moje objawy? Czy ktoś ma/miał podobnie?

Depresja objawy

przez Agasaya 23 cze 2011, 16:58
Guzik, a badałaś swoją tarczycę może??
Agasaya

Depresja objawy

przez brak uczuć 23 cze 2011, 20:44

Ja mam tak samo. To jest straszne. Nie wiem co to. Choć w podśwaidomości zawsze mam, że schizofrenia prosta. Ale nie swtierdzają mi tego, bo ponoc " nie wyglądam". Nie wiem co ma wygląd do tego...
brak uczuć

Depresja objawy

przez Guzik 24 cze 2011, 13:18
Lady_B napisał(a):Guzik, a badałaś swoją tarczycę może??

Tarczyce nie, ale jakieś tam tarczycowe hormony tak. A to może być od tarczycy?

-- 24 cze 2011, 13:20 --

brak uczuć napisał(a):

Ja mam tak samo. To jest straszne. Nie wiem co to. Choć w podśwaidomości zawsze mam, że schizofrenia prosta. Ale nie swtierdzają mi tego, bo ponoc " nie wyglądam". Nie wiem co ma wygląd do tego...

A czy mogę zapytać jaką masz diagnozę?

Depresja objawy

przez Agasaya 24 cze 2011, 13:42
Guzik, ale jakie hormony dokładnie?? w takich zaburzeniach tarczyca musi być przebadana wzdłuż i wszerz!!
to może być od tarczycy albo jakichś chorób czy infekcji układu neurologicznego np borelioza :?
Agasaya

Depresja objawy

przez Guzik 24 cze 2011, 17:42
ja nie wiem. Na pogotowiu robili mi badania. Nikt nawet mnie nie skierował na badania tarczycy, tak bym zrobiła, oni mnie do psychiatry odesłali to poszłam. To muszę teraz iść do rodzinnego?

Depresja objawy

przez Agasaya 24 cze 2011, 18:02
ale nie masz żadnego wypisu nic?? żadnych wyników??
idź dla świętego spokoju do rodzinnego i powiedz że podejrzewasz u siebie coś z tarczycą i stąd masz takie problemy...
poczytaj z resztą o chorobach tarczycy... zdziwisz się...
Agasaya

Depresja objawy

przez Guzik 24 cze 2011, 18:54
ja wiem że objawy np. podobne do nerwicy mogą być właśnie przyczyną problemów z tarczycą... a psychiatra może dać mi skierowanie do tarczycologa?

Depresja objawy

przez Agasaya 24 cze 2011, 20:23
nie wiem... na pewno lekarz ogólny... do endokrynologa :smile: a Ci specjalizujący się w tarczycy mają na T jakąś nazwę ale nie pamiętam... wygoogluj sobie ;)
Agasaya

Sortuj wg